سناتور. برنی ساندرز ترغیب حدود 6000 حامیان در جنوب نیوهمپشایر دانشگاه Whittemore مرکز در دورهام, New Hampshire دوشنبه شب به دریافت رای و را “نه من و ما” جنبش به کاخ سفید در ماه نوامبر انتخابات عمومی در برابر رئيس جمهور وقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به نفع خود reelec تقسیم, رنگ, پوست, پس زمینه های قومی و جنسیت و تمایلات جنسی” گفت: Sanders. “ما می رویم به انجام دقیقا برعکس ما می رویم به را ما مردم با هم است.”

“ما با هم در قوی ترین جنبش مردمی در تاریخ سیاست آمریکا” ساندرز thundered به پر سر و صدا تشویق در این عرصه است.

سناتور خطاب به جمعیت پس از یک کنسرت توسط گروههای آفتابگردان لوبیا و سکته مغزی و سخنرانی در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز, مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, نینا ترنر و دیگران.

“ما به معرفی کسی با یک انقلاب سیاسی در پشت خود گفت:” Ocasio-کورتز.

ترنر گفت که ساندرز نشان دهنده یک رادیکال فرصت برای کشور و به نام سناتور “یک قهرمان است.” با اشاره به نظرات از میانه دموکرات مانند James Carville سوال عملی از ساندرز’ موقعیت ترنر ذکر شده با چالش های مواجه شده توسط ایالات متحده و گفت: جمعیت نیمی از اقدامات ناکافی بودند.

“اگر شما در وسط یک اقیانوس غرق شدن که شما می خواهید ذخیره کنید؟” ترنر خواسته جمعیت است. “کسی که عملی یا کسی که رادیکال?”

آموزش و پرورش یک بخش کلیدی از ساندرز’ پیام به عنوان سناتور به نام برای معلمان برای دریافت حقوق حداقل 60 ، 000 دلار و برای پایان دانشجویی بدهی. این سناتور همچنین تاکید خود را جهانی, بهداشت و درمان, پیام, آمار, وال استریت و میلیاردرهای تحت فشار قرار دادند و بلافاصله برای پرداختن به بحران آب و هوا و پایان دادن به جرم حبس.

این یک بحث بسته شدن برای این سناتور که امیدوار است تا قابل نمایش در نیوهمپشایر روز سه شنبه قبل از او سر به بعد زود ایالت نوادا و کارولینای جنوبی است.

ساندرز شاهد یک افزایش در رای گیری ملی اعداد بیش از آخر هفته و در روز دوشنبه. به عنوان رویاهای مشترک گزارش یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان داد که سناتور گرفتن فرماندهی و رهبری در سراسر کشور بیش از رقبای خود و در یک آماری کراوات برای “electability” با معاون رئیس جمهور جو بایدن که شماره در حال سقوط پس از یک جایگاه چهارم پایان در آیووا قفقاز.

ساندرز خواسته جمعیت به در نظر گرفتن محل خود را در تاریخ است.

“جهان است که به دنبال در شما, New Hampshire,” او گفت:. “چه شما انجام خواهد شد که عواقب بین المللی آن شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ, اما آن را نیز شروع حرکت برای ایجاد یک اقتصاد و دولت است که با این نسخهها کار برای همه ما نه فقط یک درصد است.”

“یک درصد ممکن است قدرتمند اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم در 99 درصد” ساندرز اضافه شده است. “اجازه دهید به جلو بیایید برنده این چیزی که بیایید تبدیل امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im