100 $در ماشین بود Garth Brooks رانندگی در نشان دادن ارزش آن را?

سالت لیک سیتی — من بیدار شد صبح روز شنبه با یک نوع خاص از هیجان من تا به حال احساس از مارس: من برای رفتن به یک کنسرت.

آخرین نشان می دهد من تو را دیدم قبل از coronavirus همه گیر شد و عامیانه سه نفر تنهاست زیر در midsized محل در سالت لیک سیتی در 6 مارس. من تا به حال برای دریافت وجود دارد به ضرب و شتم جمعیت و ادعا می کنند یک نقطه در جلوی صحنه است.

از نزدیک شاهد بودم نوازندگان تکیه به موسیقی, تغذیه, کردن هر یک از دیگر و طرفداران مشتاق. در یک نقطه من حتی فریاد یک درخواست آهنگ (آنها بازی نمی کند اما آنها فریاد یکی از ترانه به من در اندک فرم تاییدیه).

انرژی است که شب قابل لمس بود — من فکر می کنم در مورد آن هر بار که من پوشیدن پیراهن خریدم از این کنسرت بود. و آن را مجددا عشق من برای موسیقی زنده و توجیه این واقعیت است که من سال 2020 تقویم عمدتا استفاده می شود برای پیگیری از تاریخ کنسرت.

و سپس COVID-19 آمدند.

شش روز بعد از من تو را دیدم تنهاست زیر, تئاتر و سالن در سراسر ایالت یوتا تعطیل. یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام کرد که تجمع جرم محدود به 100 نفر یا کمتر است.

و فقط می خواهم که کنسرت بودند دیگر امکان پذیر است. و تقویم من دیگر هدف.

تا این شنبه گذشته هنگامی که من تا به حال برنامه ای برای دیدن کشور, سوپراستار Garth Brooks در ردوود رانندگی در غرب دره شهر به صورت یک درایو در کنسرت — یک روند رو به رشد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از سالن شروع به بستن در ماه مارس بروکس است به طور مستمر به طرفداران با Facebook کنسرت زنده. اما او حتی بیشتر خلاق در اوایل این ماه اعلام کرد که مخصوص فیلم برداری از کنسرت خواهد هوا در 300 رانندگی در تئاتر در سراسر شمال امریکا فقط برای یک شب.

من تو را دیدم بروکس پنج سال پیش در نمک دریاچه زندگی میدان جنگ است. من در خون دماغ و با خوشحالی می پذیریم خواهد استقبال کرده اند یک جفت دوربین شکاری. اما حتی از صندلی راه اندازی بالا وجود دارد هیچ انکار آن: انسان قرار می دهد در یک واقعا خوب نشان می دهد.

که نشان می دهد می تواند فقط به عنوان خوب اگر آن را زندگی می کنند ؟ چگونه یک فیلم برداری نسخه بدون مخاطب بود ؟

وجود دارد تنها یک راه برای پیدا کردن است.

Garth Brooks انجام اولین چهار را نشان می دهد در زندگی آرنا در شهر سالت لیک در روز پنج شنبه, اکتبر. 29, 2015. روز شنبه, ژوئن 27, 2020, Brooks انجام یک درایو در کنسرت برای 300 تئاتر در سراسر شمال امریکا است.
کریس ساموئلز Deseret News

من اولین بلیط به یک درایو در یک محل ساخته شده است که باز گشت از انواع طول بیماری همه گیر. بلیط 100 دلار و وسایل نقلیه تا شش نفر است. هنگامی که بلیط به فروش رفت یک هفته قبل از کنسرت طرفداران انتظار در خط در هر نقطه از دو تا چهار ساعت است. یا مردم فکر آن را یک معامله خوب است یا آنها از جان گذشته برای خارج شدن از خانه و لذت بردن از برخی از شکل از سرگرمی است.

من امن بلیط و پس از آن تحت پوشش در کل وسیله نقلیه شوهر خواهر و دوست پسر او نیز پیوست. با Papa john’s pizza در دو, ما کشیده تا به درایو در یک تویوتا تندرا شنبه شب در 8:30 — یک ساعت قبل از showtime. ما پارک کامیون در یک زاویه کمی برای بهینه سازی ما از نظر صفحه نمایش.

Deseret News خبرنگار Lottie Johnson, مرکز برخوردار پیتزا در حالی که انتظار برای Garth Brooks رانندگی در کنسرت آغاز خواهد شد.
جنیفر جانسون

و سپس ما رو راحت است. ما قرار داده شده و دو صندلی و یک بزرگ سیاه, beanbag در بستر کامیون. من پریدند بر روی کیسه لوبیا برداشت یک قطعه اضافی پنیر پیتزا و شروع به نگاه کردن به اطراف.

مانند کسانی که قبل از COVID کنسرت, مردم نشان داد تا زود است. ما به دور از اول آنهایی که وجود دارد.

از هم جدا شده حدود 10 پا, وسایل نقلیه پر در چندین ردیف از فضای باز است. و مردم در حال حاضر شروع به خود را در خانه. احاطه شده توسط ترش بولینگ و Airheads یک خانواده سامانه در پیاده رو به بازی بازی “Heads Up!” یک خانواده کمی دورتر جلوتر تبدیل بستر یک کامیون به یک زندگی موقت اتاق کامل با نوزاد در گهواره. چند طرفداران لباس برای مناسبت پوشیدن کلاه کابوی و Garth Brooks تی شرت.

این افراد — و همه خدمه و آماده بودند برای نشان می دهد.


