Atlanta Braves نه تغییر نام تیم, بررسی, ‘Tomahawk Chop’

12 جولای (فردا) — بریوز آتلانتا اعلام کرد که آنها نمی خواهد خود را تغییر نام تیم خواهد شد اما بررسی این باشگاه معروف “Tomahawk ریز ریز کردن” جشن.

در یک ایمیل به فصل-دارندگان بلیط پنج شنبه, بریوز گفت: این سازمان “احترام جامعه بومی آمریکا” و “همیشه آتلانتا بریوز.”

تبلیغات

“آتلانتا بریوز افتخارات احترام و ارزش های جامعه بومی آمریکا” نامه گفت. “به عنوان یک سازمان ما همیشه کشیده شده قدرت از ما تنوع و احترام به همه. که هرگز تغییر خواهد کرد. ما تا به حال یک فعال و حمایتی در ارتباط با جامعه بومی آمریکا برای سال های بسیاری است.

“در پاییز گذشته ما تقویت این ارتباط و متعهد به پاسخگویی و گوش دادن به مادری آمریکایی و رهبران قبیله ای از بسیاری از مناطق از جمله شرق گروه از Cherokees [EBCI] در کارولینای شمالی. به عنوان یک نتیجه, ما با تشکیل یک کار فرهنگی در رابطه با EBCI و نیز تشکیل یک بومی آمریکایی گروه کاری با مجموعه ای متنوع از دیگر رهبران قبیله ای به همکاری در امور مربوط به فرهنگ و آموزش و پرورش و توسعه و شناخت بر اساس در رفتن.

“ما از طریق مکالمات با تغییر نام بریوز است تحت بررسی و یا لازم تلقی می شود. ما باید احترام و تکریم برای ما نام و آمریکایی های بومی جوامع است که برگزار می شود روابط معنی دار با ما انجام دهد. ما همیشه خواهد بود آتلانتا بریوز.

“آن را به عنوان مربوط به تجربه فن از جمله ریز ریز کردن آن را یکی از بسیاری از مسائل است که ما در حال کار از طریق مشاوره ، ریز ریز شد و محبوبیت توسط طرفداران ما زمانی که Deion ساندرز تیم ما پیوست و آن را همچنان الهام بخش بازیکنان ما در این زمینه است.

“با که در ذهن ما در حال ادامه برای گوش دادن به جامعه بومی آمریکا و همچنین به عنوان طرفداران ما بازیکنان و فارغ التحصیلان به اطمینان حاصل شود که ما در حال ساخت تصمیم گیری آگاهانه در این بخش از فن ما تجربه کنید.”

بریوز’ “Tomahawk ریز ریز کردن” جشن های آغاز شده در اوایل 90s زمانی که MLB NFL و ستاره Deion ساندرز به این تیم پیوست.

NFL را Washington Redskins و MLB را Cleveland Indians در میان بالاترین-مشخصات تیم ها با توجه به تغییر نام در میان افزایش نظارت بر استفاده از نژادی غیر حساس تصاویر و نمادها.

ردسکینز به نظر می رسد به احتمال زیاد برای تغییر نام مستعار خود را پس از فشار از حامیان مالی از جمله آمازون, Nike, فدرال اکسپرس و پپسی.

سرخپوستان در بیانیه ای گفت: هفته گذشته سازمان “متعهد به تعامل با جامعه ما و مناسب ذینفعان برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>