توسط پاتریشیا Mello, کال مسائل

UC Merced, دانشجو, Edwin ریس دیدم ماشین نورد با بازدید کنندگان برای تاون هال جلسه استخدام جدید دانشگاه کالیفرنیا جمهور. به عنوان بخشی از خود را در دانشگاه های شغلی در بخش حمل و نقل او حتی کمک به آماده شدن برای این رویداد.

اما ریس اعتراف کرد که تا Jan. 31 جلسه او مطمئن نیستید که چه UC رئیس جمهور در واقع می کند. “من بیش از حد آگاه است که وجود دارد یک رییس جمهور و یک صدراعظم وجود دارد بالاتر یو پی اس و تصمیم گیری آنها تاثیر به ما گفت:” ریس اقتصاد و روانشناسی دانش آموز از کالیفرنیا که اولین بار است که در خانواده اش برای حضور در دانشگاه.

فایل – در این 18 مه 2017 فایل عکس دانشگاه کالیفرنیا جمهور جانت ناپولیتانو حضور در جلسه UC Board of Regents در سان فرانسیسکو. ناپولیتانو اعلام کرد او قصد دارد در ماه اوت سال 2020 است. (AP Photo/اریک Risberg فایل)

در عین حال باز UC درب به بیشتر دانش آموزان مانند ریس — و در درجه اول کم درآمد نسل اول دانش آموزان که UC Merced خدمت — خواهد بود که یکی از وظایف کلیدی در مواجهه با هر کس که جایگزین رئیس جمهور جانت ناپولیتانو پس از او مراحل پایین در ماه اوت است.

با برنامه ریزی خروج از ناپولیتانو و دانشگاه ایالتی کالیفرنیا صدراعظم تیم سفید در این سال در کالیفرنیا دو چهار سال دانشگاه سیستم هر دو انتخاب رهبران جدید — رهبران است که تصمیم گیری را شکل نه تنها خود نهاد اما آینده از آموزش عالی در کشور و در سراسر کشور. به عنوان جستجو کمیته قرار دادن یک سری از جلسات عمومی و حرکت به انتخاب نهایی یک موضوع پدید آمده است شاید بیش از هر دیگر: کالیفرنیا نیاز به رهبرانی که می توانید برای باز کردن دسترسی به کالج برای بزرگتر و متنوع مقطع دولت و شهروندان است.

“هر یک از ما نه (مقطع کارشناسی) دانشگاه بیشتر پل دریافت کنندگان کمک مالی از تمام آیوی لیگ قرار دادن با هم” UC سن دیگو صدراعظم Pradeep Khosla گفت: در یکی دیگر از شهر در سالن که دانشگاه با اشاره به کمک های مالی فدرال برای دانش آموزان است ، “به طوری که UC ما می دانیم که UC ما می خواهیم برای حفظ این UC ما می خواهیم به رشد است.”

در حالی که گسترده تر از عوامل مانند اقتصاد دولتی و تغییرات جمعیتی بر دانشگاه رهبران شانس موفقیت آنها نیز افرادی که داستان های شخصی می تواند شکل درک عمومی از موسسات خود را. سیاسی و میدانی با تجربه به عنوان یک فرماندار و یک عضو کابینه در دولت اوباما ناپولیتانو گاهی اوقات تلاش برای انطباق با دانشگاه ها و برنده شدن بیش از قانونگذاران ایالتی. سفید صحبت می کند اغلب از تجربه خود را به عنوان اولین نسل کالج, دانشجو, پاره کردن در اخیر امانت جلسه به عنوان او به یاد می آورد که کاهش یافته است را با پدر و مادر خود را در فرزنو امور خارجه پس از انتقال از جامعه و “به این روز احساس کمی مانند یک خارجی به دنبال در.”

هر دو سیستم شده اند roiled به تازگی با مشخصات بالا بحث بیش از پذیرش سیاست. UC است بحث در مورد اینکه آیا به حرکت به دور از نیاز متقاضیان به معتبر تحقیقات دانشگاه دانشگاه برای ارسال SAT یا ACT — تست که منتقدان می گویند مزیت ناعادلانه ثروتمند دانش آموزان در حالی که به عنوان یک مانع برای کسانی که سیاه, لاتینی و مادری آمریکایی است. در Cal State, بزرگترین کشور چهار سال دانشگاه سیستم امنا با تاخیر یک طرح نیاز به دانش آموزان آینده نگر را به چهار سال دبیرستان ریاضی دوره های نگرانی که کسانی که در مناطق فقیر نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به کلاس های لازم.

