در اوایل این هفته رهبر روحانی جرمی Corbyn به چالش نخست وزیر بوریس جانسون در مجلس عوام در آمریکا استرداد درخواست برای ویکی لیکس ناشر Julian Assange.

Corbyn اعلام کرد که جولیان آسانژ متهم شده بود با ما “برای افشای جنایات جنگی قتل غیرنظامیان و فساد در مقیاس بزرگ”. حمایت شورای اروپا که هشدار داد که محاکمه آسانژ مجموعه یک سنت خطرناک برای روزنامه نگاران و نام خود را برای آزادی فوری او پرسید:

“نخست وزیر موافقت با مجلس گزارش که به شورای اروپا که این استرداد باید مخالف و حقوق روزنامه نگاران و خبرچین را تایید کرد برای همه ما؟”

Corbyn افزایش یافته است به برجسته سیاسی برای خود مادام العمر فعالیت بر علیه اقدام نظامی است. او مخالف 2003 در جنگ عراق و همچنین رای دادند در برابر انگلیسی, دخالت نظامی در افغانستان و لیبی. کار رهبر که خود را شناخته شده است سرسخت تعهد به حقوق دموکراتیک و صلح و خوبی درک ارزش از ویکی لیکس’ افشای اسرار دولت.

ویکی لیکس’ انتشار اسناد مربوط به جنگ آمریکا در عراق و افغانستان بود و سهم عمده ای را به anti-war movement. انتشار وثیقه قتل تصویری ارائه شده نادر پنجره به مدرن نامتقارن جنگ آشکار جنایت جنگی از نظامیان آمریکایی در حمله هوایی کشتار غیر نظامیان بی گناه در حومه عراق است.

Corbyn که ذکر نشده آسانژ را گرفتاری بیش از گذشته 10 سال و در حال حاضر کمتر از دو هفته قبل از استرداد او شنوا و در نهایت سکوت خود را شکست. در سوال خود را به نخست وزیر, او به شدت تأکید صدای ضد جنگ جنبش در جلسه مجلس.

چهارم و مستغلات به عنوان یک وسیله نقلیه برای صلح

این اقدام قاطع توسط Corbyn آمد و در مدت کوتاهی پس از جولیان آسانژ نامزد دریافت جایزه بود برای سال 2020 جایزه صلح نوبل همراه با خبرچین چلسی منینگ و ادوارد اسنودن. نامزدی نامه ای اعلام کرد که این سه باید به رسمیت شناخته شده برای خود را “بی سابقه کمک به پیگیری صلح و بسیار زیاد فداکاری های شخصی برای ترویج صلح برای همه”. آن را اذعان کرد که چگونه آنها را “در معرض معماری از جنگ و تقویت معماری صلح”. در هفته بعد آسانژ همچنین برنده 2020 Gary Webb آزادی مطبوعات جایزه اضافه کردن یکی دیگر از جایزه خود را به فهرست جوایز روزنامه نگاری.

آسانژ درک نقش مهم رسانه ها در حفظ صلح است. او یک بار اشاره کرد: “جمعیت نمی مانند جنگ. آنها به دروغ به آن است. این بدان معناست که ما می تواند ‘truthed’ به صلح است.” صحبت در دفاع از افشای طبقه بندی شده نظامی آمریکا اسناد و مدارک در جنگ عراق آسانژ با اشاره به اینکه چگونه “بیشتر از جنگ است که آغاز شده توسط دموکراسی شامل دروغ گفتن” و توصیف “شروع جنگ عراق درگیر بسیار جدی نهفته است که تکرار و تکثير توسط برخی از نقاط را فشار دهید”.

جنگ عراق یک مثال خوب از این شکست بزرگ از تاسیس رسانه ای در غرب است. کالین پاول را ساخت در شورای امنیت سازمان ملل در مورد عراق قرار است سلاح های کشتار جمعی بود خاص نقطه کم برای ما در پایه آن جنگ تبلیغاتی.

