Askew منجر مادر Dei بسکتبال گذشته دانشگاه هاروارد-Westlake و به بخش نهایی

استودیو سیتی >> Devin Askew smirked به عنوان هم تیمی های خود به او کمک کرد تا از پایه.

پس از مصرف یک آرنج به چانه در سه ماهه سوم لیآپ پنج ستاره چشم انداز تکمیل سه نقطه برای قرار دادن بازی مادر Dei پیش با 18 امتیاز.

Askew مبارزه از طریق ثابت دو تیم در یک فیزیکی 65-46 برنده بیش از هاروارد-Westlake در شب جمعه در یک CIF-اس اس باز, بخش, استخر, بازی, بازی به ثمر رساند 18 امتیاز و dishing از هفت کمک می کند.

عملکرد خود را تضمین است که وجود خواهد داشت هیچ tiebreaker مورد نیاز به عنوان پادشاهان به دست آورده یک نقطه در فینال با برنده شدن در استخر B با یک 3-0 رکورد.

پادشاهان بازی خواهد کرد سیرا کنین برای باز کردن بخش عنوان در جمعه ، 28 در 8:30 p. m. در لانگ بیچ ایالت والتر هرم.

Askew مذاکره Wolverines دفاع طراحی شده برای بطری ، کنتاکی ارتکاب یافت راهنما در جلو ویلهلم Breidenbach (14 امتیاز) و هریسون Hornery (10 امتیاز).

Hornery شد کلید در پایین پست بر روی شیشه اما Breidenbach تا به حال بزرگترین لحظات. طولانی تاریخ و تا به حال نه ریباند و سه پاس گل و سه بلوک و او آمار چهار مستقیم رایگان می اندازد در پایان یک 14-11 سه ماهه اول.

بعد از 3-اشاره گرها توسط دانشگاه هاروارد-Westlake را Spencer هوبارد, کامرون پرتاب کننده و آدم Hinton کردم Wolverines نزدیک در اواخر سه ماهه سوم Breidenbach آمار پایه بلوز و 3-اشاره گر از بالای قوس (در یک کمک Askew).

Breidenbach یک سبد برای باز کردن سه ماهه چهارم, قرار دادن مادر Dei جلوتر 46-30 اما یک سرقت توسط پرتاب کننده منجر به غوطه دادن توسط Brase Dottin و یک سبد توسط هوبارد کمرنگ پادشاهان ” منجر به 12.

پرتاب کننده — که به پایان رسید و با 10 امتیاز — یک پویا حضور در گذار برای دانشگاه هاروارد-Westlake با پنج کمک می کند. او در بر داشت ماسون قلاب (نه امتیاز) با پنج دقیقه به رفتن به قدم زدن چه بود 19-نقطه منجر به 10 اما با دانشگاه هاروارد-Westlake جمعیت شعار “بیش از حد امتیاز,” Askew آمد بزرگ یک بار دیگر. او ضربه 3-اشاره گر و سپس پیدا ارشد گارد Ryan Evans دیگر 3-اشاره گر.

با دو دقیقه به رفتن چپ چپ ضربه ای 3-اشاره گر در مقابل دانشگاه هاروارد-Westlake دانشجویی بخش است. با مادر Dei جلوتر 16 او upcourt و لبخند زد. به عنوان او از بازی با 42.1 ثانیه به سمت چپ او در آغوش مادر Dei سر مربی گری McKnight.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>