به عنوان ولز فارگو می پیوندد بانک رد بودجه از قطب شمال حفاری فشار گرم بر دیگران به انجام بخشی خود را’

طرفداران محیط زیست و گروه های بومی در روز دوشنبه با استقبال از خبر که ولز فارگو نمی خواهد سرمایه گذاری پروژه هاي نفت و گاز در قطب شمال از جمله در قطب شمال ملی پناهگاه حیات وحش—منطقه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده است برای باز کردن برای سوخت های فسیلی اکتشاف—آخرین پیروزی در یک فشار مبارزات انتخاباتی در بانک ها نقش خود را در معاونت در جرم آب و هوا بحران است.

با توجه به سیره باشگاه اعلام شد در به روز رسانی به سیستم بانکی را از سیاست های زیست محیطی. “ولز فارگو می کند نه به طور مستقیم در تامین مالی پروژههای صنعت نفت و گاز در منطقه قطب شمال از جمله قطب شمال پناهگاه حیات وحش ملی (ANWR)—بخشی از یک بزرگتر 2018 مبتنی بر ریسک تصمیم به چشم پوشی مشارکت در هر پروژه خاص معامله در منطقه” سند (pdf) متحده است.

“فقط در سه ماه گذشته نیمی از این شش بانک های ایالات متحده را رد کرد بودجه قطب شمال حفاری.”
—بن کوشینگ, Sierra Club
به روز رسانی نمی شد اما ملاقات با کامل متوقف شده به سلامتی از آب و هوا طرفداران. “به روز رسانی می کند بهبود به بانک دیگر نفت و گاز تامین مالی سیاست های” سیرا باشگاه اشاره کرد.

هنوز چیزی قابل توجه به نظر می رسد به تغییر. ولز فارگو است که نه تنها بانک صرف نظر کردن از تامین مالی قطب توسعه است. فقط در هفته گذشته, جی پی مورگان چیس حکومت تامین مالی جدید نفت و گاز توسعه در قطب شمال. در ماه دسامبر گلدمن ساکس اعلام کرد که نمی خواهد تأمین مالی پروژه یا.

قرار دادن توسعه های جدید در زمینه, Sierra Club, کمپین نماینده بن کوشینگ گفت در توییتر “فقط در سه ماه گذشته نیمی از این شش بانک های ایالات متحده را رد کرد بودجه قطب شمال حفاری.”

کوشینگ به نام دیگر سه بانک عمده ایالات متحده—سیتی گروپ بانک مرکزی آمریکا و مورگان استنلی و پرسید: “کدام یک از شما می خواهد به آخرین دسته به #ProtectTheArctic & #StandWithTheGwichin?”

دومی هشتگ است در اشاره به Gwich گشت, مردم بومی که دشت ساحلی از پناه—زایمان زمینه جوجه تیغی کربو گله—”مکان مقدس که در آن زندگی آغاز می شود.”

آنها به مبارزه در برابر توسعه ANWR و گفت: این تهدید “نسل کشی فرهنگی.”

“در سال ما شده اند صحبت کردن در مورد نیاز به نگه داشتن مته حفاری از ما سرزمین مقدس در قطب شمال پناه و آن را شگفت انگیز است که تعداد فزاینده ای از بانک های بزرگ در حال گوش دادن” گفت: Gwich گشت کمیته راهبری مدیر اجرایی برنادت Demientieff. “قطب شمال پناه حیاتی برای مردم ما امنیت غذایی و روش زندگی است. ما حقوق بشر را نمی توان رد کرد.”

“مبارزه برای محافظت از این مکان به مراتب بیش از” او ادامه داد: “و ما ادامه خواهد داد برای پاسخگو هر بانک, شرکت نفت یا سیاستمدار که به دنبال بهره مندی از نابودی آن است.”

نویسنده لایحه McKibben بنیانگذار گروه حمایت از آب و هوا 350.org نام جدید توسعه یک “پیروزی برای Gwich گشت حیات وحش و سیاره است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

نشانه هایی وجود دارد که مبارزه با بیش از سوخت های فسیلی استخراج در این منطقه به زودی می تواند رسیدن به یک لحظه بحرانی. با توجه به خبری بلومبرگسابق سوخت های فسیلی لابی داخلی وزیر دیوید برنارد گفت: شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “در مورد نهایی کردن طرح لیزینگ” برای ANRW—چشم انداز که قبلا کشیده خشم بیش از محیط زیست و حقوق بشر اثرات.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز داده نشده است تا در تلاش برای فروش قطب شمال پناهگاه برای حفاری اما شرکت های نفتی باید با توجه به حوادث چند ماه گذشته و فکر می کنم دو بار قبل از مناقصه” گفت: باشگاه سیرا را کوشینگ.

ده ها تن از آمریکا به تازگی با صدور نامه هل دادن بانک اجرائی برای انجام بخشی خود را برای حفاظت از این پناهگاه را به دنبال در مراحل گلدمن با توجه به قطب تامین مالی پروژه است.

“هر گونه توسعه در مناطق ساحلی خواهد به طور دائم از بین بردن این بسیار مهم اکوسیستم دست نخورده. ما مصرانه از شما را به یک نقش رهبری در به رسمیت شناختن است که سرمایه گذاری در یک پروژه که تهدید حقوق بشر و بدتر شدن بحران آب و گران است در معرض خطر است که نه ارزش مصرف” گفت: این نامه است.

“مجلس نمایندگان درک اهمیت حفاظت از قطب شمال در پناه همین دلیل است که ما تصویب قانون در سال گذشته برای حفاظت از این مهم چشم انداز از مخرب اکتشاف نفت و گاز. در حال حاضر زمان برای بانک ها به انجام بخشی خود را,” نمایندگان مجلس نوشت.

ولز فارگو اعلام می آید یک روز پس از دموکرات ریاست جمهوری نامزد اولیه الیزابت وارن منتشر شد طرح “برای جلوگیری از وال استریت از تامین مالی بحران آب و هوا.”

وارن با اشاره به اقدامات از جمله گلدمن اخیر قطب شمال اعلام و خواستار استفاده از قدرت از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را به شرکت های حساب برای آب و هوا خطرات.

“در حالی که این اقدامات یک گام کوچک در مسیر درست” نوشت: وارن “آنها دیر شده با توجه به تاثیر نسبی صنعت مالی تا به حال بر بحران آب و هوا—و آنها به اندازه کافی برای محافظت از ما از یک آب و هوا-سوخت فروپاشی مالی ،

“ما نمی خواهد شکست بحران آب و هوا اگر ما مجبور به صبر برای صنعت مالی به خود را تنظیم و یا به جلو آمده با تکه تکه داوطلبانه تعهدات,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im