در حالی که رسانه ها تبدیل شده اند stenographers به قدرت و به مدت طولانی خیانت مردم عادی ویکی لیکس است در دفاع از حق مردم را به می دانم که با انتشار بیش از 10 میلیون اسناد با بکر سابقه ای از دقت و افشای نقض حقوق بشر جاسوسی دولت و جنایات جنگی در یک مقیاس بی سابقه است. با آوردن حقیقت به این افشاگری اطلاعات سایت تبدیل چهارم و مستغلات به تبدیل شدن به یک وسیله نقلیه قدرتمند برای صلح-ساخت.

استرالیا نمایندگان مجلس’ ابتکار

در اتحادیه اروپا, تعداد اعضای مجلس, نمایندگان مجلس و وزرا در حمایت از جولیان آسانژ در حال رشد است. در هشت کشور استرالیا نگرانی برای یکی از کشور افسانه ای روزنامه نگاران در حال تبدیل شدن به قوی تر. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم ابراز ناامیدی با انفعال دولت استرالیا افراد در داخل موسسه شروع به اقدام.

در فوریه 10, استرالیا MP اندرو Wilkie مطرح تاریخی دادخواست در استرالیا در مجلس خواستار پایان دادن به آمریکا استرداد. به عنوان او از دولت خواست به آسانژ به خانه او افزود:

“که مجرم از کسانی که در جنایات جنگی امریکا در حال حاضر به دنبال استرداد آقای آسانژ به صورت 17 فقره جاسوسی و یکی از نرم ناعادلانه است در افراطی و مسلما غیر قانونی تحت قانون بریتانیا.”

سپس یک روز بعد او اعلام کرد که او را در سفر به لندن برای بازدید از آسانژ در Belmarsh زندان که در آن او نگه داشته شده است در انزوای کامل تا همین اواخر. یکی دیگر از استرالیا MP جورج کریستنسن نیز بازدید از آسانژ در لندن و با هم برنامه ریزی به لابی بریتانیا برای آزادی او.

حرکت در حال حاضر ساخت تا با سیاسی نشان دادن رهبری بزرگ در اصرار دولت خود را به انجام کار درست. در ایالات متحده در طول سرب به آقای آسانژ را شنوا و حزب دموکرات اولیه نامزدی مسابقه در حال گسترش است. نامزدهای مسابقه را به نفع حق به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

انتخابات ریاست جمهوری برای نجات مطبوعات آزاد?

چه کسی در میان ما نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بعدی خواهد بود به دنبال Corbyn بزرگ منجر به دفاع از آسانژ به منظور نجات مطبوعات آزاد است که در حال حاضر تحت حمله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت?

تا کنون حمایت قوی نشان داده شده است توسط دموکرات در کنگره Tulsi Gabbard هاوایی است که کنگره و زن اول مبارزه با جانباز برای همیشه اجرا برای رئيس جمهور. او نشان داد که اگر رئیس جمهور منتخب در سال 2020 او را رها همه ما اتهامات علیه جولیان آسانژ و عفو ادوارد اسنودن.

آنچه در مورد موقعیت مهم دیگر نامزد ؟ هر دو ورمونت سناتور برنی ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن به رسمیت شناخته سنت خطرناک است که به خصوص در دولت کیفرخواست علیه آسانژ شمار برای آزادی مطبوعات در عین حال آنها در آینده رو به جلو به شدت به دفاع از یک روزنامه نگار زندانی در لندن HMP Belmarsh که در حال حاضر رو به 175 سال در زندان ایالات متحده خود را برای انتشار فعالیت های ما در معرض جنایات جنگی است.

خواهد ساندرز است که بازدید شده توسط بسیاری به عنوان در امریکا همتای به کار UK رهبر جرمی Corbyn ایستادن برای آنچه که تبدیل به اساسی ترین آزادی رسانه ها موضوع را از ما ؟ خواهد وارن که وعده را در وال استریت برای محافظت از فرصت های اقتصادی برای کار به خانواده ها نشان می دهد همان شور و شوق برای محافظت از آزادی رسانه ها? خواهد شد و هر کدام از آنها چالش جو بایدن برای اظهارات او در حالی که او معاون اول رئیس جمهور باراک اوباما در مقایسه با آسانژ به یک “high-tech تروریستی”?

