استرالیا به پایان می رسد هنگ کنگ استرداد پیمان گسترش ویزا با اقامت مسیر

جولای 9 (UPI) — استرالیا روز پنجشنبه گفت: آن را به حالت تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ و ایجاد یک مسیر برای اقامت دائم برای شهروندان از این مستعمره سابق بریتانیا با ویزای موقت در پاسخ به یک سخت گیرانه امنیت ملی قانون پکن اعمال هفته گذشته است.

نخست وزیر اسکات موریسون در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که استرالیا به طور رسمی به اطلاع هنگ کنگ و توصیه مقامات چینی از برنامه های خود را پایان دادن به معاهده استرداد بیان امنیتی جدید قانون “به منزله یک تغییر اساسی از شرایط” در رابطه با استرالیا در رابطه با هنگ کنگ.

تبلیغات

“و به این ترتیب استرالیا امروز گرفته و مراحل را به طور رسمی تعلیق ما استرداد توافق با هنگ کنگ,” او گفت:.

موریسون اضافه شده است که به دلیل قانون جدید — که جرم اعمال تجزیه طلبی فتنه براندازی تروریسم و همکاری با سازمان های خارجی برای تضعیف امنیت ملی چین در هنگ کنگ-که استرالیا اتحادش را تغییر سیاست های مهاجرتی خود را برای ایجاد یک مسیر برای اقامت دائم برای Hongkongers برگزاری ویزای موقت.

برخی از 10,000 دلار هنگ کنگ از ساکنان در حال حاضر در استرالیا به حال خود را به طور موقت کارگر ماهر و یا دانش آموزان ویزا تمدید پنج سال در پنج شنبه, موریسون, گفت:, و اضافه کرد که پس از آن زمان آنها ممکن است درخواست برای اقامت دائم.

به اقامت دائم ارائه خواهد شد و همچنین می توان به آینده متقاضیان ویزا از هنگ کنگ با کسانی که مشغول به کار یا تحصیل در مناطق روستایی تنها نیاز به صبر سه سال به جای پنج, با توجه به بیانیه ای از نخست وزیر ،

استرالیا نیز مطرح تلاش برای جذب صادرات هنگ کنگ کسب و کار به سواحل آن Morisson گفت: توصیف استرالیا به عنوان یک “بزرگ مهاجرت ملت است.”

“به عنوان یک نتیجه از تغییرات است که رخ داده است در هنگ کنگ وجود خواهد داشت و شهروندان هنگ کنگ که ممکن است به دنبال به حرکت در جای دیگر برای شروع یک زندگی جای دیگری به خود مهارت های کسب و کار خود و چیزهایی که آنها بوده ام در حال اجرا تحت قبلی مجموعه ای از قوانین و ترتیبات در هنگ کنگ و به دنبال آن فرصت را در جای دیگر” او گفت:.

اعلام شد که دولت استرالیا به روز شده آن سفر مشورتی برای هنگ کنگ مشاوره استرالیایی به سفر به این شهرستان بیان کرد نه در حد کامل قانون جدید و چگونه از آن اعمال خواهد شد شناخته شده است و این که “شما ممکن است در افزایش خطر بازداشت مبهم در تعریف امنیت ملی زمینه.”

چین مواجه شده است و محکومیت گسترده از کشورهای غربی و گروه های حقوق بشر بیش از قانون جدید به عنوان آنها می گویند آن را نقض U. N.-ثبت قرارداد آن ساخته شده با بریتانیا بازگشته است که این شهرستان به حکومت در سال 1997 توسط reneging در تعهد خود را به حفظ هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال از سرزمین اصلی چین برای 50 سال.

منتقدان می گویند این قانون را تا پایان هنگ کنگ استقلال و چند کشور در حال حاضر ساخته شده حرکت می کند در به رسمیت شناختن.

در هفته گذشته, کانادا به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد با هنگ کنگ و انگلیس ایجاد یک مسیر به شهروندی برای برخی از 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان که نگه ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه خود و خانواده خود را.

چین در پاسخ پنج شنبه بیان کرد این حرکت توسط استرالیا شد “جدی” نقض ” از هنجارهای بین المللی خواستار آن را “بلافاصله توقف دخالت در هنگ کنگ امور.”

“هنگ کنگ امور چین در امور داخلی” چین کنسولگری کل در سیدنی در بیانیه ای گفت. “استرالیا شده است clanking که آنها در مخالفت با ‘دخالت خارجی.’ آنها پرهیاهو و دخالت در چین در امور بین الملل با ساخت اظهارات غیر مسئولانه در هنگ کنگ-مسائل مربوط. آن نفاق و دو استاندارد قرار است در کامل است.”

چین بارها متهم به کشورهای که محکوم به آن قانون جدید یا نقض حقوق بشر به عنوان “دخالت” در امور آن و تهدید به اقدامات تلافی جویانه.

روز پنج شنبه خواستار استرالیا برای جلوگیری از تداخل با چین در امور داخلی “در غیر این صورت آن را به چیزی جز بلند کردن یک سنگ تنها برای ضربه زدن به پای خود.”

قانون جدید به اثر رفت در 11 p. m. در ژوئن 30 ساعت پس از آن تصویب شد توسط پکن و پس از یک سال از دموکراسی تظاهرات که بی ثبات پس از نیمه مستقل منطقه است.

از آنجا که قانون به اثر رفت, برخی از ده نفر دستگیر شده اند تحت اتهامات جدید برای تکان دادن پرچم و یا حمل علائم پوستر و مانند آن است که معتقدان به هنگ کنگ برای استقلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im