چند دقیقه بعد از 9:30 بعد از ظهر هنگامی که خورشید در حال پژمرده از نظر پویا بروکس آمد بر روی صفحه نمایش بزرگ و شکست را به خود 1993 ضربه “ain’t Goin’ پایین (تا وقتی که خورشید بالا می آید).” این اولین بار بود که از 18 بازدید بروکس می خوانم برای طرفداران خود در سراسر شمال امریکا است که شب.

درب بازکن Randall شاه نقش بر روی صفحه نمایش بزرگ در ردوود رانندگی در شهرستان وست ولی سیتی در ایالت یوتا قبل از Garth Brooks رانندگی در کنسرت آغاز می شود در روز شنبه 27 ژوئن 2020.
Lottie جانسون

من عاشق هر آهنگ. دروغ گفتن در کیسه لوبیا, من سنگ همراه اغلب. پا برهنه من dangled کردن کامیون لبه تاب عقب و جلو به موسیقی است.

آن هم خوب بود اما یکی دقیق فکر نگهداری خزنده به ذهن من: این است برای رفتن به طبیعی جدید وقتی که می آید به تالار سرگرمی ؟

من امیدوار نیست. بله, آن را سرگرم کننده بود. اما این رویداد حتی نمی آیند نزدیک به تطبیق هیجان یک کنسرت زنده — چیزی است که من تا به حال گذشته تجربه کرده با تنهاست زیر نزدیک به چهار ماه پیش است.

برای یک چیز, نشان می دهد ضبط شد. من می دانستم که رفتن اما تماشای آن گشوده فقط تصریح کرد به من اهمیت تعامل بین هنرمندان و طرفداران. بروکس نمیتونستن مردم تشویق — یا در این مورد بوق می زدند.

او نمی تواند بشنود طرفداران فریاد درخواست. او نمی تواند گفتگوی بورسی را با طرفداران خود و یا تغذیه از انرژی خود را.

و هنگامی که او از مردم می خواست که به نوبه خود بر روی تلفن همراه خود چراغ خود را برای تصنیف “رودخانه” هیچ راهی وجود دارد برای او واقعا می دانم که اگر هر کسی بود و در واقع آن را انجام می دهند (برای ثبت بسیاری از مردم هم به نوبه خود در چراغ های خود را).

اما حتی این نوع از کنسرت مشارکت احساس نمی همان. اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود — و بیش از اکو فازی باطری رادیو و ماشین استریو — آن را سخت به بگویید اگر مردم به آواز خواندن همراه و یا اگر در گروه من یک فرد (در نزدیکی پایان نشان می دهد بروکس’ عملکرد “دوستان در پایین مکان” اجازه دهید من می دانم که حداقل برای چند دقیقه در گروه من قطعا نه به تنهایی).

بر روی صفحه نمایش من می توانید ببینید بروکس واضح — که بیشتر از من می توانم در مورد عرصه نشان می دهد من با حضور در 2015. اما اگر با توجه به انتخاب من خواهد پرداخت بیشتر برای خون دماغ شدن صندلی در یک عرصه از آنچه که من پرداخت می شود برای دیدن بروکس نسبتا نزدیک از راحتی از یک ماشین.

بروکس و باند خود را صدا بزرگ و آن را بسیار عالی نشان می دهد ویژگی های این خواننده را بهترین بازدید. اما وجود دارد قابل لمس قطع ارتباط — با موسیقی با مخاطب و با بروکس.

یک پنج دقیقه ای آغاز شمارش معکوس برای Garth Brooks drive-in concert at the Redwood رانندگی در غرب دره شهر در روز شنبه 27 ژوئن 2020.
Lottie جانسون Deseret News

Coronavirus همه گیر باعث می شود عرصه را نشان می دهد تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر. پس از بروکس بسته خود را نشان می دهد با “رقص” یک پیام به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش امیدوار کننده طرفداران آن گروه خواهد بود در تور “به زودی.”

البته هیچ کس واقعا نمی داند که “به زودی” است. فقط در دوشنبه برادوی اعلام کرد این بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال 2020 است. و پس بروکس, دیگر هنرمندان مانند Brad Paisley و Darius Rucker شروع به آغوش رانندگی در کنسرت.

اما با دیدن کلمه “به زودی” هنوز هم به من داد برخی از امید است. آن را به من یادآوری است که حتی به عنوان همه گیر همچنان بزرگ هنرمندان مانند بروکس نمی خواهید این بود که طبیعی است. آنها به عقب بر گردیم روی صحنه و بازی برای طرفداران خود است.

احتمالی بازگشت به عرصه خواهد شد به احتمال زیاد نگاه متفاوت از آن را قبل از همه گیر اما یک چیز وجود دارد در مورد کنسرت که همه گیر است و تنها تقویت شده با: موسیقی زنده را نمی توان جایگزین.

اما تا زمانی که طرفداران می تواند جمع در محله های نزدیک جشن و لذت بردن از موسیقی آنها عشق نوازندگان مانند بروکس در حال بررسی راه هایی برای گرد هم آوردن مردم در, به عنوان یک راه امن به عنوان امکان پذیر است.

شاید نشان دادن بهتر بوده است در جریان خدمات. مردم می توانند لذت بردم و آن را از خانه های خود تلویزیون و بلندگو سیستم های. اما شنبه شب بود در مورد بازآفرینی تجربه کنسرت — چیزی است که شروع به احساس خارجی به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

و بروکس قطعا می شود برای تلاش.

“این نشان می دهد که این چیزی است که او را دوست دارد. این است که شور و شوق خود را و او را دوست دارد به شادی را به مردم دیگر” Katelyn باسورث مشتاق Garth Brooks فن گفت: Deseret News از بستر کامیون او فقط چند دقیقه قبل از کنسرت. “آن را به خوبی احساس کنید حتی اگر او قادر به انجام زندگی می کنند, او هنوز هم در مورد مراقبت از طرفداران خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *