مقامات باید بلوک بارگذاری ضد رقابتی کسب Postmates

واشنگتن – باز کردن بازارهای موسسه خواستار فدرال مجریان برای جلوگیری از بارگذاری را کسب Postmates که تحکیم درنده تحویل برنامه بازار از فقط چهار غالب بازیکنان به سه, تهدید آسیب پذیر رستوران ها و فرفره کارگران در حال حاضر ویران بیماری همه گیر.

عمده برنامه های تحویل یک درنده مدل کسب و کار است که متکی بر انحصار به ساخت قدرت و فشار فلج کننده کمیسیون از رستوران متکی به برنامه های غالب سیستم عامل است. Uber را کسب Postmates که خواهد قرار داده و 37 درصد از تمام مواد غذایی تحویل فروش در دست یک شرکت است که فقط در آخرین تلاش برای کنترل یک بار شلوغ میشه. با هم یک oligopoly از UberEats/Postmates, Grubhub و DoorDash خواهد کنترل 99 ٪ از بازار است. ادغام نقض کلیتون قانون ممنوعیت ادغام که ممکن است به کاهش رقابت و یا تمایل به ایجاد انحصار است. Uber را پس از کسب سهم بازار است که تنها یک نقطه شروع و تقریبا قطعا سرعت در حال افزایش, به عنوان بارگذاری اعزام هزاران ضد رقابتی ابزارهای در اختیار خود به عنوان یک غالب فن آوری پلت فرم.

“این مخرب تحویل نرم افزار ساخته شده است برای کمک به رستوران و ارائه تضمین شغل و یا حتی به درستی تحویل مواد غذایی – آنها ساخته شده است به انحصار ضروری خدمات و درو سود برای سرمایه گذاران” می گوید کلر Kelloway مواد غذایی پژوهشگر در بازار آزاد. “برای حمایت از مشاغل کوچک رستوران محافظت از کارگران و بازسازی پر جنب و جوش و خیابان های اصلی مجریان نیاز به توقف بارگذاری سلطه بازی و جلوگیری از این معامله است.”

حتی قبل از همه گیر, تحویل, برنامه های بهره برداری خود را درنده قدرت بیش رستوران. این شرکت به صورت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و پرونده های حقوقی متعدد و شکایت از رستوران ها ادعا تاکتیک های فریبنده به درایو تا هزینه به زور رستوران بر روی برنامه, سیستم عامل, برای فروختن خانه رستوران تحویل و به سازش کردن برای جلوگیری از رقابت با یکدیگر در برخی از شهرستانها.

این معامله بر نیاز برای ادغام مهلت قانونی برای جلوگیری از سرمایه داران از احتکار در گیر فشار ویرانگر معاملات است که خط خود را از جیب در هزینه کسب و کار مبارزه.

ادامه مطلب: https://civileats.com/2020/06/23/restaurants-are-at-the-mercy-of-delivery-apps-but-can-they-survive-the-pandemic-without-them/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>