به عنوان ورزشی سهولت به عمل نگرانی بیش از COVID-19 باقی می ماند در خط مقدم

سالت لیک سیتی — این اولین هفته از ماه جولای و ما باید گذشته این coronavirus مسائل در حال حاضر مناسب است ؟ ما باید رفتن به لیگ کوچک بیس بال بازی ها, تماشای بچه های ما یا نوههایشان بازی فوتبال یا بازی گلف.

حداقل ما می توانید انجام دهید دومی.

به جای چیزهایی که به دنبال به عنوان بد به عنوان آنها بوده ام در COVID-19 ، تمام کسانی که نقشه های قرمز و نارنجی ما در تلویزیون مشاهده کنید و گزارش از رکورد موارد در مناطقی مانند کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا. ما هنوز هم لازم نیست که یک فصل بیس بال, اگر چه آن را برنامه ریزی شده است برای شروع دوباره در سه هفته. NBA فصل نیز شروع مجدد یک هفته پس از بیس بال شروع می شود با همه بازی ها در یک “حباب” در اورلاندو ،

ماه پس از آن طرفدار فوتبال و فوتبال هر دو قرار است برای شروع و بازی می شود حتی اگر تعداد محدودی از طرفداران مجاز در استادیوم و بسیاری از مردم را به تماشای تلویزیون.

علاوه بر نسکار و زنان, فوتبال, ورزش های دیگری که در نوسان کامل است این روزها گلف حرفه ای, اگر چه هیچ طرفداران مجاز در دوره حداقل برای یک هفته دیگر.

من به تازگی به پایان رسید گذراندن چند روز پوشش Korn تور کشتی را یوتا قهرمانی مسابقات گلف سالانه در کشور ما شامل برخی از بهترین گلف بازان در جهان (آن را مانند سه گانه-A به PGA Tour).

مانند PGA تور Korn تور کشتی شد بازی سوم آن مسابقات پس از شروع دوباره در اواسط ماه ژوئن. گذشته از عدم طرفداران آن به طور منظم مسابقات با ویلچرهای کشیدن flagsticks و جمعآوری پناهگاه آنها پاک کردن چوب و پناهگاه با چنگک جمع کردن با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده پس از هر استفاده. آن را آسان به نگه داشتن 6 پا در فواصل گلف, اگر چه گاهی اوقات گلف بازان می تواند دیده می شود راه رفتن در کنار پایین fairways درگیر در مکالمه. نزدیک تعاملات میان گلف بازان و ویلچرهای شد همان طور معمول.

Cole Ponich, left, Daniel Summerhays and Preston Summerhays walk together as they play in the Utah Championship golf tournament on the Korn Ferry Tour at Oakridge Country Club in Farmington on Thursday, June 25, 2020.
کول Ponich چپ دانیل Summerhays و پرستون Summerhays با هم راه رفتن به عنوان آنها بازی در یوتا قهرمانی مسابقات گلف در Korn کشتی تور در Oakridge باشگاه های کشور در فارمینگتون در روز پنج شنبه 25 ژوئن سال 2020 است.
استیو گریفین Deseret News

یک تفاوت بزرگ آمد و پس از دور با هیچ یک از معمول را-را-کلاه-کردن-و-لرزش-دست های خود را با caddie خود بازی شرکای بازی خود را با شرکای’ ویلچرهای و scorekeeper.

پس از دور آخر هفته گلف بازان یافت می شود از راه های مختلفی به جای معمول پس از دور دست دادن. برخی را خاموش کلاه خود و موج دیگران خواهد رسیدن و روی کلاه. برخی می نگه دارید تا دست خود را و به معنای واقعی کلمه لرزش آن را به عنوان اگر آنها در تلاش برای به دست آوردن آب کردن آن است. برخی از ضربه آرنج. گاهی اوقات آن را ساده nod. من تو را دیدم هرگز دست دادن یا بالا پنج هفته تمام.

ماسک لازم نیست برای گلف بازان و یا ویلچرهای اما تقریبا هر کس دیگری آنها را میپوشید و به خصوص تمام خدمه کار برای گلف کانال که باید تحت سخت دستورالعمل حتی در خارج.

ما رسانه های عامیانه بودند همه سازگار در مورد نگه داشتن ما ماسک در حالی که مشغول به کار در رسانه های بزرگ اما قادر به آنها را خاموش در این دوره که ما به دنبال گلف بازان. هر زمان که ما به گلف, ما تا به حال به ما درجه حرارت بررسی می شود اما تا به حال هرگز یک سواب راندند تا بینی ما خدا را شکر.

