گزارش کالبد شکافی می گوید جورج فلوید آزمایش مثبت برای COVID-19

ژوئن 3 (بی بی سی) — Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی در روز چهارشنبه منتشر شده کامل گزارش کالبد شکافی برای جورج فلوید, او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و به احتمال زیاد بدون علامت هنگامی که او درگذشت در هفته گذشته در حالی که در بازداشت توسط پلیس در مینه سوتا است.

در 20 صفحه گزارش پزشکی قانونی گفت که فلوید تا به حال آزمایش مثبت برای کشنده و عفونی coronavirus در مارس 3 و postmortem بینی گرد و خاک جمع آوری شده در روز پس از روز خود را در 26 ماه مه ثابت مثبت برای این ویروس هر چند که او احتمالا بدون علامت از اوایل عفونت است.

تبلیغات

“پس از PCR مثبت برای 2019-nCoV RNA می تواند باقی بماند برای هفته بعد از شروع علائم بالینی بیماری کالبد شکافی نتیجه به احتمال زیاد نشان دهنده بدون علامت است اما مداوم PCR مثبت از عفونت قبلی” این گزارش ادامه با اشاره به رمان coronavirus با مخفف.

انتشار گزارش نه روز پس از فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شد در حالی که در بازداشت توسط پلیس آمریکا شد و با رضایت خانواده مقتول و نمایندگان حقوقی این دفتر معاینات پزشکی در بیانیه ای گفت.

در این گزارش ذکر شده فلوید مرگ به عنوان “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, خویشتن داری و گردن فشرده سازی.”

این فلوید خانواده نیز دستور مستقل شکافی که روز دوشنبه منتشر شد توسط خود وکلا که حکومت فلوید مرگ به عنوان “خفگی از فشار پایدار.”

هر دو حکومت به مرگ شد, قتل, با این حال.

شهرستان معاینات پزشکی گزارش روز دوشنبه همچنین اعلام کرد او از رنج arteriosclerotic بیماری های قلبی است که با ضخیم شدن و سخت شدن عروق کرونر و دیوار و فشار خون بالا به عنوان به خوبی به عنوان فنتانيل مسمومیت و به تازگی با استفاده از متامفتامین.

انتشار گزارش کالبد شکافی شرح زیر مینه سوتا مقامات افزایش قتل اتهام سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین و تحمیل کمک و معاونت در جرم قتل در درجه دوم اتهامات سابق مینیاپولیس افسران پلیس J. Alexander Kueng توماس زمین و Tou Thano که که در پلیس تعامل در 25 مه که منجر به Floyd مرگ است.

در تصویری از پلیس تعامل چوین دیده می شود kneeing فلوید در گردن برای بیش از 8 دقیقه به عنوان مظنون سجده می گذارد و دستبند بر روی زمین تا زمانی که از دست دادن هوشیاری.

افسران دستگیر فلوید در خارج از فروشگاه پس از یک کارمند گزارش او با استفاده از یک تقلبی $20 bill.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im