Aurora, Colo., افسران درگیر در مرگ الیاس McClain reassigned

27 ژوئن (فردا) — سه کلرادو ماموران پلیس درگیر در حادثه ای که در سمت چپ الیاس مکلين 23 ساله سیاه مرده در سال گذشته بوده است reassigned برای ایمنی خود را, مقامات گفت.

شفق قطبی مقامات روز جمعه گفت که دو نفر از افسران درگیر ناتان Woodyard و جیسون Rosenblatt شد نقل مکان کرد به میز وظیفه ژوئن 13 و سوم افسر رندی Roedema شد reassigned هفته گذشته است.

تبلیغات

این reassignments بودند “انجام می شود در تلاش برای محافظت از کسانی که افسران” شفق اداره پلیس گفت:.

شفق قطبی پلیس سخنگوی وزارت ایمان Goodrich گفت که های مختلف پلیس و کارکنان شهرستان اخیرا تهدید به عنوان مورد دریافت تمدید موشکافی پلیس پس از قتل جورج فلوید و Breonna تیلور.

McClain گرفته شد حمایت از زندگی کردن در اوت. 30 روز بعد از پلیس مواجه او در پاسخ به یک تماس و گزارش یک فرد مشکوک در منطقه است. McClain راه رفتن در امتداد خیابان با پوشیدن یک ماسک اسکی که خانواده اش گفت که او اغلب به تن خارج به دلیل کم خونی.

McClain بود که غیر مسلح در ابتدا حاضر به توقف زمانی که پلیس به او نزدیک. Bodycam ویدئو نشان می دهد که او در گفتن افسران او در تلاش برای متوقف کردن موسیقی خود را به گوش دادن به آنها.

افسران پنجه او دوخته و او را به زمین با استفاده از یک “کاروتید کنترل نگه دارید” به عنوان McClain گفت که او قادر به تنفس و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش چند بار.

پزشکی پاسخ تزریق او را با آرام بخش همراه است. او دچار ایست قلبی در حالی که در حال انتقال به بیمارستان است. مقامات گفت: “صرفه جویی در زندگی اقدامات آغاز شد.”

او اعلام مرگ مغزی سه روز بعد گرفته و حمایت از زندگی سه روز پس از آن.

پزشکی قانونی گفت: McClain مرگ شد و با توجه به “نامشخص علل” و نمی رد که آیا پلیس سبد یا آرام بخش کتامین شد و عوامل موثر در مرگ او.

یک نیروی هیئت بررسی به این نتیجه رسیدند که “افسران تا به حال یک دلیل قانونی برای تماس با آقای مکلين” و نیروی اعمال شده بود “در سیاست و مطابق با آموزش” یک شفق قطبی پلیس, وبلاگ, که از بهمن نشان می دهد.

پلیس قتل فلوید, 46, گزارشی مرد در روز یادبود در مینیاپولیس و تیلور گزارشی زن که به ضرب گلوله در ماه مارس توسط پلیس در لوئیزویل را برانگیخته مداوم Black Lives Matter تظاهرات.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز پنج شنبه تعیین شده کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت به ویژه دادستان در مورد.

“الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی” پلیس در بیانیه ای گفت.

دادستان منطقه دیو جوان تصریح کرد: قبل خود تعیین که شواهد و مدارک در مورد “پشتیبانی نمی کند پرونده قتل.”

“در نهایت در حالی که من ممکن است به اشتراک گذاری گسترده افکار عمومی که الیاس McClain مرگ می تواند اجتناب شده است نقش من به پرونده اتهامات جنایی بر اساس نظر بلکه بر شواهد حاکی از این تحقیقات و قابل استفاده کلرادو قانون” جوان گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net