لایحه جوش سابق فرماندار ماساچوست که در حال حاضر تبدیل شده است و تنها حریف به چالش برگ برنده جمهوریخواهان بلیط نشان داد که دولت او نمی خواهد فشار جاسوسی عمل اتهامات علیه جولیان آسانژ.

مردمی اقدام

در حالی که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستند و فاقد شجاعت خود را برای دفاع از آسانژ حمایت از سوی بنیانگذار ویکی لیکس در حال رشد در سطح توده مردم و در میان مردم آمریکا است. ریک استرلینگ منطقه خلیج-بر اساس تحقیقی روزنامه نگار به تازگی راه اندازی یک جدید دادخواست به مداخله از طرف آسانژ آزادی. درخواست تایید شده توسط ملی وکلا صنفی و جانبازان برای صلح است خطاب به ونسا Baraitser خواهد شد که قاضی در آسانژ رسمی استرداد شنوایی شروع فوریه 24, خواست او را به تمرین استقلال قضایی و رد ما استرداد درخواست.

استرلینگ است که یک عضو از سوریه, جنبش همبستگی بوده است انتقاد از تهاجم نظامی آمریکا از خاورمیانه و سفر به لندن با دیگر نگران دوستان به بررسی آسانژ را از وضعیت فعلی است. او گفت: “هنگامی که وجود دارد ما با الهام از تعهد از فعالان که در اعتراض به Belmarsh زندان و هر شنبه در میدان ترافالگار هر شنبه شب. مردم از سراسر جهان در حال آمدن برای بیان همبستگی خود را.”

او گفت که او در آغاز این درخواست از آنجا که او می خواست به آن را شناخته شده است که “وجود دارد به اطلاع شهروندان آمریکایی که شدیدا مخالفت با آنچه دولت ما انجام شده است”. وی افزود: “ما می خواهیم قاضی به در نظر گرفتن تمام حقایق و نمی تواند تحت فشار و یا مورد آزار واقع شدند به extraditing آسانژ.”

در دفاع از صلح

آسانژ را به آمریکا استرداد شنوایی است برای شروع به مدت پنج روز در فوریه 24, و خواهد شد و سپس رزومه در 18 مه به مدت سه هفته بیشتر. روز اول خود را در دادگاه مشخص شده است به عنوان یک روز جهانی تظاهرات که در آن طرفداران در سراسر جهان در حال سازماندهی تظاهرات و تظاهرات. در آمریکا و حامیان در سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای جمع آوری برای همبستگی اقدامات برنامه ریزی شده در واشنگتن دی سی در طول هفته اول خود را با شنیدن.

Nils sd times سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد شکنجه که بررسی آقای آسانژ وضعیت صحبت در عمومی اخیر تظاهرات در لندن در مورد چگونه Julian Assange گزارش شکنجه های انجام شده توسط دولت آمریکا اما است که هرگز تحت پیگرد قانونی قرار. وی یادآور شد مخاطبان است که آسانژ شده است و همچنان به شکنجه روانی و این که اگر او بود به تحویل به ما او را شکنجه تا روز او می میرد.

دولت ایالات متحده استرداد و محاکمه آسانژ است یک لحظه بحرانی برای آزادی مطبوعات بلکه برای anti-war movement. این تهاجمی دولت حمله به روزنامه نگاران به شمار خطر بزرگ برای صلح بدون مطبوعاتی که آزاد و مستقل حقیقت است که قدرت را به توقف جنگ بی دفاع.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود برای موفقیت در extraditing آسانژ به ایالات متحده جایی که او نمی خواهد دریافت یک محاکمه عادلانه آن خواهد بود که مرگ روزنامه نگاری تحقیقی و پیروزی جنگ های بی معنی. اگر این است که تا کنون اتفاق می افتد قتل یک روزنامه نگار نمی خواهد در این پایان اما تنها شروع: قدرت بدون کنترل از ما امپراتوری را بدبختی و مرگ تعداد بی شماری از مردم بی گناه در سراسر جهان و ظلم و ستم ناچار دنبال جنگ بدون پایان. ما نیاز به تحکیم ما مخالفت با ما استرداد جولیان آسانژ به دلیل صلح نیاز دارد بزرگ سیاه و دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im