به عنوان ویروس رها خشونت زنان در مناطق جنگ زده کشور سازماندهی

شما می توانید در حال حاضر گوگل لیستی از ثروتمند و مشهور است و افرادی که مبتلا به کروناویروس منجر به توضیح است که COVID-19 برابر است-فرصت بیماری است. اما در حالی که این ویروس به خودی خود نیست قائل پاسخ به آن باید تقویت نابرابری ترک بیشتر مردم در معرض نقض گسترده از جمله خشونت خانگی.

از یک طوفان در نیواورلئان به جنگ در سوریه, خشونت خانگی را افزایش می دهد زمانی که جوامع صورت بحران است. ما باید بدانید که COVID-19 از این قاعده مستثنی است. استرس و اضطراب در آورده با شیوع می توانید ترک یک مصرفکننده احساس خارج از کنترل تحریک خشونت است. و اقدامات ما گرفته شده برای کنترل این بیماری ایجاد خطر بیشتر. فاصله گرفتن از کسانی که در خارج از خانواده را تقویت انزوای که معتادان تحمیل کنند. تعلیق از کار به معنی بسیاری از ساعت از قرار گرفتن در معرض خشونت در خانه. مستند قطع راههای فرار.

ما شروع به دیدن گزارش در مورد همه گیر تحریک خشونت خانگی در برخی از جهان مراکز قدرت است. فرانسه و ایالات متحده به عنوان مثال گزارش های در خشونت تماس به خطوط تماس ویژه. در چین تعداد موارد گزارش شده به پلیس تقریبا سه برابر شده در فوریه اوج ماه برای COVID-19 نسبت به سال گذشته است. اما چند پاسخ می دانیم که تهدید به خشونت است مرکب در کشور در حال حاضر بروز جنگ و یا اقتصادی خراب کردن جایی که حکومت ضعیف است خدمات ناکافی و سیستم بهداشت و درمان هستند حتی بیشتر رنگ پریده تر از در ایالات متحده است.

در اوایل ماه مارس سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که آخرین بیمار ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) مرخص شد—نقطه عطف مهمی در مبارزه با یکی از کشنده ترین ویروس ها است. تنها چند روز بعد, جمهوری دموکراتیک کنگو گزارش خود اولین مورد از COVID-19. این ویروس به احتمال زیاد به گسترش مانند آتش سوزی در جوامع با ضعف زیرساخت های بهداشت و درمان که در آن فقر سنگ زنی و جنگ در حال انجام است. و در coattails ویروس خشونت خانگی است. با حرکت در شهر کینشاسا به طور متناوب محدود زنان گروه های حقوق بشر می گویند که بسیاری از زنان در حال حاضر به دنبال کمک.

نقشه کشی در درس تلخ از شیوع ابولا در کنگو از مدافعان حقوق زنان می دانم که شریک صمیمی خشونت را افزایش می دهد با فاجعه. در یک کشور چالش کمبود خدمات برای آزار زنان و یک سیستم حقوقی است که نتواند به طور کامل جرم باید کمتر تعقیب خشونت فعالان عاقلانه با تمرکز بر پیشگیری است.

نزدیک به نیمی از همه زنان در جهان خشونت روانی را تجربه کرده اند. آن بوده است به نام “گسترده ترین اما در میان حداقل گزارش نقض حقوق بشر.”

آنها به سازماندهی کمپین های رسانه های اجتماعی, درخواست رهبران جامعه به صحبت کردن آنلاین در برابر سوء استفاده. کلیپ های ویدئویی ویژگی های مردان صحبت کردن در مورد انجام سهم خود را از مهد کودک و کارهای خانگی برای ترویج برابری جنسیتی در زمانی که کار و بار در خانه افزایش یافته است. قطعات مشابه هستند با پیام های برنامه ریزی شده در راستای کمک به خانواده محدود در خانه برای پیدا کردن راه های سالم برای دریچه نا امیدی. و از مدافعان حقوق زنان در حال نوآوری راه برای سوء استفاده از سند را به صورت بهتر قوانین و خدمات برای مقابله با خشونت خانگی در دراز مدت. در این راه آنها در حال کار برای اطمینان حاصل شود که یک جامعه عادلانه تر ظهور از بیماری همه گیر.

