‘Avengers: Endgame,’ 1 سال بعد — و به همین دلیل این فرهنگ پاپ جمع آوری اهمیت

کاپیتان آمریکا و ثور و مرد آهنین مواجه Thanos. بنفش رو Titan به سختی شکست عرق. او smirked. ارتش خود را crawled شده در پشت سر او. پرواز کشتی. موجودات بیگانه. یک کوه از نابودی و مرگ در حال انتظار برای لحظه ای خود را به از بین بردن زمین, قدرتمندترین قهرمانان و پایین زمین و احتمالا جهان در آخرین لحظه.

استاتیک از یک رادیو fizzled به هوا. صدا زد بیرون. “روی خود را به سمت چپ” صدای crackled. نارنجی-زرد دایره برق و سحر و جادو sizzled در هوا. Outstepped پلنگ سیاه. سپس نگهبانان کهکشان. مرد عنکبوتی چرخش از طریق. دکتر, عجیب و غریب wizzed به شکل گیری است.

کل لژیون رزمندگان از mentality mag stomped راه خود را به میدان های جنگ.

“انتقامجویان!” کاپیتان امریکا نامیده می شود. “جمع آوری.”

و پس از آن همه در یک بار آنها با عجله به میدان جنگ برای رویارویی نهایی با Thanos و ارتش خود را.

مانند Avengers را با فصاحت در پایان “انتقامجویان: Endgame,” طرفداران مونتاژ با هم بیش از یک سال پیش به استقبال پایان بی نهایت Saga — 22-فیلم اجرا مارول سینمایی جهان فیلم. “آخر بازی” تلقی شد پایان داستان اوج چند فیلم arc کشیده است که بیش از یک دهه. یک سال قبل از “Endgame,” طرفداران جمع en توده برای “Avengers: Infinity War” — یک فیلم است که ما را قهرمانان طعم و مزه خود را از عمده تبه کار Thanos و heartbreakingly از دست دادن.

این دو لحظه ایستادگی کردن برای مارول طرفداران و علاقمندان به سینما در سراسر کشور است. فیلم مدلول یک لحظه خاص و مدرن در فرهنگ پاپ که در آن مردم می توانند با یکدیگر متحد در اطراف مفرد فرهنگ پاپ رویداد. بود و آن پایان دادن به یک حق رای دادن? اطمینان حاصل کنید. اما آن لحظه ای که آورده تئاتر و مردم — و نه فقط کتاب های کمیک پیشرفته یا پاپ علاقه مندان به فرهنگ ،

اما چرا در شب مهم است ؟ آن چه به ما بگویید که در مورد کشور ما و راه ما جهان کار می کند ؟ و چگونه — دو سال از حذف “بی نهایت جنگ” و یک سال حذف شده از “آخر بازی” — آیا آمریکا چنین جشن محوری لحظه ؟

چرا روز اهمیت

اولین بار, تعجب طرفداران گرفتار یک نگاه اجمالی از Thanos آنها می تواند حس یک نتیجه گیری بود. او پوزخند شیطانی در پس از اعتباری صحنه 2012 “Avengers” لگد کردن حدس و گمان از که ما می خواهم دوباره او را ببیند. هنگامی که او خود را علامت ؟ هنگامی که به او حمله زمین است ؟ چه مدت طول خواهد آن را برای ما به سفر کردن مارول جاده قبل از او ساخته شده خود را کامل محاصره قهرمانان ما ؟

پنج سال بعد Thanos وارد شده است. او با بولدوزر تخریب راه خود را از طریق قهرمانان ما در “Avengers: Infinity War,” گرفتن هر یک از بی نهایت سنگ و مخرب ویران کردن. او را شکست داد مرد آهنین. او در واکنش کاپیتان امریکا. او مورد آزار واقع شدند هالک. هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند. و با یک ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان دست خود را, نیمی از جهان از جمله شخصیت های ما سال ها وقت صرف تماشای — از Guardians of the Galaxy به پلنگ سیاه — از بین رفت. یک مطلب یا داستان جالب شما می توانید را فراموش نکنید. یک مطلب یا داستان جالب است که آزمون زمان ایستاده.

پس از آن تقریبا از یک سال سکوت. ما ملاقات کاپیتان مارول در ’90s-بر فیلم “کاپیتان مارول” اما در غیر این صورت ما آموخته است که هیچ چیزی در مورد آنچه اتفاق افتاده است به شخصیت ما است. حتی در “مورچه و زنبور” است که مختصری پست-اعتبار نگاه Thanos’ ضربه محکم و ناگهانی

اعتیاد به مواد مخدره برای “Avengers: Endgame” در صدر سطح “Avengers: Infinity War” رسیده است. این کلاه در چه بوده است fizzing بطری قهرمان داستان است. همه ابرقهرمان دعوا اصلی جنگ تمام درام به اوج خود رسید “Endgame.”

اعتیاد به مواد مخدره از پرداخت بیش از حد. “آخر بازی” به ارمغان آورد در مورد نتیجه رضایت بخش را به حق رای دادن. مورد علاقه های قدیمی بازگشته است. ارتباط عاطفی پرداخت برای شخصیت. در حال اجرا داستان Avengers مبارزه علیه Thanos و جمع آوری تمام از بی نهایت سنگ ملاقات پایان آن و طرفداران چپ احساس یک حس از اتمام. علاوه بر حق رای دادن پایان به حال مردم التماس برای بیشتر.

برای طرفداران “آخر بازی” نمایندگی فرهنگی endpoint. من در میان بسیاری از کسانی که با حضور مارول فیلم ماراتن که سفر را از طریق تمام 22 فیلم در 61.5 ساعت. من به تماشای هر یک از فیلم back-to-back همراه با نزدیک به 200 دیگر marathoners.

ما bunkered همراه با پاپ کورن و نوشابه برای دیدن آن همه اتفاق می افتد. ما آغوش جامعه ما به پایان این داستان پایان جهان است.

من از آنها بدم میاید به قول خودم. اما در اینجا آنچه که من نوشتم در فوری ساعت پس از مارول فیلم ماراتن پس از من شده بود پوشش داده شده در کره و نوشابه.

“این رویداد در آمد در هزینه ، من منافذ در حال چکیدن با کره. لب کویر خشک از نمک. من یک درد خوره من لب از نمک. این پیراهن و sweatpants من عینک بوی پا و نوشابه. … اما در پایان من تجربه چیزی است که harkens بازگشت به روزهای اولیه تاریخ بشر و در عین حال در حال حاضر در زندگی ما در این ابرقهرمان فیلم. من در بر داشت یک جامعه است. من صرف زمان با پر جنب و جوش از 100 یا بیشتر مردم است. ما را تشویق می کردند برای قهرمانان ما است. ما نورد چشمان ما در ترس در ساعت جلوتر است. ما آهی کشید و گفت درد که ما فیلم ‘Thor’ در 2 a. m.”

آن را به پایان بود بلکه یک آغاز — یک گام در یک مسیر جدید برای مارول. در حال حاضر مارول سینمایی جهان می تواند کشف چندین راههای دیگر اعم از شخصیت های جدید مانند تیغه برای قرار دادن تاکید بیشتری بر قوی منجر شخصیت که نمی توانید دلیل خود را در مجموعه ای از فیلم.

و این چیزی است که طرفداران همیشه می توانید به عقب نگاه.

“این فقط تبدیل به یک پدیده فرهنگی از آنجا که مردم احساس متصل با آن گفت:” براندون دیویس ارشد محتوای تولید کننده برای ComicBook.com. “شما نمی خواهید به دست. شما نمی خواهید به دست این سرگرم کننده ترین چیزی که هر کس صحبت کردن در مورد. شما می خواهید به آن را برای خودتان ببینید. شما می خواهید به تجربه آن را به عنوان یک جامعه است. و آن را مانند که اما فقط در بزرگترین سطح و من نمی دانم که چگونه ما تا کنون به آن دوباره در فیلم است.”

اما دیویس یک راه منحصر به فرد او قصد دارد به کمک میراث “آخر بازی” زندگی می کنند.

چگونه طرفداران خود را جشن

“شما نمی تواند زندگی خود را با شکست” تانوس ” در “انتقامجویان: آخر بازی” را به عنوان او در دیدار Avengers دوباره “پس کجا که شما را? پشت به من.”

