دولت استرالیا در حال سوختن است فرزندان ما در آینده

در حال رشد در یک شهر کوچک در تاسمانی استرالیا نه چندان دور از ساحل هر تابستان ما را صرف به ظاهر بی پایان بی خیال روز در ساحل – شنا و حمام آفتاب و خوردن تازه-ماهی گیر. من دوباره آنجا بود در سال گذشته با خانواده در طول تعطیلات کریسمس, اما این بار به جای لذت بردن از ساحل ما صرف تعطیلات چسب به صفحه تلویزیون, تماشای به عنوان کوچک bushfires در سراسر کشور به سرعت در حال رشد به بزرگ و غیر قابل کنترل conflagrations سوزش چیز حق را به خط ساحلی.

من خانه کوچک دولت در امان ماند اما ما می دانیم که در تابستان در استرالیا را هرگز همان خواهد بود. نه تنها سالانه تهدید آتش سوزی رشد کرده اما استرالیایی ها در حال حاضر به آمدن به شرایط با این واقعیت است که دولت خود هیچ علاقه ای در برخورد با علل این بحران است و در واقع آن را بدتر.

آتش سوزی نمی آمد به عنوان یک شگفتی به لیبرال/حزب ملی دولت مکرر و آتش سوزی شدید شد پیش بینی کرد در یک گزارش رسمی در سال 2008. ملی خطر فاجعه چارچوب هشدار داد که “با راننده یک تغییر آب و هوا وجود دارد در حال رشد است و پتانسیل برخی خطرات طبیعی رخ می دهد در unimagined مقیاس بی سابقه ای در ترکیب و در مکان های غیر منتظره”.

کمتر از 23 آتش روسای سابق و اضطراری رهبران تلاش برای هشدار دادن به دولت برای ماه ها در سال 2019 است که منابع بیشتر شد به فوریت مورد نیاز برای مقابله با bushfires.

چه دولت انجام دهد ؟

برخی می گویند: “هیچ چیز”. اما در واقع این درست نیست. در بالای نادیده گرفتن هشدارهای خود را از آتش کارشناسان و مقامات دولتی صرف بیشتر وقت خود را فعالانه به مخالفت با هر گونه حرکت به محدودیت آب و هوا آسیب و جلوگیری از bushfires.

تنها چند هفته قبل از فوران آتش سوزی در سراسر کشور در ماه دسامبر بین المللی تغییرات آب و هوایی دیدار در مادرید استرالیا یکی از تعداد انگشت شماری از کشورها که خنثی معامله در اجرای پاریس مورد آب و هوا با استفاده از ترفندهای حسابداری خود را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کاهش تعهد است.

این در زمانی که استرالیا یکی از بزرگترین کربن قطره چکان در هر فرد. در شرایط مطلق در سال 2017, استرالیا, سهم جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 از داخلی و استفاده از سوخت های فسیلی حدود 1.4 درصد است. حسابداری برای سوخت های فسیلی صادرات خواهد آسانسور استرالیا جهانی کربن به حدود 5 درصد آن را پنجم-بزرگترین تولید کننده در جهان با وجود آن نسبتا کوچک با جمعیت 25 میلیون.

یکی ممکن است فکر می کنم که پس از تابستان آتش سوزی دولت خواهد شروع به کاهش انتشار کربن. به خلاف در حالی که استرالیا در حال حاضر دارای چهار از 10 تا از بزرگترین معادن زغال سنگ در جهان, آنها در حال برنامه ریزی برای باز کردن حتی بزرگتر یک Adani در کوئینزلند که یک بار عمل خواهد بیش از دو برابر استرالیا بر اساس ذغال سنگ کربن تولید گازهای گلخانه ای.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در حالی که ایستاده در حادثه مرکز کنترل برای یک ایالت bushfire اضطراری ملی رهبر حزب و اقدام نخست وزیر مایکل مک کورمک اعلام کرد که “… Adani است پیش رفتن. واقعیت این است که این منجر به بیشتر صادرات زغال سنگ. ما باید بیشتر صادرات زغال سنگ.”

در حالی که جهان در حال گرم به سرعت در استرالیا است که به معنای واقعی کلمه پرتاب سوخت در آتش است.

استرالیا به تازگی بزرگترین تولید کننده و صادر کننده گاز طبیعی مایع و در سال 2018 شد جهان سوم بزرگترین صادر کننده گاز CO2 در سوخت های فسیلی است. در حالی که جهان در حال گرم به سرعت در استرالیا است که به معنای واقعی کلمه پرتاب سوخت در آتش است.

مقایسه های اخیر و برنامه ریزی برای استخراج ذغال سنگ در استرالیا با آلمان یکی به راحتی می بیند مخالف روند. در حالی که آلمان بوده و کاهش آن استخراج ذغال سنگ استرالیا و هل دادن به جلو به عنوان اگر علم اقلیم شناسی است که خبر جعلی.

تقریبا همه به محیط زیست پیش بینی دولت همچنان به پرتاب عظیم یارانه های سوخت های فسیلی در صنعت – دلار تخمین زده می 8bn سالانه است. انرژی خورشیدی یارانه ها خارج شده است در یک قاره با بیشترین تابش خورشیدی در هر متر مربع در جهان است. جای تعجب نیست که انرژی فتوولتائیک در استرالیا هنوز هم فراهم می کند یک درصد کاهش نسبت به برق در آلمان است.

دولت کوته سیاست های زیست محیطی می توان به بهره های مختلف قرار گرفتند. قدرتمند و معدن, شرکت های در حال فراخوانی عکس به حدی است که حتی سابق لیبرال نخست وزیر جان Hewson اخیرا نوشت که نخست وزیر اسکات موریسون است که “تقریبا کاملا مدیون به سوخت های فسیلی لابی”.

در پشت سر هم, استرالیا, جهان سوم اکثر رسانه ها متمرکز بازار در رابطه با روپرت مرداک کنترل نزدیک به 60 درصد از روزنامه ها. رسانه ها نقش کلیدی در قرار دادن آب و هوا منکران به دولت و حفظ سياست در اخیر bushfire بحران این استدلال که تغییر آب و هوا است نه علت اصلی.

دولت استرالیا تمرکز حتی در حال حاضر در “انعطاف پذیری و انطباق” و یا به عبارت دیگر آنها در حال گفتن شهروندان خود “را استخراج و فروش سوزاندن سوخت های فسیلی و شما بهتر است فقط به عواقب”.

جوان استرالیایی عصبانی هستند. آنها به سرعت در حال از دست دادن حق لذت بردن از این نوع گناه تابستان من زمانی که جوان بودم با bushfire بحران در این سال به احتمال زیاد فقط آغاز یک واقعیت جدید است. در واقع آنها باید نزد هر روز از دولت استرالیا مشغول سوزاندن آنها در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de