پس از coronavirus ضربه لبنان, گروه وجود دارد دیده می شود 60 درصد پرش در موارد خشونت داخلی. یک محلی زنان سازمان ارائه حیاتی بهداشت عمومی اطلاعات در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش خشونت همراه با گسترش COVID-19. آنها در حال ارائه حمایتهای روانی-اجتماعی در جلسات از طریق کنفرانس تلفنی و واتساپ گروه های صرفه جویی در چهره به چهره مداخلات برای موارد خطر.

در کلمبیا فعالین در حال انجام آنلاین skits به آموزش راه های غیر خشونت آمیز به رسیدگی در زمان واقعی ناکامی ها و درگیری های خانوادگی در طول بیماری همه گیر. آنها جلوگیری از خشونت خانگی در حال حاضر با روش های است که نشان از سابقه کاهش کودک آزاری و جوانان فعالیت های جنایی هر دو عوامل خطر برای آینده خشونت خانگی. LGBTIQ سازمان های زیر کت و شلوار ارائه e-مشاوره, خدمات چت زنده و آنلاین هاب برای مردم محدود به ترانس خصمانه و ضد همجنس فضاهای.

به عنوان جهان تبدیل می شود تا حجم در رسانه های اجتماعی خشونت خانگی نیاز به بخشی از COVID-19 گفتگو—و نه فقط در این پیام از فعالان محلی. هر دولت موظف است برای جلوگیری و جبران خشونت مبتنی بر جنسیت از جمله در طول یک بیماری همه گیر.

در حالی که ایالات متحده از زمان تلف محوری برای یک قطعنامه سازمان ملل متحد برای سرزنش چین برای رها کردن ویروس دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای جهانی آتش بس پشتیبانی توسط حداقل 53 کشور جهان است. افغانستان یمن و سوریه و زنان در حال حاضر صادر شده است که به عنوان بخشی از خود را COVID-19 پاسخ. آنها نزدیک می دانند که جنگ زده کشورهای شانس کمی برای موفقیت در برابر این بیماری همه گیر در میان گلوله و بمباران هوایی. در واقع گروه های مسلح در کلمبیا, یمن, سوریه, فیلیپین و Cameroonhave گرفته و مراحل را به سوی خود بالا برد. این یک فرصت بزرگ در مبارزه با گسترش پاتوژن به خصوص در مکان های که در آن میلیون ها نفر آواره و بیمارستان ها شده اند کاهش می یابد به آوار. و آن را کمی تلاش به بسیج در حال حاضر آموزش دیده و پاسخ است که می تواند تشخیص, جلوگیری از, و آدرس خشونت خانگی در طول لحظات ارزشمند بس.

حتی قبل از COVID-19 خشونت خانگی در حال حاضر یک اورژانس جهانی. شما به احتمال زیاد می دانید آمار: یک نفر از هر سه زن در جهان را تجربه فیزیکی و یا خشونت جنسی در طول عمر خود. نزدیک به نیمی از همه زنان در جهان خشونت روانی را تجربه کرده اند. آن بوده است به نام “گسترده ترین اما در میان حداقل گزارش نقض حقوق بشر.” کسانی که هدفمند با خشونت خانگی نه تنها به دلیل جنسیت خود را, اما در اساس با هم تداخل دارند هویت تعریف شده توسط مسابقه, ناتوانی, جنسی, جهت, طبقه یا کلاس مواجه مرکب تهدید حتی بدون این بیماری همه گیر. در حال حاضر اجباری حکومت و مستندات از ده ها میلیون از مردم, حماسه, از دست دادن ناگهانی شغل و برداشت و بلندی احتمال یک رکود جهانی را تهدید می کند بسیار تشدید شرایط که منجر به خشونت.

دبیر کل سازمان ملل متحد اشاره به این حادثه تلخ که در حال حاضر خواستار جهانی “آتش بس” درباره خشونت خانگی. بین المللی مداخلات است که به دنبال باید نگاه به زنان گروه کاری در خطوط مقدم از بحران منجر شود. اورژانس پاسخ ما را در حال حاضر بذر آینده است. ما نیاز به یک طرح جهانی به آدرس قابل پیش بینی افزایش خشونت مبتنی بر جنسیت که COVID-19 تحریک است. به عنوان عمل کنیم در صفحه اصلی برای حفظ عزیزان ما و جوامع امن ما باید سهام را از زنان جامعه بر اساس پاسخ در سراسر جهان است. درس ما یاد بگیرند از آنها در حال حاضر می تواند کمک به ما را از طریق بدترین است که هنوز هم آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید