آسانژ را به آمریکا استرداد شنوایی باز می شود دوشنبه: مبارزه برای مطبوعات آزاد است که در حال حاضر در

بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ را به آمریکا استرداد شنیدن دوشنبه باز می شود. در نهایت تیم حقوقی خود را می تواند استدلال می کنند در یک دادگاه جرائم ذکر شده در کیفرخواست علیه این روزنامه نگار منتشر شده که دولت اسناد و مدارک, افشای ما جنایات جنگی در عراق و افغانستان است.

دادستان از آسانژ را تهدید آزادی مطبوعات. این اولین بار است که جاسوسی ایالات متحده عمل می کنند استفاده شده است در برابر یک ناشر است. پیش از رسیدگی در دادگاه انگلستان و حرفه ای فعالان و مدافعان حقوق بشر در سراسر جهان با هم به دخالت در این بسیار سیاسی مورد.

در پیش بینی از روز دوشنبه شنیدن یک نور قوی بود درخشید توسط معترضین طرح ریزی فیلم از ما نظامی ترکیه در عراق غیرنظامیان بر روی ساختمان پارلمان بریتانیا. آن را به همه از دلیل آسانژ نشسته در حداکثر امنیت بالا ،

روز سه شنبه یک گروه از پزشکان به نمایندگی از 117 پزشکان و روانشناسان از 18 ملل گذراند نامه سرگشاده ای در مجله پزشکی لانست جذاب به دولت برای پایان دادن به شکنجه آقای آسانژ و ارائه بهترین در دسترس بهداشت و درمان قبل از اینکه خیلی دیر است.

پزشکان برای آسانژ گروه اظهار داشت:

باید آسانژ مرگ در بریتانیا زندان به عنوان گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه هشدار داد که او به طور موثر بوده است شکنجه به مرگ است. بسیاری از این شکنجه را گرفته اند در زندان بخش پزشکی در پزشکان سازمان دیده بان. حرفه پزشکی نمی توانیم به موضع سکوت توسط در طرف اشتباه از شکنجه و طرف اشتباه تاریخ در حالی که چنین مضحکه می خواند و می گستراند.

بین المللی حقوق بشر و آزادی بیان سازمان هایی مانند عفو بین الملل و خبرنگاران بدون مرز (RSF) بیرون آمد و به شدت به مخالفت با جولیان آسانژ را استرداد به ایالات متحده جایی که او را 175 سال در زندان است. هر دو در حال حاضر راه اندازی دادخواست علیه استرداد.

شورای اروپا و کمیسر حقوق بشر Dunja Mijatović نیز هشدار خواستار آن است که ‘جولیان آسانژ باید تحویل با توجه به تاثیر بالقوه بر آزادی مطبوعات و نگرانی در مورد بدرفتاری.’

روز پنج شنبه روزنامه نگاران در سراسر جهان گرد هم آمدند تا در حمایت از جولیان آسانژ را آزادی. یک بیانیه مشترک منتشر شده توسط 1200 همکاران از 9 کشور خواهان آزادی فوری آسانژ و انتقاد از دولت ایالات متحده را به سمت جرم روزنامه نگاری:

همه روزنامه نگاران استفاده از اطلاعات محرمانه منابع تا اقدامات قانونی هستند بسیار خطرناک سابقه است که جهان را تهدید می کند را به روزنامه نگاران و رسانه های خبری. امضا کنندگان بر این باورند آسانژ را به زندان و دادگاه در حال ناخالص سقط جنین از عدالت است.

آنها همچنین نوشته است: “ما مصرانه از همکاران ما به اطلاع رسانی دقیق در مورد این سوء استفاده از حقوق اساسی است. ما می خواهیم همه روزنامه نگاران به صحبت کردن در دفاع از جولیان آسانژ در این زمان بحرانی. خطرناکترین زمان برای تماس بی باک روزنامه نگاری است.”

امضا کنندگان شامل کارکنان از ترین های جهان, رسانه های عمده سازمان ها از جمله بسیاری از برنده جایزه و برجسته روزنامه نگاران. یکی از امضا کنندگان John Pilger مشهور روزنامه نگار و مدت زمان طولانی از حامیان آسانژ و دوستش یک بار دیگر تاکید کرد که جولیان آسانژ باید “آزاد شود نه خیانت.” او روشن ساخته است که “هنگامی که جولیان آسانژ را به Woolwich دادگاه تاج Feb. 24 واقعی روزنامه نگاری خواهد بود که تنها جرم در دادگاه است.”

به عنوان شمارش معکوس برای محاکمه در روزنامه نگاری آغاز می شود مبارزه برای مطبوعات آزاد است که در حال حاضر در. در پیش بینی از روز دوشنبه شنیدن یک نور قوی بود درخشید توسط معترضین طرح ریزی فیلم از ما نظامی ترکیه در عراق غیرنظامیان بر روی ساختمان پارلمان بریتانیا. آن را به همه از دلیل آسانژ نشسته در حداکثر امنیت بالا ،

در آخر هفته قبل از جلسه تظاهرات در مقابل استرداد برنامه ریزی شده در سراسر جهان است. روز شنبه, حامیان خواهد مارس از استرالیا به میدان پارلمان در لندن است. از متخصصان پزشکی به روزنامه نگاران, انجمن, امواج از شجاعت است که پدید آمده در این هفته در دفاع از Julian Assange, دعوت ما را برای پیوستن به در و ایستاده در سمت راست از تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>