آزبست در همه جا و قابل اجتناب است و یک تهدید مرگبار برای بچه های ما

در ایالات متحده آمریکا, اسلحه, خشونت, کشته شدن نزدیک به 40 ، 000 نفر در سال و کشته شدن حدود 40,000 یا تا کودکان و نوجوانان از سال 1999 و در عین حال این کشور هنوز هم بدون جدی کنترل اسلحه. یکی دیگر از 40,000 نفر می میرند هر سال در تصادفات از جمله 1,200 کودکان 14 و تحت. در عین حال ما چرخید سیاست های مورد استفاده در خارج از کشور است که می تواند در کاهش تلفات نصف.

به عنوان اتحادیه دانشمندان نگران اسناد و مدارک در آن گزارش جدید, به خطر انداختن نسل: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله در علم آسیب رساندن به سلامت کودکان آزبست است که کمتر شناخته شده است, اما کمتر قوی عضو از آمریکا سالانه “40,000 مرگ باشگاه است.” فعلی تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت محدود کردن تحقیقات در قرار گرفتن در معرض آزبست ممکن است ایجاد یک کلاس جدید از قربانیان: کودکان امروز که با حضور فاسد, پیر مدارس و تنفس در سمی الیاف آسیب دیده از آزبست دیگ بخار و لوله عایق کف و سقف کاشی.

آزبست سرطان زا مواد معدنی در حال حاضر ممنوع در بیش از 60 کشور ، اما آن را هرگز به طور کامل ممنوع در ایالات متحده حتی پس از آزبست سازندگان قرار گرفتند در دهه 1970 برای داشتن پوشش داده شده تا به طور بالقوه کشنده اثرات محصولات خود را در, ساخت, ساختمان, عایق و ضد حریق. آزبست خام است و دیگر استخراج شده در ایالات متحده است. اما آن است که هنوز وارد, در درجه اول برای کلر میباشد. آن است که هنوز هم یافت می شود در ترمز خودرو و برخی از ساختمان بام و سقف کاشی.

مانند سیگار آزبست یک بمب زمان باعث بیماری در قربانیان دهه پس از قرار گرفتن در معرض—در این مورد به سرطان ریه و مزوتلیوما. در طول تاریخ مردم در معرض خطر از آزبست-بیماری های مربوط به کسانی که مشغول به کار با آزبست در 20th قرن در درجه اول مردان در ساخت و ساز و معاملات معدن millers مکانیک خودرو و سازندگان کشتی. اما امروز تلفات در حال گسترش است. به عنوان مطمئن شوید که ما بدون کنترل تکثیر اسلحه ما ثابت با مدرسه تیراندازی و قتل عام در میان فقرا عدم ممنوعیت آزبست منجر به گسترده و بالقوه مرگبار مزمن خطرات که رسیدن به پایین به ما جوانترین شهروندان و معلمان خود را.

پاسخ اول, تعمیر و نگهداری, کارگران, زنان

اولین مزوتلیوما مرگ و میر در حال حاضر رخ داده است در میان 9/11 اولین پاسخ دهندگان که مشغول به کار در سمی ابرها در زمین صفر پس از سقوط و آتش سوزی از برج های دوقلو مرکز تجارت جهانی در سال 2001. همچنین یک سال 2017 گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دریافتند که قرار گرفتن در معرض امروز ادامه به کارگران درگیر در تعمیر و نگهداری, تخریب و بازسازی ساختمان با آزبست. “بر خلاف گذشته, پیش بینی تعداد مزوتلیوما بدخیم مرگ و میر افزایش یافته است” در این گزارش است.

در سال 2018 نیویورک تایمز به دست آمده را یادداشت تحت قانون آزادی اطلاعات که در معرض است که مقامات در جانسون و جانسون آگاه بودند در 1970s که شرکت یاد بچه, پودر تالک می تواند آلوده به آزبست و هنوز کار می کرد به بی اعتبار و یا سکوت تحقیقاتی که پیشنهاد آلودگی. دو سال پیش یک سنت لوئیس داوران اهدا $4.7 میلیارد دلار به 22 زنانی که خود ادعا سرطان تخمدان ناشی از پودر بچه استفاده می شود اغلب به عنوان یک بهداشتی زنانه محصول. پنج ماه پیش Johnson & Johnson به یاد می آورد 33,000 بطری پودر بچه بعد از غذا و دارو در بر داشت مقدار بسیار کم از آزبست در نمونه است.

ما به زودی با اضافه کردن کودکان و معلمان به تلفن? هیچ جا در امریکا است و عمده فروشی فروپاشی آزبست نصب دهه پیش به عنوان آشکار به ملت مدارس.

