مقامات اصرار محدودیت در coronavirus تست برای حفظ تجهیزات

مارس 21 (UPI) — مقامات فدرال پیوست مقامات بهداشتی در شهرهای بزرگ روز شنبه در معرفی افراد بدون علائم کروناویروس خودداری از دنبال تست.

“اگر شما علائم انجام یک آزمون” معاون رئیس جمهور مایک پنس خبرنگاران گفت: در یک شنبه جلسه توجیهی در رمان coronavirus.

معاون وزیر بهداشت و درمان برت P. Giroir گفت: در حالی که آزمایش ظرفیت در حال گسترش است و انتظار می رود همچنان به افزایش در آینده نزدیک مقامات اولویت آزمون برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که با علامت به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که با علائم که مسن تر از 65 یا دارای شرایط اساسی.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شفافی در آن توصیه.

“هنگامی که شما برای آزمایش شما هستند و مصرف بالا در اولویت اقلام مانند ماسک و لباس” Fauci گفت.

او همچنین تشویق بیماران و ارائه دهندگان مراقبت به انصراف از غیر فوری قرار ملاقات های پزشکی به ویژه دندانپزشکی قرار ملاقات.

برخی از حوزه های قضایی را مجبور به لغو چنین قرار ملاقات — از جمله انتخابی دامپزشکی روش های — و خواسته اند ارائه دهندگان برای اهدای دستکش و ماسک به بیمارستان.

خیلی از روز شنبه در جلسه با تمرکز بر کمبود تجهیزات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت های خصوصی تا به حال “شدت” به تولید بیشتر ماسک و هواکش.

او نام دو شرکت است که ارائه شده برای کمک به — Hanes و جنرال موتورز-و گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی دستور داده است تا 500,000 جدید N95 ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن demurred در گزارش می دهد که دولت هنوز در حال مبارزه برای به دست آوردن تجهیزات و دفاع قبل ادعا می کنند که داروهای مالاریا ارائه می کنند برای کمک به کسانی که مبتلا به ویروس است. Fauci توصیف چنین ادعا می کند به عنوان “حکایتی است.”

توصیه فدرال آمد و پس از گزارش است که مقامات بهداشت محلی در حال حرکت به تغییر coronavirus تست پروتکل گفتن بهداشت و درمان کارگران به آزمون تنها کسانی که در آن دانستن نتایج خود را تغییر روش درمان.

لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: پزشکان در روز پنج شنبه که به دلیل افزایش بیماران و کمبود آزمون آنها باید بیشتر انتخابی در آنها را انتخاب کنید برای تست.

بخش “تغییر از یک استراتژی مورد مهار به کاهش بیماری انتقال و دفع بیش از حد و مرگ و مير” گفت: نامه ای به بیمارستان های بازدید شده توسط لس آنجلس تایمز.

چند تن دیگر از مقامات محلی پس به دنبال کت و شلوار.

هدایت گفت: پزشکان باید تنها آزمون برای حضور این ویروس در زمانی که “یک تشخیصی نتیجه را تغییر مدیریت بالینی و یا اطلاع رسانی سلامت عمومی پاسخ.”

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت نیز به کارگردانی پزشکان برای جلوگیری تست غیر بستری بیماران است.

“در این نقطه در همه گیر تقاضا برای تست های غیر ضروری است که کمک به سرعت در حال کاهش عرضه [تجهیزات حفاظت شخصی] و منجر به کاهش عرضه از سواب و ویروسی حمل و نقل رسانه ها استفاده می شود به جمع آوری تشخیصی نمونه برای COVID-19 تست” یک بیانیه از این اداره گفت.

“تست ممکن است بیشتر نقش قابل توجهی پس از همه گیر به اوج خود رسید.”

در ضمن فرمانداران اورگان و نیوجرسی آخرین به محدود کردن جنبش و تجمعات در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما هر دو سقوط کوتاه از صدور کامل stay-at-home سفارشات.

ایالات متحده’ قوانین جدید آمده است که ایالات متحده در مرگ و میر از COVID-19 گل رز به 260 روز شنبه با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز. این مدرسه گفت: تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده نزدیک 20,000 همانطور که از 7 صبح روز شنبه.

اورگان دولتی کیت براون اعلام کرد قصد دارد برای دولت جدید “در خانه بمانند سالم” برنامه ریزی در یک کنفرانس خبری مشترک با پورتلند شهردار تد ویلر در شب جمعه.

او گفت: دولت آشکار خواهد شد جزئیات کامل این طرح روز گذشته به نام “تهاجمی اجتماعی فاصله.” او کاهش یافته است به توصیف طرح جدید به عنوان یک پناهگاه در محل سفارش کرد و گفت: این عبارت ضمنی کامل قفل پایین در دولت است.

“طوفان در راه است اما ما هنوز هم برای تغییر آن دوره است. خانه ماندن و سالم ماندن,” او گفت:. “من کارگردانی Oregonians (شروع) امشب به خانه ماندن برای سالم ماندن. اجتماعی فاصله انجام می شود به خوبی می تواند زندگی را نجات دهد.”

قهوه ای به نام Oregonians به ماندن در خانه “مگر اینکه مطلقا لازم است.” “ماندن صفحه اصلی سالم ماندن” است که انتظار می رود به منظور محدود کردن ناهار خوری و نوشیدن در رستوران ها و کافه ها, ممنوعیت تجمع بیش از 25 نفر است.

ویلر هر چند گفت: منظور خواهد شد شبیه به کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش صادر پنج شنبه. که منظور نیاز به تمام ساکنان خانه بمانند جز به دریافت مواد غذایی و یا گاز و یا بازدید از داروخانه ها بانک ها و یا laundromats. فرمانداران کانکتیکات, ایلینوی و نیویورک با صدور دستور مشابه جمعه سازندگان: غیر ضروری سفر و کسب و کار.

“این است که یک مستند” ویلر گفت. “این خواهد بود ‘در خانه بماند مگر اینکه مطلقا لازم است’ ،

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در ضمن در روز شنبه با صدور یک فرمان اجرایی خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار در دولت است.

فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز فروشگاه های سخت افزاری ، laundromats بانک ها و فروشگاه حیوان خانگی همه معاف از منظور — به عنوان در حال مشروب فروشگاه ها و درمانگاه ماری جوانا.

“از ما تعهد خود را به هدایت می شود حقایق و هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از سلامت و ایمنی نیوجرسی نه میلیون ساکنان” مورفی گفت: در آزادی مطبوعات اعلام سفارش. “ما می دانیم که این ویروس گسترش می یابد از طریق فرد به فرد تماس بگیرید و بهترین راه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر برای ما محدود تعاملات به تنها ضروری ترین اهداف است. این زمان برای همه ما را به گرد هم می آیند در یک ماموریت برای صاف منحنی’ و آهسته – و در نهایت توقف – گسترش coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de