ورزشکاری و بازیسازی توانایی می تواند یوتا دولت Tipa Galeai اواخر پیش نویس انتخاب یا اولویت رایگان undrafted عامل

لوگان — شروع پنج شنبه شب و در ادامه از طریق پنج شنبه هزاران نفر از شرکت سابق, کالج, بازیکنان فوتبال را مشتاقانه در سال 2020 پیش نویس NFL امید به شنیدن نام خود را به نام.

وجود خواهد داشت چند سابق ایالتی یوتا Aggies در میان آنها از جمله کارفرمایی اردن عشق linebacker دیوید Woodward, کیکر Dominik Eberle دفاعی پشت DJ ویلیامز و در حال اجرا پشت Gerold روشن به نام چند.

همچنین بخشی از این گروه خواهد بود Tipa Galeai.

دفاعی پایان Galeai شد بخشی جدایی ناپذیر از Aggies موفقیت بیش از دو فصل گذشته پس از انتقال از TCU.

او یک کمک فوری هنگامی که او در زمان زمینه را برای مدیریت به عنوان یک تازه وارد در سال 2018 و رهبری تیم در هر دو کیسه (10.5) و تکل برای از دست دادن (14). او گونی کل بود که بیشتر توسط هر Aggie از سال 2005.

به عنوان یک ارشد این فصل او در زمان و حتی بیشتر نقش رهبری به عنوان یکی از حد مهم ترین گالری به دست آورده و تمام تیم دوم-غرب کوه افتخارات در پشت 55 پردازد و یک تیم-پنج بالا, کیسه و کیسه و نه تکل برای از دست دادن. Galeai نیز تا به حال یک تیم بالا هشت کارفرمایی با عجله و اشتباه بازیابی.

“ما با استفاده از ورزشکاری او را و (بازیسازی) برای مطمئن” ایالتی یوتا سر مربی گری اندرسن گفت. “او طول می کشد استفاده از فرصت ها به پخش”

ساخت تولید خود را بیشتر از همه قابل توجه این فصل بود این واقعیت است که آن را در برابر نزدیکی ثابت دو تیم است.

“آنها دو شراکت و همراهیمون او در هر بازی” یوتا حالت دفاعی به پایان می رسد مربی Bojay Filimoeatu گفت: در یک نسخه. “تیم احترام او. آنها می خواستند برای گرفتن توپ به بیرون سریع یا رفتن آنها به پشت بلوک او را به مقابله با است.”

Galeai توانایی عجله کارفرمایی و ایجاد نقش در backfield انتظار می رود که برای ترجمه به سطح بعدی. آن صفات هستند که چرا او ممکن است یکی از چند انتخاب Aggies به شنیدن نام خود را به نام در پیش نویس — Bleacher Report مت میلر او را گرفته Tennessee Titans اواخر در دور ششم در حالی که رسانه های دیگر در نظر او اولویت undrafted عامل رایگان.

“این آسان برای عاشق کردن شتاب در اطراف گوشه چرخش ضد و closeout پشت سر هم به کارفرمایی,” NFL.com تحلیلگر لنس Zierlein می نویسد. “… وجود دارد قطعا به اندازه کافی عجله استعداد و انفجاری برای یک تیم به پیش نویس و داماد او است.”

پیش نویس شبکه Kyle Crabbs شد مشابه داشته باشید.

“او بسیار سریع!” Crabbs می نویسد. “… بسیاری از حرکت ها در جعبه ابزار, از جمله خوب داخل, چرخش, حرکت, سرعت rip و شیب و خارج ریز ریز به کار خود در اطراف خارج ران.”

نگرانی بوجود می آیند که می آید به Galeai اندازه — او ذکر شده است در 6-5, 235 پوند و قدرت است.

“این دشوار خواهد بود برای او را به چوب با یک تیم اگر او نمی تواند بزرگتر” می نویسد: Zierlein. “Galeai را لاغر قاب نمی تواند رسیدگی NFL لبه-تنظیم وظایف بنابراین او به طور کلی به عنوان یک تعیین شده عبور متهور. … او را می توان رام توسط قوی تر پردازد. اگر او می تواند نگه دارید اضافه کردن به عجله خود را کارنامه و بهبود خود را به دست او کردم اما او ممکن است نیاز به ذخیره کردن-و-رشد برنامه ریزی یک تمرین تیم ملی مهم نیست که او را طول می کشد.”

آیا Galeai می شنود و نام او نامیده می شود در آینده پیش نویس یا نه مربیان خود را در مدیریت انتظار می رود او را به تنها به بهتر ادامه خواهد داد.

“او به سختی خراش سطح با آنچه که او می تواند انجام دهد” Filimoeatu گفت. “او است که هوشمند شدن با همه قطره و درک پوشش, آشنایی با تشکل های درک و اجرای بازی و درک فقط پایه مجموعه از مقابله با توهین آمیز. … من بیشتر هیجان زده در مورد بقیه راه برای اجرای بازی و پاس بازی با او به خاطر من می دانم که او به اکسل در هر دو آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im