که نقل قول کرده است تبدیل شدن به محبوب در ماه های اخیر در Infinite. مردم پست کلیپ با استفاده از Thanos نقل قول به صورت صوتی. آن است که اغلب استفاده می شود برای به تصویر کشیدن زمانی که افراد موفق برای به دور ماندن از چیزی مانند خود سیستم های بازی ویدئویی — و در نهایت رفتن به آن.

این نقل قول توانایی ویروسی است که نشانه ای از چگونه “آخر بازی” و “بی نهایت جنگ” هستند و نه فقط دو فیلم طرفداران نگاه به عقب در با نوستالژی و مرد آهن-قرمز رنگی است. آنها دو فیلم طرفداران ادامه خواهد داد به آغوش سال پس از آنها منتشر شده است.

و در این سال خواهد بود.

دیویس از ComicBook.com است که به دنبال متحد کردن طرفداران مارول با هم به جشن سالگرد با “قرنطینه سازمان دیده بان حزب” رویداد. دیویس برگزار متعدد از این حوادث در طول چند هفته گذشته پس از coronavirus همه گیر واقعا شروع به گرفتن نگه دارید در ایالات متحده آمریکا

ایده ساده است — طرفداران از سراسر کشور پاپ در همان فیلم در خانه خود دی وی دی یا Blu-ray بازیکنان بازی را فشار دهید در همان زمان و پس از تماشای این فیلم با هم. مردم توییت کردن افکار خود را با #QuarantineWatchParty. به زودی یک بحث ضربات اینترنت.

دیویس لگد کردن این ایده که هر کس rewatched اصلی “Avengers” فیلم است. شب بعد او انتخاب “شوالیه تاریکی” به طوری که او می تواند نشان دهنده هر دو DC و مارول کمیک. هر دو طرف trended در سراسر کشور در توییتر. آن را یک موفقیت بود. مکالمه شروع به منفجر زمانی که دیویس راه اندازی یک مشاهده از “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی.” مردم متعهد خود را از تعلقات کلاه تیم و تیم Iron Man.

“و این بود که یکی از بزرگ به دلیل آن می اندازد تا بسیاری از مکالمات. بسیاری از تیم آهنین در مقابل تیم کلاه. هدف این است که برای شروع مکالمه به عنوان آنجا که ممکن است و مردم صحبت کردن به یکدیگر و احساس متصل و متحد. حتی اگر ما در همان فیلم تئاتر ما هنوز در حال تجربه همان فیلم را در همان زمان. و سپس فقط یک مقدار زیادی از مردم در حال اتصال آنلاین و که واقعا آنچه در آن همه مورد است.”

بسیاری از مردم درگیر با مارول فیلم توییتی در طول تماشای احزاب است. کریس پرات که نقش Star-Lord و جیمز کان مدیر “نگهبانان کهکشان جلد 2” هر دو توییتی در مورد این رویداد.

برای دیویس سالگرد “آخر بازی” و “بی نهایت جنگ” نمایندگی فرصتی برای جشن های فرهنگی نقطه عطفی در حالی که همچنین به مردم فرصتی برای در آغوش فیلم های مورد علاقه خود را.

دیویس گفت: مردم شده بود درخواست او را برای انجام یک سازمان دیده بان حزب “بی نهایت جنگ” برای مدت زمان طولانی. او اصلا انتظار نداشت اجتماعی فاصله هنوز هم می تواند اتفاق می افتد در این اواخر در این بازی است.

اما آن را تبدیل به زمان مناسب.

“من فکر می کنم این واقعیت است که ما هنوز در آن همه یک کمی دیوانه است. من از انتظار نیست ما هنوز هم به خانه. زمان این مراسم آمد اما آن را به عنوان تر شد روشن است که ما برای رفتن به آن بود ” همه حق, خوب, شما می دانید چه, بیایید با خاموش نگه دارید. بیایید صبر کنید برای سالگرد. و مطمئن شوید این جشن واقعی.'”

و او نمی خواهد آن را به تنهایی. “بی نهایت جنگ” نویسندگان Christopher Markus و Stephen McFeely زندگی می کنند-صدای جیر جیر این رویداد برای ComicBook.com. با توجه به دیویس نویسندگان به احتمال زیاد ارائه پشت صحنه اطلاعات در مورد “بی نهایت جنگ” و کل مارول حق رای دادن.

