‘اقدام به قتل خود را به اداره پست’: خشم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دوست صمیمی در حال حاضر عنوان USPS حرکت به سرعت تحویل ایمیل

پستی کارگران و متحدان خود در کنگره هستند و تعهد به مبارزه با به عقب پس از رئیس جدید ایالات متحده خدمات پستی—عمده کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه—نقل مکان کرد و در این هفته به اعمال تغییرات گسترده مردمی سازمان دولتی به عنوان آن را در برابر یک بحران مالی تولید شده توسط قانونگذاران و تشدید Covid-19 بیماری همه گیر.

به واشنگتن پست گزارش اواخر روز سه شنبه که Postmaster General (PMG) لوئیس DeJoy که در زمان شارژ در ماه گذشته صادر یادداشت اعلام “عمده تغییرات عملیاتی” به USPS “است که می تواند کاهش سرعت تحویل ایمیل هشدار کارکنان این سازمان نمی خواهد زنده بماند مگر آن ساخته شده ‘مشکل’ تغییرات به کاهش هزینه ها.”

“ما با آمریکا در حال حاضر متکی به پست الکترونیکی رای گیری به ادامه انتخابات در گیر این بی ثباتی از اداره پست مستقیم حمله آمریکا دموکراسی خود را.”
—نماینده کنگره لایحه Pascrell جونیور

“تحلیلگران می گویند این اسناد در حال حاضر یک استارک reimagining از USPS که می تواند تعقیب دور مشتریان—به خصوص اگر کاخ سفید می شود شیب دار بسته افزایش نرخ آن را می خواهد—و قرار دادن در حال حاضر تحت محاصره آژانس در عمیق تر خطر مالی به عنوان بخش خصوصی رقبای سوار در استخدام sprees برای ساخت خود را تحویل شبکه” در این پست اشاره کرد.

با توجه به داخلی USPS یادداشت (pdf) به دست آمده توسط پست, “DeJoy گفت: کارکنان به ترک پست پشت در مراکز توزیع و اگر آن را با تاخیر حامل نامه از مسیرهای خود” تغییر منتقدان گفت: تهدید می تواند دسترسی به رای غیابی در زمانی که رای-توسط-mail است مهم تر از همیشه.

“اگر گیاهان اجرا اواخر آنها را حفظ خواهد کرد در این پست برای روز بعد” می خواند یک سند با عنوان “جدید PMG انتظارات و برنامه ریزی.”

“به تاخیر انداختن عمدی از آمریکایی ها تحویل پست خواهد بود خیره کننده عمل خرابکاری علیه ما پستی سرویس” نماینده کنگره لایحه Pascrell جونیور (D-N. J.) در بیانیه ای گفت. “اگر این گزارش دقیق و تهمت و همدستان او هستند آشکارا به دنبال از بین بردن اداره پست در بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن.”

“ما با آمریکا در حال حاضر متکی به پست الکترونیکی رای گیری به ادامه انتخابات در گیر این بی ثباتی از اداره پست مستقیم در حمله به دموکراسی آمریکایی خود” Pascrell اضافه شده است. “آن بوده است 59 روز از خانه گذشت از 25 میلیارد دلار برای حفظ USPS زنده است. سنا باید تصویب آن در حال حاضر. دموکراسی آویزان در تعادل می باشد.”

با USPS در معرض خطر به طور کامل در حال اجرا از پول نقد تا پایان ماه سپتامبر بدون تزریق بودجه اضطراری پستی کارگران و اعضای کنگره هشدار داده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند تلاش برای بهره برداری از این سازمان مالی در تلاش برای پیشبرد دیرینه جناح راست هدف از خصوصی سازی USPS.

“این چیزی است که به عنوان کارگران پستی باید قبول کنیم.”
—علامت گذاری به عنوان Dimondstein امریکایی پستی اتحادیه کارگران

در ماه مارس در کنگره تصویب 10 میلیارد دلار اضطراری USPS وام اما وزارت خزانه داری هنوز به انتشار پول به عنوان برگ برنده دولت در تلاش برای استفاده از پول به عنوان اهرم به زور تغییرات در این سازمان منابع مالی و عملیات.

علامت Dimondstein رئیس جمهور از 200,000-عضو آمریکایی پستی اتحادیه کارگران گفت: در پاسخ به پست‘s گزارش که سازمان او به شدت مخالفت جدید تغییرات عملیاتی به دنبال DeJoy.

“من می خواهم بگویم که اعضای ما که این چیزی است که به عنوان کارگران پستی باید قبول کنیم” Dimondstein گفت. “این چیزی است که اتحادیه شما متعلق به رفتن به قبول است.”

پست ایالات متحده نه برای فروش یک کارگر ائتلاف به رهبری اختصاص داده شده به حفاظت از خدمات پستی از جناح راست خصوصی سازی در تلاش است اصرار آمریکایی ها برای شرکت در ژوئن 23 تماس-در روز عمل ترغیب سنا برای تصویب به شدت نیاز به کمک مالی برای USPS.

“جنبش ما در حال رشد است. ما با هم می توانید صرفه جویی در اداره پست و متقاعد کردن قانونگذاران به انجام شغل خود را از” ائتلاف گفت. “صورتحساب های متعدد معرفی شده اند که با ارائه 25 میلیارد دلار در Covid-19 مربوط امداد برای خدمات پستی. سنا می آید و از زنگ تفریح در کمتر از دو هفته زمان است. ما نیاز به نگه دارید تا فشار به آنها رای برای پایان دادن به این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>