آسانژ در لندن: تشدید ایالات متحده در جنگ با ترور

هفته گذشته ایالات متحده در منطقه قاضی آنتونی Trenga منتشر شد چلسی منینگ از بازداشت پس از انعقاد است که هیئت منصفه که او تا به حال شده است subpoenaed به شهادت قبل از اینکه دیگر مورد نیاز او را پس از آن بود که منحل شد. منینگ بود زندانی به دلیل موضع اصولی در برابر این پنهان کاری از هیئت منصفه و عدم همکاری در آن اجباری روش.

انتشار منینگ پس از دولت ایالات متحده در تلاش برای شکستن او را به نقطه ای از خودکشی. Nils sd times, the گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه در نامه ای به دولت ایالات متحده در اواخر سال گذشته نشان می دهد که منینگ را حبس به مبلغ شکنجه. مقاومت در برابر او را بخشی از دولت ایالات متحده را به جنگ در مطبوعات آزاد پس از رفتن ویکی لیکس’ ناشر Julian Assange.

آسانژ متهم شده است تحت جاسوسی قانون انتشار اسناد طبقه بندی شده که در معرض آمریکا جنایات جنگی در عراق و افغانستان است. این کیفرخواست به رسمیت شناخته شده است توسط رایگان سخنرانی گروه به عنوان یک حمله بی سابقه ای در متمم اول قانون اساسی. در ماه فوریه اولین هفته از انگلستان شنیدن درخواست امریکا برای آسانژ در لندن نشان داد که مقیاس این ” جنگ ” است که می رود فراتر از آزادی مطبوعات. چه در زمان مکان در داخل Woolwich دادگاه تاج در جنوب شرق لندن یک نشانه خطرناک و لغزنده کشویی به سمت فاشیسم است.

گناه و بدون محاکمه

قاضی ونسا Baraitser این مذاکرات در آمریکا استرداد درخواست آسانژ بود آزمایشی برای روزنامه نگاری که در آن قلدری از یک مرد بی گناه است که پنهان به عنوان یک روند قضایی و محاکمه یک ناشر است که هیچ قانونی زمین داده شده است مشروعیت. به عنوان آسانژ دفاع تیم استدلال, مجموعه مقالات نشان داده اند جدی بی توجهی به قانون از جمله سوء استفاده از روند و نادیده گرفتن ماهیت سیاسی از این پرونده است.

کریگ موری, انگلستان ex-دیپلمات که با حضور در این جلسه در هر روز به یک گزارش از حساب دست اول اشاره بسیار ظالمانه طبیعت از ساختمان جسمی و تنظیم در داخل حداکثر امنیت ضد تروریستی در دادگاه. او روشن ساخته است که آسانژ است بازداشتگاه زندانی که به اتمام کم سابقه طولانی حبس برای یک جزئی وثیقه نقض و یک مرد بی گناه رو به اتهام انتشار اسناد و مدارک که در معرض ایالات متحده آمریکا و انگلستان دولت جنایات جنگی است.

سابق سفیر ازبکستان توضیح داد که چگونه آسانژ در حال حاضر تحت درمان مانند خشونت آمیز جنایی. در اولین روز از محاکمه آسانژ قرار گرفت به نوار جستجوهای دو بار دست به دستبند 11 بار و مدارک دادگاه برداشته شد. در دادگاه او برگزار شد و در پشت قاب شیشه ای با حضور خصوصی ماموران امنیتی قادر به برقراری ارتباط با تیم حقوقی خود را محرمانه در طول رسیدگی است. در طول جلسه آسانژ صحبت کرد:

“من نمی توانم ارتباط با وکلا و یا از آنها بخواهید برای توضیحات بدون طرف دیگر دیدن. از طرف دیگر در حدود 100 برابر بیشتر و تماس با وکلای خود را هر روز. چه نقطه از پرسیدن اگر من می تواند کنسانتره اگر من نمی توانم شرکت کنند؟”

کلر دالی عضو پارلمان اروپا از ایرلند به دوبلین حوزه بود که در این جلسه و اظهار نظر در این اژدهایی اندازه گرفته شده برابر استانداردهای بین المللی است. او به ذکر است که او شوکه شده بود برای دیدن آسانژ جدا شده از پشت شیشه پنجره به دور از تیم حقوقی خود را. یکی دیگر از اعضای مجلس Stelios Kouloglou که او نیز در دادگاه رعایت این جلسه اشاره کرد که چگونه از آنچه او را دیدم به یاد او از دیکتاتوری در یونان.