“آن را فقط به شما می دهد احساس از ارتباط با افرادی که در این فیلم است که ما عشق و جشن تمام وقت,” او گفت:.

مفهوم چیزی است که تعداد کمی از پروژه های دیگر انجام دهید. آن را به ارمغان می آورد طرفداران نزدیک به محتوای خود را در راه شما نمی توانید در غیر این صورت پیدا کنید.

“اگر آنها بخشی از این رویداد و آنها در حال پاسخ دادن به سوالات چپ و راست و با آنها به اشتراک گذاری اطلاعات است که شما ممکن است شناخته شده اند در مورد فیلم, این باعث می شود آن را یک تجربه کاملا منحصر به فرد,” دیویس گفت:. “که من فکر می کنم بهترین سناریو از آنجا که شما و دوستان شما به اشتراک گذاری تجربه تماشای فیلم با هم و شما در حال رفتن به صحبت کردن با مردم که از آن ساخته شده و یادگیری همه چیز در مورد آن.”

چرا طرفداران جشن سالگرد

سالروز ازدواج وجود دارد در چند فرانچایز از “جنگ ستارگان” به “هری پاتر” به مارول سینمایی جهان است. طرفداران با دقت اشاره کردن لحظات مهم در franchises به عنوان لحظات به افتخار و تشویق. گاهی اوقات آنها لحظه به عقب نگاه و لبخند. و در زمان های دیگر آنها نشان دهنده راه برای فن جوامع به گرد هم می آیند.

جشن سالگرد مثل این شبیه به تعطیلات با توجه به اشلی Hinck استادیار برای ارتباط بخش در Xavier University.

ما شاهد این خیلی زود با “مارس 4th,” جشن سالانه “جنگ های ستاره ای” حق رای دادن. این یک روز که در آن “جنگ ستارگان” طرفداران ممکن است قرار داده int وارث مورد علاقه “جنگ ستارگان” فیلم و یا تماشای کل مسابقه دو ماراتون. این یک روز که در آن مردم جشن همه چیز “جنگ ستارگان است.” دیزنی به علاوه حتی از آن آگاه است. برای سال 2020 دیزنی به علاوه قصد دارد به انتشار آخر قسمت از “جنگ ستارگان: جنگ های کلون” و راه اندازی جدید از پشت صحنه ویژه در مورد “Mandalorian.” که دو قطعه جدید “جنگ ستارگان” مطالب برای طرفداران.

این اساسا یک روز تعطیل اما برای طرفداران.

اما این لحظات می تواند خلاق تفرقه در درون یک جامعه فن بیش از حد. سالگرد می تواند با استفاده از یک فرم از پهلوانان دروغین اند. این یک راه برای طرفداران نشان می دهد که چگونه بسیاری از طرفداران آنها واقعا هستند. طرفداران انعطاف پذیری که در آنها وجود دارد برای دیدن اصلی “جنگ ستارگان” فیلم و یا که آنها را در دست به صورت نیمه شب کتاب منتشر شده از “هری پاتر” سری. گفتن کسی که شما را به تماشای “مرد آهنین” در سال 2008 برای اولین بار در مقابل گفت: شما آن را تماشا جلوتر از “بی نهایت جنگ” را نشان می دهد سطوح مختلف از fandom. این نشان می دهد که شما یک اصلی فن. شما شروع به پریدن کرد در قبل از ارابه موسیقی.

“من فکر می کنم یک تفاوت وجود دارد که به خاطر آن به ما می گوید آنچه که فن مقادیر مناسب است ؟ اگر شما در حال شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و بر این باورند که این کتاب فقط تنها چیزی است که کانن, جشن, کتاب, سالگرد, است, است برای رفتن به یک بخشی از آن مانند گوشه ای از fandom یا بخشی از آن گوشه ای از هری پاتر fandom.”

“هنگامی که شما برای اولین بار به تماشای به نظر می رسد به خصوص مهم است. اگر شما می توانید ادعا می کنند که شما به تماشای سه گانه اصلی که آن را برای اولین بار بیرون آمد ناگهان شما باید این فرهنگی مهر و یا به این اعتبار” Hinck گفت.

