حملات در دادگاه جنایی بین المللی می تواند به خطر اندازد NGO کارگران

واشنگتن – در پاسخ به جمهور ایالات متحده, Donald J. Trump حمله در برابر دادگاه جنایی بین المللی, Daniel Balson از حمایت مدیر سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا گفت:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز honed الگوی تضعیف و همه از ضرب و جرح در موسسات چند جانبه به جای انجام این کار گاهی اوقات دشوار است اما کار لازم از پیوستن به آنها و حفظ آنها و تلاش برای بهبود آنها. امروز اعلام کرد که در عین حال یکی دیگر از حمله به موسسات حیاتی است که کمک به مردم نگاه پس از یک دیگر و ارائه بازماندگان نقض حقوق با عدالت است.

“مبهم و باز زبان به منظور اجرایی می تواند باز کردن این امکان است که NGO کارگران و فعالان خارجی مقامات دولتی و دیگران کار برای پیشبرد عدالت بین المللی ممکن است پیدا کردن خود را دخیل در این اقدامات انسدادی.

“ICC به بررسی افراد مسئول برای برخی از جهان های وحشتناک جنایات از جمله کسانی که در میانمار آفریقای مرکزی و دارفور به نام تنها چند. ICC است که یک دادگاه آخرین راه حل آن وجود دارد به ارائه عدالت در موقعیت های که در آن دولت ها مایل و یا قادر به انجام آن است. این دادگاه برای مردم است. که برگ برنده دولت است بنابراین متعهد به هدف قرار دادن دادگاه صحبت می کند حجم در مورد آن عدم تعهد به ارائه عدالت به افراد و خانواده ها و جوامع است.”

اطلاعات بیشتر:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Pompeo به سخنان در دادگاه بین المللی کیفری هستند سنگدلانه و تنبیهی (3/18/20)

افغانستان: ICC حاضر به اجازه بررسی غارنوردی به ایالات متحده آمریکا تهدیدات (4/12/19

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای خنثی کردن دادگاه جنایی بین المللی محققان (3/15/19)

این بیانیه در دسترس است: https://www.amnestyusa.org/press-releases/attacks-on-the-international-criminal-court-endanger-ngo-workers/

به دنبال عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net