فرسایش آزادی های مدنی

آنچه که در این تعقیب بنیانگذار ویکی لیکس واقعا در مورد ؟ چه بی سر و صدا صورت گرفته در دولت ایالات متحده از جنگ در مطبوعات آزاد بود و یک ریز از ماگنا کارتا ” به عنوان پایه و اساس دموکراسی است. مگنا کارتا یکی از مهم ترین اسناد تاریخی داشتن, تاسیس اصل به دلیل روند. آن مظهر این ایده که هر کس مشمول قانون حتی پادشاه و تمام حق را به حق برخورداری از یک محاکمه عادلانه در نتیجه تضمین حقوق فردی است.

پدران بنیانگذار ایالات متحده در نظر گرفته شده این حفاظت در برابر غیر قانونی و حبس نامحدود و ضروری در تامین آزادی فردی. برای این کار آنها با هدف تضمین قانون اساسی دادرسی حق جسم در ماده 1 بخش 9 از قانون اساسی است.

با رسیدگی به پرونده جولیان آسانژ دولت ایالات متحده نه تنها نقض متمم اول قانون اساسی بلکه درگیر در یک حمله مستقیم بر روی هسته ای از آزادی های مدنی. این گام به سوی نابودی قانون اساسی نه تنها در حال حاضر شروع. این اتفاق نمی افتد به طور تصادفی و نه این دولت این انسداد از حقوق بشر تنها نگرانی آسانژ به عنوان یک فرد. اگر ما با دقت نگاه کنید, ما می توانید ببینید یک سری از وقایع است که به دقت هدایت شده و منجر به بسیار نگران کننده سناریو از بازداشت چند روزنامه نگار در داخل یک جعبه شیشه ای به عنوان دیده می شود در طول استرداد شنوایی.

آسانژ از طریق کار خود را با ویکی لیکس آمد به درک مخفی نیروی سرکوبگر که اتحاد خائنانه او را محروم از حقوق دموکراتیک. در سال 2006 مقاله توطئه به عنوان حکومت او نوشت:

رژیم های اقتدارگرا ایجاد نیروهای که مخالفت آنها با هل دادن در برابر مردم را به حقیقت و عشق و خود تحقق. برنامه ای که کمک به حکومت استبدادی پس از کشف بیشتر القاء مقاومت است. از این رو طرح چنین پنهان موفق استبدادی قدرت تا زمانی که مقاومت بیهوده است و یا وزن با بازده از قدرت است. این پنهان کاری مشترک, کار به ضرر مردم است به اندازه کافی برای تعریف رفتار خود را به عنوان توطئه گر.

چه آسانژ به عنوان “توطئه تعاملات میان نخبگان سیاسی” را می توان در شبکه های برق ثبت شده توسط پیتر فیلیپس در کتاب خود “غول ها: قدرت های جهانی نخبگان.” این شامل تلاش های چنین به عنوان پروژه برای قرن جدید آمریکایی—یک شرکت تاسیس شده در سال 1997 با هدف ورزش آمریکا رهبری جهانی. متشکل از سطح بالا personale در دولت جورج دبلیو بوش به این هدف به صورت مجموع نظامی جهان است.

پس از 11 سپتامبر 2001 حمله به مرکز تجارت جهانی, شبکه های “مشارکتی پنهان کاری” است که آسانژ تحلیل به نظر می رسید به حرکت به دست آورده اند. روزنامه نگار John Pilger نشان داد طرح آمریکا برای بهره برداری از یک رویداد فاجعه بار و راه 9/11 فاجعه ارائه شده جدید “پرل هاربر” (مورد بحث در این طرح) به عنوان فرصتی برای افراط گرایان در امریکا برای گرفتن منابع جهان.

درست پس از این رویداد ایالات متحده از آن حمایت نزدیک متحدان افغانستان حمله کرد. پس از آن تنها چند هفته بعد USA PATRIOT Act که اساسا گسترش دولت قابلیت نظارت و توسعه یافته بود و به عنوان ضد تروریسم شد. سال بعد در سال 2002 در گوانتانامو بازداشت کمپ راه اندازی شد در کوبا—در نقض دادرسی بند از قانون اساسی است. از جنگ عراق در سال 2003 به عبور توسط کنگره نظامی کمیسیون قانون (MCA) که به طور کامل برچیده اصل ازادی حکم فرسایش آزادی های مدنی ساخته شده بود به بهانه “مبارزه با تروریسم”—امریکا رسمی ماموریت برای از بین بردن القاعده و تروریستی رهبران طالبان.