تهدید به دانش آموزان

UCS گزارش اشاره می کند که ساختمان مدرسه ساخته شده و از سال 1946 تا سال 1972 به احتمال زیاد حاوی آزبست با بالاترین جمعیت تعداد غیر قابل قبول در سازه های یافت شده در جوامع کم درآمد و مناطق که در آن بسیاری از دانش آموزان از رنگ. همه از این است که در بی وجدانی نمایش در فیلادلفیا که در آن معلمان اتحادیه تحت پیگرد شهر هیئت مدیره مدرسه برای خطرناک سطوح از گرد و غبار آزبست در ضعیف و ناتوان ساختمان.

در سال 2018 به Philadelphia Inquirer انجام یک بررسی از بسیاری از مدارس و پیدا کردن سطوح از گرد و غبار آزبست در سطوح 11 به 1,700 بار بالاتر از سطح لازم الاجرا توسط فدرال پاکسازی مورد نیاز برای آپارتمان ها در نزدیکی زمین صفر است. این روزنامه همچنین در بر داشت غیر قابل قبولی افزایش میزان سرب است.

توسط بهار 2019, هنگامی که سوال شد فینالیست برای جایزه پولیتزر برای آن در معرض پنسیلوانیا فرماندار تام گرگ اعلام کرد بیش از 100 میلیون دلار در اورژانس منجر پاکسازی و به طور کلی خطرناک پاکسازی بودجه برای مدارس فیلادلفیا. ماه گذشته, گرگ پیشنهاد 1 میلیارد دلار برای ایالت بازسازی آزبست و سرب در مدارس.

اما که نمی تواند شامل بحران در یک سیستم با 4.5 میلیارد دلار از مستند کمبود در آن ساختمان مدرسه. این مدرسه در سال هفت مدارس بسته شده اند و به صورت گسترده آزبست آسیب. یک معلم که مشغول به کار در یک 90-سال-ساختمان قدیمی و اغلب جاروب گرد و غبار از پوسته پوسته شدن و حرارت عایق لوله و گران سقف کاشی های قبل از کلاس است که تحت شیمی درمانی برای مزوتلیوما تهاجمی سرطان باعث آزبست.

محیط زیست بی عدالتی

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در حداقل یک مدرسه بسته شدن بوی نژاد و کلاس های زیست محیطی بی عدالتی بود در صفحه نمایش زنده. بن فرانکلین دبیرستان شامل تقریبا به طور کامل از جوانان از رنگ که واجد شرایط به عنوان ضعیف نیست بسته شد تا پس از آن نیز خانه شد یک آهنربا مدرسه است که 38 درصد سفید با نیمی از کسانی که دانش آموزان بالاتر از خط فقر. به عنوان بن فرانکلین معلم گفت: در Philadelphia Inquirer “هنگامی که آن را به ما در این منطقه احساس نمی مانند آنها نیاز به هر گونه مستقیم و بی واسطه.”

عدم فوریت وجود داشته است برای چند دهه. جری Roseman ارشد علوم محیط زیست و بهداشت عمومی و متخصص از سال 1985 برای فیلادلفیا فدراسیون معلمان گفت: این گال او را که حس خود را از خشم و ناباوری در مدرسه شرایط همان است که امروز به عنوان آن بود که 35 سال پیش. در مصاحبه با اتحادیه دانشمندان نگران او گفت که او تا به حال فقط در بازرسی از یک مدرسه به سر می برند که در آن اهل تفریح و بازی کودکان بودند به معنای واقعی کلمه کوبیدن به آسیب دیده آزبست عایق لوله مخرب آزبست حتی بیشتر خواستار آن سیستمیک شکست از جمله مدرسه منطقه رهبری و سیاستمداران است.

“آنچه روشن است در سراسر کشور است که مدرسه تخته نه درک تسهیلات شرایط و ترک آنها را به تنهایی به وخامت و قطعا نمی درک اثرات بر سلامت ایمنی و رفاه کودکان و کارکنان” Roseman گفت. او اشاره کرد که چگونه پدر و مادر و معلمان در نظر گرفتن همه چیز را در دست خود را با یک برنامه تلفن همراه به عکس و گزارش از هم پاشیده زیرساخت ها است. “شما می توانید بزرگ معلمان و مديران” او افزود: “اما شما نمی توانید بزرگ یا امن آموزش و پرورش اگر شما نمی مراقبت از بنیادی نیاز—تاسیسات.”

در سراسر کشور تهدید سمی ساختمان مدرسه به سختی مورد مطالعه قرار گرفته است با وجود این 1986 آزبست خطرناک واکنش اضطراری عمل می کنند (AHERA) به آدرس هوابرد آزبست در مدارس. 2015 گزارش به سفارش سناتور Ed Markey ماساچوست و باربارا باکسر از ایالت کالیفرنیا یافت می شود که دو سوم از مدارس در 15 پاسخ متحده در حال آزبست. سی متحده نیست پاسخ به پرس و جو در تمام. و اشاره کرد که آژانس حفاظت از محیط زیست تا به حال به طور جدی تجزیه و تحلیل مدرسه آزبست از سال 1984 Markey-باکسر گزارش گفت: سرطان زا باقی می ماند “همه جا حاضر” در مدارس با میزان “ناشناخته است.”