این یکی از دلیل سالگرد لحظات بسیار مهم است. سریع به جلو به 10 تا 20 سال از هم اکنون. شما هنوز جشن “آخر بازی” و “بی نهایت جنگ” فیلم ؟ شما هنوز هم گرامی back-to-back مارول ماراتن ؟ آنها شاخصهای فرهنگی که در آن شما می توانید سهام در زمین به عنوان به که در آن شما fandom شروع شد و در ادامه به پایان رسید. آن را به یک نقطه که شما می توانید نگاه کردن به, و می گویند, “آره, من وجود دارد.” این نشان.

در طول زمان ما دیدار با طرفداران که به دنبال همین طرز فکر که ما انجام می دهیم. سالگرد — این که آیا آن را انتشار “Avengers: آخر بازی” و “بی نهایت جنگ” و یا پایان “جنگ ستارگان” حماسه ما فرصتی برای دیدار با جامعه ما است. آنها نشان دهنده یک فرصت برای طرفداران خود را برای پیدا کردن طرفداران همکار و متحد در اطراف هر یک از دیگر. شما دیدار با کسی که قرار بود “وجود دارد از ابتدا” و شما ناگهان باید قوی تر کراوات به آنها را از دیگر فن. دو فن که شروع به تماشای مارول سینمایی جهان با “مرد آهنین” می تواند یک ارتباط عمیق تر نسبت به کسانی که شروع به تماشای با “کاپیتان مارول.”

در نظر بگیرید این واقعیت است که مهم نیست در همه. مهم نیست که شما پیوست در fandom. یک فن است و فن مناسب است ؟ یک فن قدردانی داستان.

دو نفر که ملاقات “آخر بازی” — بدون توجه به زمانی که آنها شروع به تماشای آن — همیشه که به آنها متحد شوند. افرادی که به تماشای “آخر بازی” و “بی نهایت جنگ” می تواند همیشه منعکس عظیم cliffhanger و چگونگی مرگ آنها را شگفت زده. آنها همیشه می توانید منعکس چگونه دیوانه شد برای دیدن Ant-Man اصل سفر در زمان پست-تانوس ضربه محکم و ناگهانی. یا چقدر مسخره این بود که Star-Lord خراب Avengers’ فرصتی برای شکست Thanos.

The Avengers assemble for a final battle against Thanos (Josh Brolin) in “Avengers: Endgame.”
Avengers assemble برای نبرد نهایی در برابر تانوس (جاش برولین) در “انتقامجویان: Endgame.”
تصویر

همیشه وجود دارد لحظه به عقب نگاه. همیشه وجود دارد لحظات به مناسبت گرامی داشتن و عشق هم به عنوان طرفداران.

“انتقامجویان: Endgame” هنوز هم احساس تازه چرا که این در آمد 2019. و بله, وجود ندارد, هر فرهنگی نقطه عطف این سال را به جشن می گیرند چرا که ما در وسط این بیماری همه گیر. برای آینده قابل پیش بینی شما ممکن است در نظر “آخر بازی” به نهایی فیلم بزرگ فرهنگی و لحظه ای. این یک محور نقطه در جدول زمانی ما به یاد داشته باشید. این پورتال که ما همیشه می توانید سفر به خصوص اگر جهان می شکند به یک قبل و بعد از COVID-19 جهان است. ما همیشه می توانید “آخر بازی” به عنوان یک نماینده از جایی که بودیم و که هستیم.

و این که آیا آن را 3000 سال از در حال حاضر از آن خواهد شد یک لحظه است که آزمون زمان ایستاده. برخی از مردم در حرکت است. اما ما نیست.

هر کس نتواند در که آنها تصور می شود. اما اندازه گیری یک فرد یک قهرمان و یا حتی کسی که فروتن به عنوان یک فن است که چگونه به خوبی آنها را در آغوش آنها چه کسانی هستند. و یک سال بعد مارول طرفداران قطعا در آغوش خود fandom.

“این لحظات مهم برای کسانی که فن جوامع” Hinck گفت. “البته ما در حال رفتن به آنها را جشن می گیرند. البته ما در حال رفتن به تتم آنها. البته ما در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان به فکر می کنم در مورد آنچه آنها به معنی برای ما به عنوان یک جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de