دکترین “جنگ علیه ترور”

چگونه این رادیکال و سرکشی در برابر دموکراسی رسیده است ؟ نویسنده نائومی کلاین در “دکترین شوک: ظهور سرمایه داری فاجعه” بررسی چگونه دولت سوء استفاده از بحران از طریق استفاده از آن از نظر روانی آسیب پذیر دولت به فشار از طریق برنامه های خود را. او توضیح داد که منجر به حمله به عراق به عنوان یک مثال از این دکترین شوک.

ترور استناد توسط بوش دکترین “جنگ با ترور” در پی 9/11 بود واقعا حمله به قلب دموکراسی است. آن را فلج مردم و شماری از توانایی خود را برای تعریف واقعیت ریشه کنی آنها را از تاریخ خود را. با رسانه های جریان اصلی پخش مکرر تصاویر از سقوط برج های دوقلو در یک فضای ترس و وحشت تکثير شد.

در پاسخ به این رویداد به تصویر کشیده شده به عنوان “حملات تروریستی” رئیس جمهور بوش در سخنرانی خود به کنگره و مردم آمریکا ابراز میهن پرستی با عمیق عاطفی تن از انتقام. در حالی که این کشور شد گیجی و قبل از اینکه مردم در زمان حال به روند این حادثه غم انگیز و یا حتی واقعا می دانم که مرتکب آن, روایت قربانی شد ماهرانه مطرح. بسیاری از پیچیده خود را در پرچم پیوست و نواختن بر طبل جنگ با احساس از صالح self-defense.

قلب مردم بود که یخ زده و بی حس شد. بسیاری از ما شد قادر به احساس wrongness در مواجهه با بی عدالتی است. ثابت پیشرفت در کاهش آزادی های مدنی به دست می آمد نرمال. در حسن تعبیر از “پیشرفته بازجویی” و “فوق العاده ای تفسیر” قابل سرزنش اعمال انسانی از قبیل شکنجه و آدم ربایی ساخته شده بودند بیشتر قابل قبول است. اصطلاح “فله مجموعه” مورد استفاده قرار گرفت برای پنهان “توده نظارت” ساخت بر خلاف قانون اساسی جاسوسی NSA از تمام جهان به نظر می رسد کمتر شدید و یا غیر اخلاقی است. بی رحمانه به کشتار غیرنظامیان کمتر پر شور هنگامی که آنها به نام “noncombatants” و یا تبدیل به “خسارات جنبی” پس از آنها کشته شدند.

وجدان چلسی منینگ

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دو ماه پس از 9/11 در یک کنفرانس خبری رئیس جمهور بوش خواست جامعه بین المللی برای تشکیل یک ائتلاف برای اقدام نظامی است. او گفت: “شما یا با ما یا علیه ما در مبارزه با ترور!”—این ادعا وجود بی طرفی در جنگ علیه ترور. با پلیس سرکوب فعالان ایجاد یک اثر سرما, ملت, وارد, یک, سیاسی, زمستان است. در نتیجه اوباما برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 به نظر می رسد باید برداشته تا ابر تیره از post-9/11 جهان است. در عین حال در پایان سال 2009 آمریکا شد سرخورده با اوباما وعده های خالی از “امید و تغییر است.”

در بهار سال 2010 به عنوان امواج از بی تفاوتی در حال حرکت بودند از طریق این کشور یک تغییر در جزر و مد پدید آمده است. ویکی لیکس منتشر شده طبقه بندی شده نظامی فیلم از جولای 2007 حمله توسط ارتش ایالات متحده هلی کوپترهای در عراق در حومه شهر جدید بغداد. این ویدئو با عنوان “وثیقه قتل” را به تصویر کشته شدن بیش از ده نفر از جمله دو رویترز’ کارکنان.

انتشار وثیقه قتل تصویری به ارمغان آورد یک کاتالیزور برای تغییر. در 17 دقیقه فیلم است که به تصویر کشیده زندگی روزمره وحشیانه اشغال نظامی در عراق به ما فرصت داده شد برای دیدن با چشم خود ما که آن برچسب را به عنوان دشمنان را در “جنگ با ترور” واقعا بودند—یک گروه از کودکان و بزرگسالان در تلاش برای دفاع از خود را از ضربه بودن و روزنامه نگاران خطر جان خود را به انجام کار خود را.

