به عنوان ما همچنان به بازگشایی فراموش نکنید که آسیب پذیر

اخیرا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت نقل مکان کرد و بسیاری از یوتا از خطر متوسط “نارنجی فاز” به کم خطر زرد “فاز” در مشورت با کروناویروس نیروی کار. چه تفاوت می کند یک روز. همه جا نشانه هایی اعلام کرد که در رستوران در حال حاضر داخل سالن و صندلی ها و فروشگاه ها و ورزشگاه در حال بازگشایی تنیس در حال کامل و زندگی است که به دنبال مطلب “طبیعی” تر از آن است در ماه. و کسانی از ما که کم خطر هستند تنفس آه امداد.

اما آنچه در مورد آسیب پذیر در میان ما ؟ اگر شما بیش از 65 یک بیماری زمینهای مانند آسم و دیابت و چاقی هستند و ضعف سيستم ايمنی و یا زندگی با کسی که متناسب با این دسته و سپس این تغییر در واقع ممکن است زندگی را کمی سخت تر اگر جامعه خود فکر می کند زرد برای یکی زرد است برای همه.

در یوتا زنان و رهبری پروژه سرمایه گذاری می کنیم انرژی ما در دیدن چگونه ما می تواند بهتر برای حمایت از زنان و دختران و معتقدند در استفاده از این رویکرد برای Utahns که به ویژه آسیب پذیر در این بیماری همه گیر. آنچه پس از آن می توانیم بکنیم ؟

پوشیدن ماسک. تحقیقات گیج کننده است ما می دانیم. اول به ما گفتند آن را نداشت و در حال حاضر مردم خواسته شده به آنها را می پوشند. Costco حتی نمی خواهد اجازه دهید شما را در یک. بنابراین معامله چیست ؟ اجماع این است که مگر اینکه شما در حال پوشیدن آرزو n95 انواع سپس آن را کمی برای محافظت از پوشنده لباس است. اما اینجا جایی است که آن را در مورد شما: پوشیدن ماسک محافظت از مردم در اطراف شما. و بسیاری از ما نمی توانیم با اطمینان می گویند اگر ما آن را یا نه چون تا به 50% موارد بدون علامت است. یکی از دوستانم زندگی با او 87 ساله مادر بزرگ و تصمیم گرفت برای آزمایش فقط به امن است. او مثبت بود و هرگز توسعه هر گونه علائم. دوست من در حال حاضر خوب است و هر چند به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن او هنوز هم می پوشد یک ماسک در همبستگی چرا که او احساس می کند آن است که هر دو احترام و مسئولیت اجتماعی.

در ادامه به احترام 6 فوت منطقه حائل. دوباره, ما نمی دانیم که ممکن است مسری و نه ما همیشه می دانیم که آسیب پذیر است. اگر شما در حال خرید مواد غذایی و نیاز به مخمر (که وجود ندارد توسط راه) و کسی است که همچنین چک کردن که قفسه فقط صبر کنید. اگر شما در حال راه رفتن و دیدن همسایگان خود به چمن چت از پیاده رو. فکر می کنم دو بار در مورد داشتن خود را تمام جماعت برای یک حزب. فرض کنیم می خواهید مردم یک منطقه حائل تا نشانه در غیر این صورت. تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا ما به دست آوردن گله ایمنی هر جامعه را شامل خطر است. اما همه در معرض خطر است برابر نیست.

به عنوان دولت شیفت از نارنجی به زرد (و امیدوارم به سبز به زودی), ما باید به یاد داشته باشید که بسیاری از افراد نمی توانند در آرامش بیشتری در قوانین. فقط به خاطر اینکه ما اعتقاد داریم ما آسیب پذیر معنا نیست که ما اصلا اخلاقی و تعهد اجتماعی همچنان به محافظت از کسانی که در اطراف ما. بنابراین پوشیدن یک ماسک و احترام مردم فضا و بیایید همه سعی کنید به قاضی یکدیگر برای بودن در مراحل مختلف. به یاد داشته باشید که هر کس سزاوار احساس عادی نه فقط زرد.

دکتر سوزان R. Madsen است اورین R. وودبری استاد مديريت و اخلاق در وودبوری مدرسه کسب و کار در ایالت یوتا دره دانشگاه و مدیر موسس یوتا زنان و رهبری پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de