CSU صدراعظم تیموتی سفید (عکس)

جوش پذیرش بحث: نه سیستم دارای فضای کافی برای پاسخگویی به تقاضای. در حالی که دانشجوی سال اول برنامه به UC کاهش یافته است کمی در دو سال گذشته ده ها هزار نفر از دانشجویان واجد شرایط هنوز هم محروم در نقاط مورد نظر خود را Cal State و UC دانشگاه در هر سال و کسانی که هدایت به دانشگاه با فضای بیشتر مانند UC Merced به ندرت ثبت نام. کالیفرنیا سال 1960 طرح جامع برای آموزش عالی که وظیفه UC با خدمت بالای یک هشتم از دولت فارغ التحصیلان دبیرستان و Cal State بالا یک سوم شکسته است که بیشتر دانش آموزان فارغ التحصیل و آماده به کالج بروند.

“طرح جامع بود پدیداری موفق اما این تصور می شد که بخش های کوچکتر از جامعه درک شده بود به نیاز آموزش عالی گفت: Jay Sharping استادیار فیزیک در دانشگاه مرسد. “من می خواهم برای دیدن کسی که می تواند قهرمان یک طرح جدید…است که می تواند ما را برای 50 سال آینده است.”

مارینا Gorbis مدیر اجرایی موسسه آینده توصیه می کند که دانشگاه ها در مورد چگونه به جلو فکر کردن را یکی دیگر از راه. هر دانشگاه گفت: باید برای پاسخ به این سوال است: “پیشرفت اقتصادی تحرک و یا تداوم زمان نابرابری?”

یک انتخاب مانند دانشگاه ایالتی آریزونا رییس جمهور مایکل کلاغ ذکر شده به عنوان یک مدعی برای هر UC یا CSU موقعیت می تواند به افزایش دسترسی با ایجاد آنلاین, انعطاف پذیر, رشته راه, به عنوان او در آریزونا Gorbis گفت. برعکس کسی که با تمرکز بر هنرهای لیبرال و او گفت که می تواند ایجاد فضاهای صمیمی ظرف بزرگتر سیستم برای دانش آموزان برای یادگیری مهارت های مانند تفکر انتقادی و همکاری است که تمایز انسان از روبات ها در اقتصاد آینده.

جدید UC رئیس جمهور خواهد نظارت یک بودجه عملیاتی از نزدیک به 40 میلیارد دلار, ده دانشگاه خدمت 284,000 در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی پنج مراکز درمانی و سه آزمایشگاه های ملی.

Cal State بودجه است بسیار کوچکتر $7.2 میلیارد و اما آن ثبت نام بیش از 480,000 دانش آموزان در 23 دانشگاه.

رهبر هر دو دانشگاه خواهد شد به احتمال زیاد در صورت افزایش تماس برای حمایت از دانش آموزان و کارکنان مبارزه با دولت هزینه های بالای زندگی. UC نداشت هر چه زودتر حل و فصل قرارداد کار با کارگران خدمات ناراحت در مورد برون سپاری, هنگامی که آن را در این ماه مواجه اعتصاب فارغ التحصیل آموزش دستیاران در آن سانتا کروز پردیس خواستار هزینه زندگی افزایش برای کمک به آنها برای مقابله با افزایش اجاره.

جدید ثبت نام جشن لانگ بیچ ایالت قهرمان ملی, والیبال, استقبال رهگذران در E. Atherton خیابان در مقابل والتر هرم در ساحل طولانی در جمعه ، 7, 2020. نشانه ای که ساخته شد در ماه ژانویه یادبود سه NCAA قهرمانی برنده هر یک از زنان و مردان تیم از جمله مردان 2019 پیروزی. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

هر دو دانشگاه در بسیاری از جلسات گفت: نیاز سیاسی ادراک رهبران قادر به کار کردن در کنار دانشجویان و استادان به محور دلار بیشتر از دولت کاپیتول. کالیفرنیا است که هزینه هر دانشجو در آموزش عالی از آن را در طول رکود اقتصادی اخیر اما کمتر از آن در 20 سال پیش.

“ما شنیده ام زیادی در مورد نیاز واقعی برای یک فردی که قادر به کمک به دریافت پول بیشتر از دولت (و) اتلاف سرمایه است که دولت ساخته در دانشگاه در طول سال گفت:” گرت الیوت UC السلطنه ریاست ریاست جمهوری جستجو کمیته.

“دانشگاه با هم مرتبط هستند اما آنها نیز از نوع مانند شهر خود را با منحصر به فرد خود مسائل و تمرکز,” او اضافه شده است. “پس از تلاش برای تعادل است که وظیفه ما جلوتر از ما داشتن کسی است که می تواند بدون تحمیل بیش از حد به مردمی و آوردن آنها همراه است.”

در سایر مسائل مانند مهاجرت و تغییرات آب و هوایی جدید UC رئیس جمهور تصمیم گیری خواهد شد از نزدیک تماشا در سراسر کشور. پس از مواجهه با انتقادات برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی در طول دوره تصدی خود را به عنوان وزیر امنیت داخلی دولت اوباما ناپولیتانو گام خود را برای کمک به مستند نشده دانش آموزان در UC — بودجه خدمات حقوقی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دادگاه بیش از آن تلاش برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه.

“این یک زمان تاریک برای ما” گفت: دانشجو لوئیس Flores-Cuevas در سن دیگو سالن شهر. “اگر رویداد ناگوار رخ می دهد که DACA برنامه به پایان می آید, مستند نشده آموزان از UC سیستم می خواهید بدانید که رئیس جمهور UC خود را به عقب.”

تقریبا 2500 UC دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان را امضا طومار درخواست رجنت به بحران آب و هوا به حساب آورد در هنگام انتخاب یک رئیس جمهور جدید گفت: دانشگاه باید “واجد شرایط طرح کاهش انتشار گازهای گلخانه ای” و “reorient آموزش و پژوهش ماموریت تمام 10 دانشگاه” برای دیدار با تهدید.

یک فن دارای نشانه هایی در حمایت از UCI تیم بسکتبال پنج شنبه فوریه 19 سال 2020 در ارواین در بازی مقابل ساحل طولانی دولت است.(عکس توسط گرگ اندرسن عکاس)

تغییرات آب و هوایی ذکر نشده در میان نزدیک به 30 رسمی معیارهای UC جستجو کمیته گفته خواهد شد و راهنمای انتخاب آن است. کسانی که شامل طیف گسترده ای از رهبری و مدیریت مهارت و تعهدات به تنوع و خدمات عمومی و یک اولویت برای یک دانشگاهی با مدرک پیشرفته.

Cal State را شرح شغل به طور خاص خواستار صدراعظم با تجربه در آموزش عالی است. در ماه نوامبر مجلس قانونگذاری کالیفرنیا را لاتین, انجمن با ارسال نامه ای به هیات امناء اشاره به این که نزدیک به نیمی از Cal State دانش آموزان شناسایی به عنوان لاتین و خواستار انتخاب یک Latino صدراعظم. “افشای دانش آموزان به متنوع رهبری می تواند کمک به جای کلیشه ها و تعصبات ناخودآگاه با پذیرش و اعتماد” در این نامه به عنوان خوانده شده.

صفوف CSU 23 پردیس رئیس جمهور متنوع تر شد بیش از سفید هشت سال تصدی: حدود نیمی از مردم از رنگ اکثریت هستند و یک سوم شد اولین نسل دانشجویان است. جستجو کمیته صندلی ژان Picker-Firstenberg اعتبار سفید با تغییر. “او تغییر ساختار برای ما جستجو و پیدا کردن یک راه را در نامزد های مختلف که تا به حال شده است در استخر قبل از,” او گفت:.

نسل اول دانشجو Caela Kaio حضور یک UC ریورساید دانشجوی سال اول گرایش دوشنبه, جولای 8. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

هر دو از رهبران تنظیم شده را به دفتر و در حدود همان زمان بالا بردن احتمال این که این دو سیستم می تواند همکاری به شکل یک چشم انداز جدید برای آموزش عالی در دولت است. کالج صدراعظم الی Ortiz Oakley—که نام او نیز مطرح شده به عنوان یک پتانسیل انتخاب برای CSU کار—گفت که او امیدوار است که این همکاری ها گسترش به دولت در دو سال مدارس. جدید CSU صدراعظم او گفت: باید کار را به سهولت دانش آموزان انتقال از یک کالج به یک Cal State پردیس به ویژه در ساحل مرکزی و سن دیگو که او گفت: باید عقب مانده در نرخ انتقال.

صرف نظر از این که فینالیست در هر جستجو هستند بعید است این را باید یک فرصت به دامپزشک آنها را. هر دو دانشگاه’ جستجو فرآیندهای اجازه می دهد تا خود را حاکم بر تخته به نظر نهایی به طور کامل در پشت درهای بسته—هر چند در کال دولت یک کمیته مشورتی از نمایندگان از هیات علمی و دانشجویان و فارغ التحصیلان و کارکنان کمک خواهد کرد که آنها را انتخاب کنید.

چنین محرمانه جستجوهای تبدیل شده اند رایج در دانشگاه های دولتی به عنوان آنها به طور فزاینده ای استخدام جستجو اجرایی شرکت گفت: جودیت وایلد جورج میسون استاد دانشگاه که مطالعات استخدام دانشگاه, روسای جمهور است. وایلد می گوید که آنها می تواند به کاهش اعضای هیات علمی و کارکنان اعتماد احتمالی hiree.

“عمده تحصیلی شعار مشترک حکومت,” او گفت:. “خوب است که رفته است.”

Cal State سخنگوی مایک Uhlenkamp گفت: پنهان کاری لازم است برای فریب وعده نامزدها در حال حاضر در مشخصات بالا در موقعیت های که نمی خواهید آن را شناخته شده است که آنها به دنبال کار دیگری. کال دولت امنا مجموعه ای برای شروع فینالیست مصاحبه گاهی اوقات در ماه مارس با UC به احتمال زیاد پس از پس از آن. هر دو سیستم با هدف پایان جستجوهای خود را در تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im