سازمان حفاظت محیط زیست, تحت, تخت, بودجه برای بسیاری از دهه گذشته انجام پس از چند بازرسی تحت AHERA که یک سال 2018 بازرس کل گزارش گفت: “سازمان حفاظت محیط زیست است نه مستند است که خطر قرار گرفتن در معرض آزبست در مدارس کاهش یافته است به طور قابل توجهی تحت AHERA.”

سرمایه گذاری مجدد و سپس کاهش دوباره

رئیس جمهور اوباما با کنگره به تلاش برای تقویت نظارت از مواد سمی مانند آزبست با 2016 Frank R. Lautenberg ایمنی مواد شیمیایی عمل می کنند. اما وقتی که می آید به آزبست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به روده عمل با تلاش برای حذف آزبست در حال حاضر نصب شده در مکان هایی مانند مدارس (“میراث” استفاده از محاسبات ارزیابی ریسک. ذهن هرگز که کاخ سفید درک می کند بسیار خوب است که آزبست اصلی تهدید سلامت. در تابستان گذشته آن را انجام 250.000 دلار جلو گیری آزبست در بال غربی دفتر مناطق اشغال شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka ریاست جمهوری مشاور کلیان کانوی مشاور سیاست استفان میلر و مشاور اقتصادی لری Kudlow.

گروه های زیست محیطی از جمله اتحادیه دانشمندان نگران پیوست و با اتحادیه های کارگری و گروه های حمایت از خانواده را به چالش سازمان حفاظت محیط زیست و یک میزبان از مواد شیمیایی گروه های صنعت و اتاق بازرگانی ایالات متحده در دادگاه. در نوامبر 9هفتم مدار دادگاه تجدید نظر اعلام کرد دولت تلاش برای حذف میراث استفاده غیر قانونی و اکنون این کارگران صورت عمده خطرات هنگامی که “تجهیزات و یا سازه های در حال تخریب تعمیر یا مرمت شده.”

که حاکم همراه با علم-فکر دولت فدرال باید به راحتی توان به کودکانی که در حال حاضر در حال رفتن به مدارس است که باید از مدتها پیش بوده است تخریب و تعمیر یا مرمت شده. به عنوان آن در حال حاضر لیندا Reinstein از بنیانگذاران آزبست بیماری آگاهی سازمان بود که یک شرکت درخواست در برابر سازمان حفاظت محیط زیست را در حمله به میراث استفاده می گوید امریکا توسط نورد تاس با اجازه دادن به کودکان مطالعه و بازی در گرد و غبار آزبست. به عنوان Reinstein یادداشت اثرات بهداشتی را نه آشکار خود را تا زمانی که این کودکان به خوبی در بزرگسالی و پس از حذف از منبع مدرسه از خود بیماری است. Reinstein شوهرش را از دست داده آلن به مزوتلیوما و آزبست لایحه ممنوعیت ثبت شده است در کنگره در نام خود را.

“حتی اگر پریود طولانی است من دیده ام پدر و مادر گریان و وحشت زده” Reinstein گفت UCS, “نگران است که هر سرفه پیشرو از چیزی بدتر در مورد اتفاق می افتد. اگر شما یک دانش آموز هستید و شما می دانید که شما در معرض شده شما دروغ با ترس بقیه زندگی خود را که شما بوده ام در معرض چیزی است که زندگی در حال تغییر است. . .این واقعیت است که ما نمی شده است مطالعه میراث در معرض قرار گرفتن باید یک جرم است.”

در سال 1984 سازمان حفاظت محیط زیست یافت می شود که از 2,600 مدارس تست مثبت برای آزبست در نمونه آن تنها 500 در حال برنامه ریزی برای مقابله با آن است. امروز برگ برنده دولت در تلاش است برای جلوگیری از آزمایش میراث تاسیسات در مجموع در آشکار تلاش نمی شود مسئول بازسازی طرح است. که در تلاش بود که حکومت غیر قانونی اما با توجه به کینه توز ماهیت این دولت آن است که بیشتر احتمال دارد برای پاسخ با کشیدن پای خود را به جای جهش برای محافظت از کودکان. که برگ بمب ساعتی تیک تاک با خطر قرار گرفتن در معرض آزبست امروز انفجار در ریه ها از کودکان امروز فردا.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این و دیگر تهدیدات به سلامت کودکان از جمله آنچه شما می توانید انجام دهید در مورد آنها شما می توانید جزئیات جدید UCS storybook—نفس در دود نوشیدن در سرب: یک گریم ترسناک داستان برای افرادی که مراقبت در مورد کودکان و نوجوانان—و آن را همراه با راهنمای منابع و گزارش به خطر انداختن نسل: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله در علم آسیب رساندن به سلامت کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر