Feb. 14 (UPI) — سابق Houston Astros ابزار بازیکن تونی کمپ بود که نام این سازمان در ماه سپتامبر سال 2017 گفت: او کاهش یافته است به شرکت در این باشگاه غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح.

“من بالا و پایین [بین لیگ های بزرگ و افراد زیر سن قانونی] در سال 2017,” کمپ به خبرنگاران گفت: جمعه. “هنگامی که من وجود دارد در ماه سپتامبر بود که این سیستم در حال حاضر در محل. من فقط تلاش برای نگه داشتن سر من پایین و بازی سخت و واقعا نگرانی خودم را با آن است.”

کمپ صرف بیشتر از آن در سال 2017 فصل در سه سطح ظاهر می شود تنها در 17 بازی با Astros. 28-در سال utilityman گفت که او خواسته بود تیمی که آیا او می خواست می شود یک بخشی از Astros’ سیستم اما او روشن ساخته است که او می خواست بدون دخالت. او گفت که او احساس نمی کند فشار بیشتر به شرکت.

“آن را از دست من در آن نقطه” کمپ گفت. “فقط با داشتن چهار سال در لیگ های بزرگ در آن لحظه یک بار آن را کردم رفتن من پرسید اگر من می خواستم به استفاده از سیستم و من گفتم نه. این فقط یکی از آن چیزهایی که من احساس من داشتن یک فصل خوب در صفحه در سه گانه-A و فقط می خواستم برای ادامه به انجام این کار است و نه نگرانی خودم را با آن است.”

کمپ اشاره کرد که Astros,’ ثبت نام-سرقت عملیات اشتباه بود. وقتی پرسید که آیا هوستون 2017 جهان سری عنوان آلوده شد او گفت: “این سوال خوبی است. هر کس می گذرد به خود گمانه زنی در مورد آن هر کس می گذرد به نظرات خود در مورد آن. من مطمئن هستم.”

کمپ بود که معامله به اوکلند را از توله شیکاگو در Jan. 13, reunites با سابق Astros هم تیمی مایک Fiers است که در مرکز رسوایی پس از آشکار نشانه-سرقت طرح در مصاحبه با ورزشی در ماه نوامبر. Fiers در حال حاضر یک پارچ شروع برای یک را در حال گفتگو با کمپ این هفته در مورد این موضوع.

“آن را به خوبی رفت” کمپ گفت: از بحث است. “من درک که در آن او می آید. او با من هم تیمی در حال حاضر و با او هم تیمی در هوستون. هیچ چیز تغییر. در حال حاضر ما در حال تلاش برای برنده شدن در یک بخش و ما بسیاری از بچه ها در محل آماده برای این چالش است. من هیجان زده به بازی پشت سر او دوباره.”

لیگ برتر بیسبال آمریکا اعلام کرد در ماه گذشته که لیگ تحقیقات تایید Astros فریب خورده در طول فصل به طور منظم و postseason خود World Series-برنده 2017 مبارزات انتخاباتی.

با توجه به MLB کمیسر راب مانفرد این Astros با استفاده از یک دوربین مبتنی بر سیستم به سرقت نشانه هایی از تیم مخالف در طول سال 2017 فصل و بخش هایی از 2018 مبارزات انتخاباتی.

ثبت نام-سرقت رسوایی منجر به تعلیق و پس از آن شلیک سابق Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow ماه گذشته. آستروس سازمان نیز جریمه یک رکورد 5 میلیون دلار و تا به حال چندین پیش نویس میدارد دور گرفته شده است.

لیگ تحقیقات نیز نهفته دیگر MLB franchises. سابق Astros نیمکت مربی الکس کورا از دست داده و کار خود را به عنوان مدیر Boston Red Sox در Jan. 14 و سابق Astros بازیکن کارلوس Beltran حذف شد از موقعیت مدیریتی با متس نیویورک دو روز بعد.

کورا و Beltran خاص بودند در لیگ پروب به عنوان سردسته ثبت نام-سرقت طرح در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im