آتلانتا پلیس شلیک و کشتن Rayshard بروکس به عنوان تظاهرات خواستار عدالت نژادی همچنان در سراسر جهان

خواستار پاسخگویی و اصلاحات فراگیر نصب شده در شنبه پس از آتلانتا پلیس کشته Rayshard بروکس 27 ساله سیاه پوست در شب جمعه در میان موجی از تظاهرات جهانی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در اواخر ماه گذشته.

“خواب در یک درایو از طریق نباید در پایان مرگ است.”
—Stacey آبرامز گرجستان فعال

در یک پیام به آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در شنبه گرجستان NAACP توییتی که پلیس به “نیازهای جدی تعمیرات اساسی. تداوم این نوع اقدامات نیاز به حل فوری. به جای دیدن یک بهبود آن را همچنان به رخ روز پس از روز است.”

گرجستان NAACP گفت: آتلانتا اداره پلیس (APD) “تا به حال فرهنگ استفاده بیش از حد از زور” و به نام رئیس پلیس اریکا سپر به “رها بلافاصله.” این گروه همچنین خواستار آزادی “بدن در بادامک فیلم ها و تمام نظارت تصویری از ساختمان های اطراف آن” را برای ریختن به نور در بروکس’ کشتن.

کف اعلام کرد در طول یک بعد از ظهر شنبه در کنفرانس خبری که سپر ارائه استعفای او که او پذیرفته شده است. شهردار همچنین گفت که او “باور نمی کند این توجیه استفاده از نیروی مرگبار” و او “خواستار خاتمه فوری افسر” که شات بروکس.

بروکس درگذشت پس از عمل جراحی در یک بیمارستان محلی پس از APD ماموران اعزام شدند به وندی رستوران حدود 10:30 بعد از ظهر پنج شنبه برای پاسخ به “شکایت از [بروکس] در یک وسیله نقلیه پارک شده در این درایو از طریق خواب باعث مشتریان دیگر به رانندگی در اطراف خودرو” با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) است که تحقیق در مورد تیراندازی. درگیر افسران نشده است و برای عموم شناخته شده است.

GBI در ابتدا گفت که پس از بروکس شکست خورده میدان هوشیاری آزمون “ماموران اقدام به جای مرد موضوع را بازداشت. در طول بازداشت مرد موضوع مقاومت و مبارزه در گرفت” شامل یک تیزر. در یک به روز شده در بیانیه شنبه GBI گفت: “زودتر حساب از این حادثه بود که بر اساس افسر بدن کم بود که زدم در طول فیزیکی و مبارزه و جلوگیری از تصرف کل حادثه تیراندازی.”

فیلم از بروکس’ برخورد با APD منتشر شده در رسانه های اجتماعی و به نظر می رسد به او نشان می دهد در حال اجرا به دور از افسران زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد. به روز شده در GBI بیانیه ای گفت: این اداره تا به حال “به دست آمده اضافی نظارت تصویری از وندی رستوران” که برای عموم منتشر شد.

“عوامل نیز بررسی تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی” GBI اضافه شده است. “این فیلم های جدید نشان می دهد که در طول یک مبارزه فیزیکی با ماموران بروکس به دست آمده یکی از افسر اسلحه تیزر و شروع به فرار از صحنه. افسران دنبال بروکس در پا و در جریان تعقیب بروکس تبدیل شده و با اشاره تیزر در این افسر. افسر شلیک سلاح خود را قابل توجه بروکس.”

کشیش جیمز Woodall, دولت, رئیس جمهور گرجستان NAACP به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “این نخستین بار نیست که یک مرد سیاه پوست کشته شده است برای خواب.” او اضافه کرد که “در حالی که آتلانتا است که اغلب به نام “سیاه مکه’ آتلانتا اداره پلیس است ادامه داد: سابقه antagonizing جوامع ما است.”

از واشنگتن پست گزارش داد که طی تماس با روزنامه نگاران شنبه بعد از ظهر

Woodall متوقف کوتاه خواستار کف’ استعفای اما گفته است که مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود شهروندان “نوع اداره پلیس شهر آتلانتا سزاوار است.” Woodall نیز به نام عدم اظهارات عمومی از دفتر شهردار و اداره پلیس از اوایل بعد از ظهر شنبه.

Woodall گفت: گرجستان NAACP استخدام یک محقق خصوصی است که یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد صبح روز سه شنبه.

با توجه به Atlanta Journal-Constitution, Woodall خواسته شد اگر خود گروه بوده و در تماس با کف و یا APD. “در این لحظه” او گفت: “ما شنیده نشده از شهردار خودش یا رئیس پلیس و سکوت پر سر و صدا.”

استیسی آبرامز گرجستان رای گیری فعال حقوق که زد برای فرماندار به عنوان یک دموکرات در سال 2018 در زمان به توییتر شنبه به تقاضای تحقیقات و پاسخگویی در این مورد و همچنین گسترده تر اصلاحات در پلیس محلی. او اعلام کرد: “خواب در یک درایو از طریق نباید در پایان مرگ است.”

بروکس’ مرگ در حال رشد اضافه خشم بیش خشونت پلیس نسبت به مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های سیاه و سفید است که سوخت #DefundPolice خواسته ها و تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در کشورهای دیگر برای نزدیک به سه هفته است.

روز شنبه نیز شاهد تظاهرات در دیگر شهرهای ایالات متحده از جمله واشنگتن و همچنین در لندن و پاریس Prauge و پرت پایتخت استرالیای غربی. برخی از حوادث در اروپا به خود جلب کرد راست ضد معترضان که با پلیس درگیر شدند.

این پست به روز شد پس از آتلانتا شهردار Keisha لنس کف روز شنبه اعلام کرد که رئیس پلیس اریکا سپر استعفا کرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im