فضانوردان برای مقابله با یکی دیگر از راهپیمایی فضایی در تمدید SpaceX ماموریت

جولای 15 (UPI) — دو فضانورد ناسا قصد پیاده روی در فضا دوباره پنج شنبه به جای پیری باتری ها در ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان بخشی از تمدید SpaceX ماموریت.

این راهپیمایی فضایی است برای شروع حدود 7:35 صبح به وقت شرق آمریکا و آخرین تا هفت ساعت با توجه به ناسا است که ارائه خواهد شد زنده پوشش تصویری.

تبلیغات

فضانوردان باب Behnken و کریس کسیدی را شجاع شرایط فضای بیرونی برای سومین بار در یک ماه. چهار spacewalks برنامه ریزی شده به جای باتری در خارج از ایستگاه فضایی.

Behnken و فضانورد داگ Hurley وارد ایستگاه فضایی مه 31 به عنوان بخشی از تاریخی بازگشت به پروازهای بشر به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا. این ماموریت همچنین مشخص شده است که اولین بار SpaceX مردم انجام شده به فضا است.

ناسا تمدید تاریخی ایران سفر به فضا — در اصل برنامه ریزی شده به عنوان پنج روز تظاهرات — برای چند ماه به این دلیل که باتری نیاز به جایگزینی.

کسانی که تعویض خواهد شد “قرار دادن ایستگاه بسیار بهتر پیکربندی دراز مدت” کنت تاد ایستگاه فضایی مدیر برای یکپارچه سازی و عملیات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژوئن.

Behnken و Cassidy صرف بیش از شش ساعت در فضا در طول هر یک از قبلی پیاده روی در جولای 16 و 21. ایستگاه فضایی طراحی شده است تا حد زیادی توسط انرژی خورشیدی ذخیره شده در باتری های که در دسترس هستند فقط از فضا.

در روز پنج شنبه فضانوردان به طرح حذف پنج نیکل-هیدروژن باتری و جایگزین کردن آنها با سه باتری های لیتیوم یون و همچنین همراه با سخت افزار.

آنها را جایگزین یکی از آخرین پیری باتری شنبه هنگامی که Behnken و Cassidy سرمایه گذاری در 300 راهپیمایی فضایی شامل ایالات متحده فضانوردان پس از اد سفید پا های خود را جمینی 4 کپسول در 3 ژوئن 1965.

پس از جایگزینی تمام باتری, فضانوردان در حال انجام ساير نگهداری جمعه از جمله آماده شدن برای ورود جدید / پنل اتاق تميز ساخته شده توسط مستقر در هوستون ross k. mcgill طراحی شده برای آزمایش انتشار به فضا است. SpaceX قصد دارد به ارسال های جدید / پنل اتاق تميز نگاه داشته بعد از این سال.

هرلی باقی خواهد ماند در داخل فضاپیما به کمک spacewalkers در داخل و خارج خود را spacesuits و نظارت بر قیمتها.

به عنوان آنها در برنامه ریزی و اجرای spacewalks این فضانوردان همچنین در ادامه به بررسی اژدها کپسول آورده است که آنها را به ایستگاه فضایی.

هرلی و Behnken می تواند بازگشت به زمین در یک آزمون نهایی SpaceX خدمه کپسول اژدها به عنوان اوایل به عنوان Aug. 2, به گفته مقامات ناسا.

Behnken و Cassidy بررسی راهپیمایی فضایی روش گام به گام از طریق کامپیوتر شبیه سازی برای دو ساعت دوشنبه در حالی که Hurley شارژ خود را از لباس فضایی باتری.

بازگشت فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

ناسا فضانوردان داگ هرلی (L) و باب Behnken که خدمه پرواز اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی ماموریت کوتاه کنترل در مورد تجربه خود را در وسیله نقلیه جدید در تاریخ 1 ژوئن. حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>