کالبد شکافی: Brooks درگذشت دو زخم گلوله در پشت

ژوئن 14 (UPI) — مقامات در حکومت گرجستان روز یکشنبه علت Rasyhard بروکس’ مرگ شد, قتل به عنوان fallout از خود به قتل رسیده بالای آتلانتا اداره پلیس.

بروکس 27-نوجوان سیاه پوست کشته شد جمعه در حدود 10:30 p. m. در مقابل وندی رستوران مواد غذایی سریع هنگامی که یک افسر پلیس آتش گشودند پس از یک رویارویی بین این دو است.

تبلیغات

در پاسخ در شنبه آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد و معترضان به خیابانها خواهند ریخت آتلانتا, بستن تمام خطوط عازم جنوب مرکز شهر اتصال در خیابان دانشگاه و تنظیم آتش به رستوران.

این Fulton County دفتر معاینات پزشکی مشخص شد پس از کالبد شکافی انجام شده در یکشنبه که بروکس درگذشت دو زخم گلوله به پشت و در نتیجه صدمه به عضو و از دست دادن خون.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: اعضای ستاد شاهد بروکس’ کالبد شکافی و که او در نظر دارد برای تصمیم گیری در اواسط هفته بر اینکه به اتهامات علیه ماموران پلیس درگیر در تیراندازی.

“از آنجا که این قتل تحقیقات مختلفی وجود دارد که ویژگی های مورد نیاز است که باید قبل از ملاقات ما قادر به رسیدن به یک تصمیم” هوارد در بیانیه ای گفت. “که شامل تایید واجسام درگیر و به دست آوردن یک گزارش مقدماتی از معاینات پزشکی.”

دو شاهد به تیراندازی ارجاع شده به دفتر دادستان منطقه برای بازجویی توسط یک وکیل محلی و هوارد گفت: تصمیم گیری در اتهامات را نمی توان قبل از صحبت کردن با آنها.

تبلیغات

خود نیز دچار مشکل اخذ تمام bodycam و ای به فیلم تیراندازی از آتلانتا اداره پلیس, او گفت:.

“ما در حال کار در سراسر ساعت را به این تحقیقات به نتیجه است و من امیدوارم که قادر به اعلام تصمیم ما در اواسط هفته,” او گفت:.

گرت Rolfe این افسر پلیس که در شات بروکس و که بوده است با این بخش از اکتبر 2013, اخراج شده, آتلانتا, سخنگوی پلیس Carlos Campos تایید به WSB و WXIA TV. دیگر افسر در صحنه Devin برازنان که عضو این گروه در سپتامبر سال 2018 شده است قرار داده شده در اداری وظیفه.

نقش افسران در طول این حادثه داده نشده توسط بخش.

تصویری منتشر شد شنبه بعد از ظهر توسط گرجستان دفتر تحقیقات به نظر می رسد برای نشان دادن بروکس در نظر گرفتن یک تیزر از یک افسر در حال اجرا از پلیس و سپس شلیک به آن را در آنها. یک افسر پس از آن آتش.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف توصیه کرده بود شلیک افسر پلیس که به کشته شدن بروکس.

“در حالی که ممکن است بحث در مورد این بود که آیا مناسب استفاده از نیروی مرگبار, من قویا معتقدم که یک تمایز روشن بین آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما باید انجام دهید” پایین گفت.

او نیز پذیرفته سپر’ استعفای.

“از یک عشق عمیق و جاودانه برای این شهر و این بخش ارائه شده به من کنار به عنوان رئیس پلیس. APD من حمایت کامل و شهردار کف من پشتیبانی در آینده جهت این گروه” سپر گفت: در بیانیه منتشر شده شنبه شب.

تبلیغات

با توجه به پایین سپر باقی خواهد ماند با این گروه و معاون رئیس رادنی برایانت تبدیل خواهد شد موقت رئیس در حالی که شهر جستجوها برای جایگزینی است.

هوارد سی ان ان گفت که بروکس بود “به نظر نمی رسد در حال حاضر به هر نوع تهدید را به هر کسی و بنابراین این واقعیت است که آن را تشدید به مرگ او فقط به نظر می رسد غیر منطقی. در صورتی که گلوله شلیک شد و برای برخی از دلیل دیگر از صرفه جویی که افسر زندگی و یا جلوگیری از آسیب به او و یا دیگران پس از آن که تیراندازی توجیه نیست تحت قانون است.”

در شب جمعه از افسران در پاسخ به گزارش هایی که یک مرد به خواب رفتن در چرخ در درایو از طریق یک وندی. بروکس شکست خورده میدان آزمون هوشیاری و پلیس گفت که او نمی باید یک سلاح با توجه به این ویدئو. وقتی ماموران تلاش کردند تا بروکس به زندان وجود دارد یک مبارزه است. در نهایت او به ضرب گلوله کشته شد.

بروکس درگذشت Grady یادبود بیمارستان با توجه به GBI.

“خانواده او را به دور از همسر و بچه ها” یک معترض گفت WSB-TV. “که پسر نبود شکستن هیچ جرم و جنایت. او رفت و چیزی برای خوردن و خوابش برد.”

Brooks دهکدهای سه دختر — 1, 2 و 8-و -a 13-year-old سکس با توجه به وکلای مدافع. پیش از آن در روز بروکس بود با قدیمی ترین دختر قبل از برنامه ریزی جشن تولد شنبه.

یکی دیگر از معترضان می گوید: “من فکر آتلانتا بيشتر بود. من فکر کردم ما بزرگتر از آن است. من فقط می خواهم به اندازه کافی سر و صدا است که آنها بررسی این وضعیت است.”

علاوه بر تنظیم وندی در آتش غارتگران همچنین حمله به یک فروشگاه در اوایل یکشنبه.

تبلیغات

قبل از 2 صبح پلیس به معترضان آنها باید منطقه را ترک می کنند. یک صدا با فرکانس بالا مورد استفاده قرار گرفت برای درایو کردن چند نفر سمت چپ در تقاطع.

حداقل 36 نفر دستگیر شده بودند در رابطه با ناآرامی های آتلانتا سخنگوی پلیس با سی ان ان گفت.

این سومین آخر هفته از تظاهرات خواستار پلیس اصلاحات در میان نیروی بیش از حد. در مه 25, جورج فلوید درگذشت زمانی که مینیاپولیس افسر درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. چوین شد و پس از آن از کار اخراج شده و به اتهام قتل درجه دوم. سه نفر دیگر از ماموران در صحنه نیز شغل خود را از دست و صورت به اتهام جنایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de