نور پرده برداری کرد که ارتش آمریکا را بی معنی قتل و وجدان ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ. آن را آورده بیداری به قلب که به یاد ما ذاتی تعهد به یک دیگر کمک به بازیابی سرقت خاطرات از تاریخ ما.

روزنامه نگاری با شجاعت اخلاقی

عمل وجدان از این جوان آمریکایی خلاف کاران مواجه شد با cowardliness و بی تفاوتی از تاسیس رسانه ها. منینگ اول رسیده به عمده ایالات متحده, اخبار رسانه های مانند نیویورک تایمز و واشنگتن پست با ماده ای که در معرض آمریکا, جنگ, جنایت, اما آنها او را دور.

با یک خلاء اخلاقی شجاعت در چشم انداز رسانه های ویکی لیکس شد ناشر منینگ آخرین رفت و آمد مکرر. نلسون ماندلا که منجر به رهایی آفریقای جنوبی پس از صحبت در مورد چگونه شجاعت است “نبود ترس نیست, اما پیروزی بیش از آن” و “مرد شجاع است او که از احساس نمی ترسم اما او که فتح که از ترس.”

در صورت غالب ترور یک دولت استبدادی ویکی لیکس نشان داد واقعا بی باک روزنامه نگاری اشتعال شجاعت از منابع خود را. یک پروژه آفتاب پرس راه اندازی در سال 2006 ویکی لیکس شروع به ذوب شدن یخ زده قلب واقعیت آشکار تحت پوشش توسط رسانه های شرکت های بزرگ.

در آزاد کردن وثیقه قتل ویدئو آسانژ نشان داد که هدف از این نشریه بود که به جهان نشان می دهد آنچه در جنگ های مدرن در واقع به نظر می رسد که “ماموریت خود را به افشای بی عدالتی به ارائه حتی یک دست ثبت وقایع.” استرالیا نگار آسانژ توضیح داد که چگونه ویکی لیکس به سیاسی کج به نامگذاری این فیلم به عنوان یک راه به آن را حداکثر سیاسی به این دلیل که سازمان می خواست به “دست کشیدن از تعبیری از آسیب وثیقه تا زمانی که هر کسی آن را به تماشای آنها را فکر می کنم “وثیقه قتل’.”

امپراتوری جنگ تجاوز

در تابستان 2010 از شفافیت رشد قوی تر. ویکی لیکس منتشر شده جنگ افغانستان, دفتر خاطرات, به گنجینه ای از ایالات متحده طبقه بندی شده نظامی سوابق مربوط به جنگ در افغانستان آشکار در اطراف 20,000 غیر نظامی و مرگ و میر در ترور کشتار و حملات شبانه. این بود که به سرعت توسط خود را پس از آن انتشار جنگ عراق سیاهههای مربوط است که آگاهانه مردم در عراق حدود 15000 تلفات ملکی که قبلا گزارش نشده و شناخته شده برای جامعه بین المللی است. ویکی لیکس’ انتشار 779 طبقه بندی شده گزارش زندانیان نظامی در زندان گوانتانامو نور غیر قانونی بازداشت و بازجویی شیوه های که انجام شد در طول بوش رژیم است.

پس از انتشار اسناد مربوط به جنگ در منطقه نفت خیز خاورمیانه و پنتاگون به سرعت حمله ویکی لیکس. با وجود این سازمان مراقب باشید آسیبی به حداقل رساندن تلاش های redacting اطلاعات حساس ایالات متحده مشترک رئیس ستاد مایک مولن تهدید به افشاگری اطلاعات سایت با یک بمب افکن خط از “خون در دست خود.” این مقام سخنگوی پنتاگون به نام ویکی لیکس انتشارات “بی پروا” و “غیر مسئولانه” اگر چه نه یک ورق مدرک پدیدار شده اید که هر یک از این آشکار ناشی از هر کسی آسیب برساند.

در زمان ویکی لیکس شروع به انتشار در ایالات متحده دیپلماتیک کابل آشکار بی شماری تخلف و سپس وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون (در دولت اوباما) به شدت محکوم کرد حس کرد سایت. کلینتون که اعتراف کرد که جنگ عراق یک اشتباه بود و اعتراف کرد که چگونه ایالات متحده ایجاد کرده بود القاعده و داعش گفت: “افشای این فقط یک حمله امریکا سیاست خارجی منافع است. آن را حمله به جامعه بین المللی….”

