به عنوان برگ برنده بکارد بخش مردم فقیر کمپین مشتعل ‘تحول اقدام به نشانی هم آمیخته بی عدالتی

ساعت قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یک شنبه شب تجمع در Tulsa, اوکلاهما, جایی که او به خود تبریک بدست آورد-کاشت گفتار مردم فقیر انتخاباتی ارائه مترقی مقابل با مجازی عدالت اجتماعی مجلس که سوگند داستان از کسانی که مبتلا به فقر و نژادی و بی عدالتی و پرده برداری از یک سیاست پلت فرم به خار “تحول عمل است.”

“فقر و نژاد پرستی هستند مشکلات سیستمیک است که نیاز به راه حل های سیستمیک. ما که راه حل” گفت: Jamilla آلن دورهام کارولینای شمالی یکی از testifiers صحبت کرد که روز شنبه در رویداد آنلاین.

تحت عنوان توده مردم فقیر را مونتاژ و اخلاقی مارس در واشنگتن صورت—آنلاین نقل مکان در نور coronaviurs همه گیر شد اسپانسر شده از طرف مردم فقیر انتخاباتی: ملی تماس اخلاقی برای احیای.

این campagn همکاری-ریاست Rev. Dr. William J. باربر دوم رئیس جمهور از تعمیر کاران از نقض مستقر در گوولدزوو کارولینای شمالی و برگرد. دکتر لیز Theoharis مدیر Kairos مرکز ادیان و حقوق و عدالت اجتماعی در شهر نیویورک است.

“کسانی که در قدرت امروز می خواهم چیزی بیش از برای جلوگیری از این نوع جنبش” گفت: Theoharis. “این که چرا آنها صرف زمان بسیار و پول در تلاش برای انکار ما حق رای به همین دلیل آنها حمله معترضان به گسترش دروغ به معنای باریک چشم انداز ما و محدود کردن ما آرمان ما را تقسیم با موضوع و منطقه نژاد و جنسیت و وضعیت مهاجرت حزب سیاسی.”

دیجیتال مجمع پخش شد دو بار در روز شنبه و پخش برای سومین و آخرین بار روز یکشنبه در 6 pm EST. سازمان دهندگان می گویند که برای اولین بار پخش درو 1.2 میلیون Facebook بینندگان یک چوب خط حساب کردن که نمی caputure بینندگان از رسانه های دیگر سیستم عامل ها مانند MSNBC‘s یوتیوب پخش شد ، مغلوب ساختن پیشی جستن در شخص جمع در مقابل به مراتب کوچکتر از مبارزات انتخاباتی خود رود wth بخش بزرگ از 19,000-صندلی عرصه خالی است.

اینجا را کلیک کنید برای تنظیم زندگی در 6 pm EST یکشنبه.

سخنرانان شامل رهبران مذهبی مشاهیر کارشناسان سیاست و عادی آمریکایی که گرفتاری با وجود اینکه نتیجه مستقیم سیاست عمدی انتخاب است که اغلب نادیده گرفته شده و یا پاک شده است.

“جنگ فقیر در این کشور به دنبال سرزنش مردم فقیر برای شرایط خود گفت:” testifier گفت: Curtis برادفورد از سان فرانسیسکو. “آن را از من خواست به این باور است که من مشکل بود,” او گفت:. “من هنوز هم در اینجا وجود شانس و من دیگر به خرید روایت است که فقر تقصیر من.”

مبارزات انتخاباتی و شرکای آن برجسته لحظات دیگر از این رویداد در توییتر

این کمپین همچنین از مردم خواست تا فشار قانونگذاران برای اعلام حمایت خود را از “مردم فقیر اخلاقی عدالت جشن پلت فرم سیاست”—مجموعه ای از پررنگ و گسترده سیاست های این جنبش پرده برداری کرد روز شنبه در پوشش مسائل از حفاظت و گسترش حق رای پایان دادن به جرم حبس تجلیل بومی حقوق لغو دانشجویی و بدهی های پزشکی, حفاظت و گسترش امنیت اجتماعی تصویب فدرال شغل برنامه حفاظت از حق داشتن اتحادیه و establashing جهانی بهداشت و درمان.

سند محور در پنج اصل:

  • همه در هیچ کس ، همه شایسته ملت ما به وفور.
  • هنگامی که شما بلند از پایین همه افزایش می یابد. به جای “trickle-down” ما با شروع از پایین به بالا.
  • اولویت بندی رهبری ضعیف و کم درآمد و بسیاری نهفته است. کسانی که در خط مقدم از این بحران نیز باید در سرب در شناسایی راه حل های خود را.
  • بدهی است که نمی تواند پرداخت باید رها شوند. ما خواهان آزادی از سرویس دهی بدهی ما را پرداخت نمی کند.
  • ما نیاز به یک انقلاب اخلاقی از ارزش تعمیر نقض در سرزمین ما. این پلت فرم تابع ما عمیق اخلاقی و قانون اساسی تعهدات به عدالت است. که در آن آسیب انجام شده است باید آن را تصدیق کرد و بازگشت.

در بیانیه ای راه اندازی پلت فرم جدید جنبش توضیح داد:

ما را دیده اند بی رحمانه به قتل جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade, Ahmaud Arbery, Rayshard بروکس و ناگفته دیگران در دست دولت خشونت است. ما شاهد مرگ بیش از 115,000 مردم از رمان coronavirus در ایالات متحده بیش از یک چهارم از تمام موارد در سطح جهان است. اما علاوه بر این زیان ساخته شده است که عناوین غیب 700 نفر ادامه به مرگ از فقر و نابرابری در هر روز. فقر جان از 250 ، 000 نفر در هر سال در آمریکا و, آن است که هنوز هم فرانت پیج اخبار. برای هر روز ما را انتخاب کنید به آدرس سیستمیک نژادپرستی سیستماتیک فقر زیست محیطی ویرانی نظامی گری و جنگ و اقتصاد و تحریف روایت از ناسیونالیسم مذهبی است که توجیه این شر وجود دارد یک مرگ و اندازه گیری.

اگر به نظر می رسد اگر یک لیست طولانی از مسائل برای مقابله با Rev. آرایشگر می گوید هیچ گزینه ای جز رفتن جسورانه است.

“بدترین اشتباه ما می تواند در حال حاضر با تمام این راهپیمایی و اعتراض در خیابان خواهد بود به تقاضای بیش از حد کوچک است.”

سهام, آرایشگر, گفت, نمی تواند بیشتر.

“در حال حاضر زمان است. این جایی است که ما به مردم گفت:” آرایشگر. “در حال حاضر این نیست در مورد محافظه کار در مقابل لیبرال. که بیش از حد ضعیف. این است که در مورد چپ در مقابل راست. که بیش از حد ضعیف. آن را در مورد زندگی در مقابل مرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im