آتیکا زندان قیام مستند در آثار در Showtime

ژوئن 9 (UPI) — آزادی سواران و قتل امت تا مستندساز استنلی نلسون در حال کار بر روی یک غیر داستانی پروژه به نام Attica برای پی اس مستند فیلم.

مجموعه برای اولین 2021, Attica در مورد پنج روز زندانی شورش در شمال ایالت نیویورک در سال 1971 به پایان رسید که هنگامی که ایالت نیویورک سربازان و پلیس محلی با هجوم به زندان و دوباره کنترل کنید.

تبلیغات

این حادثه چپ 43 نفر کشته شدند.

Showtime گفت: در آزادی مطبوعات که Dr. Heather Ann Thompson, جایزه پولیتزر – و Bancroft نویسنده برنده جایزه از خون در آب: زندان آتیکا قیام 1971 و میراث خود راخدمت می کنند به عنوان مستند سرب تاریخی مشاور.

آتیکا یک فیلم به من شده است خارش را برای یک زمان بسیار طولانی است. این یک داستان دراماتیک با بسیاری از صداهایی که شنیده نشده است. قیام و پیامدهای آن به شکل فعلی در راه من فکر می کنم خواهد بود تعجب آور به مخاطبان” نلسون گفت. “من هیجان زده می شود با همکاری پی اس بر روی این پروژه است.”

کابل شبکه گفت: این فیلم به بررسی “زندانیان” را خواسته برای شناخت خود و بشریت در اوج لحظه ای که در آن عدالت نژادی فعالان در آغوش دفاع از حقوق بشر به عنوان یک فرمت از مبارزه خود برای حقوق مدنی.”

پروژه اعلام شد که هزاران نفر از مردم که به خیابان ها برای بیش از یک هفته در سراسر کشور تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که گفته می شود به دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de