بر خلاف دولت آمریکا تصویر خود را به عنوان یک قربانی ویکی لیکس’ منتشر شد اسناد و مدارک که نشان داده اند این حقیقت که آنها مرتکب نقض حقوق بشر غیر قانونی درگیر شدن در جنگ. منینگ را وجدان از طریق ویکی لیکس’ شجاع قانون چاپ و نشر, یک پاسخ به آمریکا امپریالیستی جنگ تجاوز—عظیم سیاسی و جرم علیه کل جهان است.

Resuscitating قلب دموکراسی

امریکا جرم سیاسی ادامه داد: حتی پس از دولت بوش-چنی عصر. رئیس جمهور اوباما نه تنها حاضر به تعقیب دولت قبلی را جنایتکاران جنگی خود او شد جانشین جنایات خود را. در سال 2009 به جای خروج نیروهای وی افزود: بیشتر دامن زدن به جنگ در افغانستان است. با وجود وعده داده شده “آفتاب” سیاست—برای ایجاد دولت شفاف تر – اوباما برپا بی سابقه جنگ علیه truthtellers شارژ منینگ و NSA ادوارد اسنودن تحت جاسوسی عمل می کنند.

با 2012 مبارزات انتخاباتی شعار “رو به جلو” اوباما رفت “رو به جلو” را با گوانتانامو و هواپیماهای بدون سرنشین و حملات. او امضا و به قانون دفاع ملی مجوز عمل (☀) از سال 2012 که شامل مقررات بحث برانگیز از یک فراگیر در سراسر جهان نامعلوم بازداشت است و هنوز هم موثر امروز. خود را با “کشتن لیست” این ظاهرا ‘پیشرفته’ رئیس جمهور گسترش قدرت اجرایی در راه است که او را قادر به عمل به عنوان متهم, دادستان, قاضی هیئت منصفه و جلاد, همه در یک, از جمله ترور هر کسی حتی شهروندان آمریکایی است.

در سال 2012 محرمانه نظامی اسناد و مدارک به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست نشان داد که دولت آمریکا تعیین شده ویکی لیکس و جولیان آسانژ به عنوان دشمنان ایالات متحده قرار دادن رسانه های سازمان در همان حقوقی دسته به عنوان القاعده و خشونت آمیز گروه های تروریستی است.

از راز هیئت منصفه در رسیدگی به فراقضایی مالی محاصره به آزار و اذیت ویکی لیکس’ همکاران در مرزها (از جمله آسانژ وکیل) دولت اوباما با حمله به ناشر است که به شدت در مقابل امپراتوری مکرر حقوق بشر و نقض فاحش سیاسی و جرائم. در حال حاضر در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کیفرخواست علیه آسانژ در 17 فقره نقض جاسوسی عمل می کنند و یک تعداد از توطئه برای ارتکاب جرایم رایانه ای ما شاهد تشدید این جنگ بی سابقه در برابر متمم اول قانون اساسی.

آسانژ را به آمریکا استرداد مورد مبارزه ما در برابر امپراتوری همیشگی “جنگ با ترور”—جنگ که آغاز شده و با دروغ و جنگ با هیچ پایان. این یک جنگ سیاسی و اعطای آزادی نمی تواند برنده توسط دادگاه.

جولیان آسانژ ایجاد شکل جدیدی از روزنامه نگاری است که فعال مطبوعات آزاد برای انجام درست آن تابع—نقش ناظر برای دموکراسی است. ویکی لیکس باز یک امکان برای مردم عادی به استفاده از اطلاعات به عنوان قدرت برای شرکت در وقایع خنثی کردن استبدادی برنامه ریزی به طوری که هرگز تکرار غم انگیز ربودن از تاریخ است که منجر به جنایات در سرزمین های دور—کشتار دهها هزار نفر از مردم بی گناه است.

شبکه های مسری شجاعت پدید آمده است که از طریق امواج از خبرچین شروع به حل کردن این توطئه از حکومت. قلب دموکراسی است که مغزش در حال حاضر الهام بخش ما برای حرکت به سوی عدالت و به رسمیت شناختن خود ما اهمیت و نگاه یکدیگر چشم ما تبدیل شده است که ما به معنای سیاست گذاران و shakers از تاریخ ما. تنها از طریق شجاعت هر فرد برای غلبه بر ترس و مقابله با این ترور که انداخته شده است, می تواند, ما پایان دادن به این جنگ و کسانی که خود را قربانی آزادی بنابراین همه ما می تواند به صورت رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de