ستاره شناسان مشاهده نادر نوزاد ستاره

17 ژوئن (فردا) — ستاره شناسان کشف نادر نوزاد ستاره واقع از 16000 سال نوری دور است.

این ستاره نوترونی تخمین زده می شود فقط 240 سال, شد و برای اولین بار کشف در اوایل ماه مارس توسط ناسا نیل Gehrels سویفت رصدخانه. ستاره ساخته شده حضور خود را شناخته با فوران اشعه ایکس.

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از اشعه ایکس کشف شد ستاره شناسان در ایالات متحده و اروپا آموزش دیده ناسا تلسکوپ NuSTAR و سازمان فضایی اروپا XMM-نیوتن رصدخانه در ستارگان شی.

مشاهدات دقیق چهارشنبه در مجله اختر فیزیک نامه منحصر به فرد و ویژگی های فیزیکی از نوترون ،

نوترون ستاره فوق العاده متراکم فرو هسته ستاره غول پیکر-چه مانده پس از ستاره های عظیم مرگ انفجاری آتشین مرگ و میر. ستاره ها نیز در برخی از متراکم ترین اشیاء در جهان باعث اتم های خود را به رفتار در راه های عجیب و غریب.

به تازگی کشف نوترون ستاره است به خصوص غیر معمول بسیار جوان بودن و قدرتمند است. ستاره لقب سریع J1818.0-1607 دارای یک میدان مغناطیسی از 1000 بار قوی تر از میدان مغناطیسی معمولی از نوترون ستاره.

سویفت J1818.0-1607 بخشی از یک گروه منحصر به فرد از ستاره نوترونی شناخته شده به عنوان magnetars.

دانشمندان قادر به برآورد neutron star سن با مطالعه جسم فيزيكي. تحقیقات نشان می دهد سویفت J1818.0-1607 جوانترین magnetar و در عین حال کشف شده است.

“این شی است که به ما نشان زودتر زمان در یک magnetar زندگی ما را نسبت به همیشه قبل از دیده می شود بسیار در مدت کوتاهی پس از آن شکل گیری” Nanda Rea یک محقق در موسسه علوم فضا در بارسلونا گفت: در انتشار اخبار.

از 3,000 نوترون ستاره یافت می شود توسط ستاره شناسان وجود دارد که تنها 31 تایید magnetars. اخترفیزیکدانان گمان می برند که magnetars نگه دارید و پاسخ به هزاران رمز و راز از جهان فیزیکی است.

“شاید اگر ما درک شکل گیری داستان این اشیاء ما را درک است که چرا چنین تفاوت زیادی بین تعداد magnetars ما در بر داشت و تعداد شناخته شده نوترون ستاره” Rea گفت.

چون اکثر magnetar مدل پیشنهاد غیر معمول ستاره ها تغییر رفتار آنها به عنوان مسن تر مطالعه یک جوان magnetar کمک خواهد کرد که دانشمندان تصحیح مدل های خود را.

Magnetars شناخته شده به عنوان منابع بسیار قدرتمند فوران انرژی و مدل نشان می دهد که انواع مکانیزم می تواند باعث طغیان.

یک فوران اشعه X دانشمندان اجازه داد برای قرار دادن سریع J1818.0-1607. اکنون دانشمندان می دانند magnetar ساطع عمر طولانی رادیو پرتوهای بیش از حد و آن را حتی نادر رادیو هاستینگ.

برخی از magnetars همچنین تابش اشعه گاما که بالاترین سطح انرژی در فرم از نور در جهان هستی است.

حالا که ستاره شناسان می دانند که در آن Swift J1818.0-1607 است آنها را تماشا کنید و صبر کنید برای یکی دیگر از فوران — آماده خود را به آموزش تلسکوپ در neutron star برای نزدیک مشاهده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im