برای مصاحبه داشته بودیم و پشت در پشت طناب بیش از 6 فوت از گلف باز با ضبط X را در بتن به نگه داشتن ما 6 فوت از هم جدا.

گلف به نظر می رسد که آن را نمیفهمد اگر چه من نمی دانم که چگونه آنها در حال رفتن به رسیدگی گالری عکس, زمانی که آنها قرار است اجازه داده می شود در اواخر این ماه.

آن را به ارمغان می آورد تا سوال منطقی از نحوه سایر ورزش ها مقابله خواهد کرد زمانی که آنها بازگشایی شده است.

این دانش مشترک است که راه اصلی انتقال این ویروس از طریق, از جلو, فرد-به-فرد تعاملات برای مدت زمان طولانی.

نیست که صدای زیادی مانند فوتبال و بسکتبال ؟ Linemen رفتن چهره به چهره به مدت سه ساعت و یا بازیکنان بسکتبال ساخت تماس فیزیکی نزدیک به هر زمان را از کف در محیط سرپوشیده ، علاوه بر بازی های شما رو روزانه و شیوه های شلوغ رختکن به رقابت با. بیس بال امن تر به نظر می رسد با گسترش آن از طبیعت و خارج از منزل در حالی که بازیکنان هاکی را می پوشند صورت سپر.

من احساس است که بسیاری از ورزش اقدام پر سرعت جلو و مصمم به رسیدن فصل خود را در. آنها می گویند ممکن است آن را از دست دادن درآمد می تواند یک دلیل اصلی.

حداقل NBA کمیسر آدم نقره ای می گوید لیگ بازی نخواهد کرد “مهم نیست که چه” اگر شرایط حکم.

“اگر ما به دیدن تعداد زیادی از موارد و ببینید در جامعه ما خواهد بود که البته یک علت برای جلوگیری از” نقره گفت.

برخی از مردمی که این نگرش است که ما فقط باید بازی همه چیز را به عنوان معمول و اگر چند نفر مریض و سپس پس از آن می شود. بسیاری از مردم از جمله ورزشکاران دریافت آنفولانزا هر زمستان و زندگی و ورزشی بروید.

یک زن و شوهر از چیزهایی است.

این ویروس بسیار مسری از آنفولانزا و کار دارد هیچ یک از ساخته شده است تا مقاومت آن و همچنین هیچ واکسن که اکثریت مردم داده می شود و هر سال به صورت منظم آنفولانزا.

همچنین ما نمی دانیم که در دراز مدت اثرات این ویروس نشده است. برخی از کارشناسان می گویند ممکن است باعث آسیب دائمی به یک فرد ریه که ممکن است برای سال. پس گفت: این یک معامله بزرگ برای افراد جوان که اصلا جدی علائم به گرفتن ویروس به خوبی ممکن است یک معامله بزرگ در پایین خط.

من فکر می کنم ضرب المثلی اسب را از طویله و ورزشی در حال رفتن به بازی در این تابستان و پاییز. مانند دیگر طرفداران ورزش من خوشحال خواهد شد به دیدن چیزی علاوه بر گلف, NASCAR, فوتبال, و, motocross, بعد از این همه سال هنوز هم تعجب می کنم اگر آن را ممکن است بهترین صبر کنید چند ماه بیشتر تا زمانی که این ویروس بیشتر تحت کنترل است و ما باید یک واکسن.

من فقط امیدوارم که ما نمی بینیم تکرار آنچه اتفاق در سال 1919.

در ماه مارس آن سال پس از مقدار زیادی از جامعه شده بود تعطیل در ماه های قبل به دلیل آنفلوآنزای اسپانیایی, NHL استنلی جام پخش شد در سیاتل بین شهر کلان شهر و Montreal Canadiens. پس از دو وقت اضافه در بازی 4 بسیاری از بازیکنان مریض شد اما بازی 5 بازی بود و همچنین رفت و به اضافه کاری. بعد از پایان بازی چند بازیکن به بیمارستان رفت با تب بالا و چهار روز بعد در مونترال جو سالن درگذشت. این مجموعه لغو شد و به نام کراوات پس از پنج بازی.

در ماه مارس آن را در زمان یک ورزشکار رودی Gobert ابتلا به این ویروس به بسته همه چیز را. این زمان ممکن است چیزی کمتر از یک ورزشکار در حال مرگ از این ویروس به آن را تعطیل دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>