‘Avengers: Endgame’ مدیران نشان می دهد که آنها را ‘جنگ ستارگان’ جهان

“انتقامجویان: آخر بازی” مدیران جو و Anthony Russo نشان داد که در آن آنها ممکن است به “جنگ ستارگان” جهان اگر آنها تا کنون با توجه به فرصت.

چه خبر است ؟

  • این Russo برادران گفت: ComicBook.com آنها را لذت بردن از در نظر گرفتن حق رای دادن به یک فضای اصلی — جایی که آنها می تواند به بازی در اطراف با ایده های مختلف.
  • Joe Russo گفت: “منظورم این است که من عاشق گودال ماسهبازی که (جان) فاورو در حال پخش است در حال حاضر و زمانی که او را به کاوش در ‘جنگ ستارگان’ جهان. من معنی بدیهی است, آن را بسیار مهم برای ما به عنوان بچه ها و بسیار مهم است که ما تمایل به تبدیل شدن به فیلمسازان. من نمی دانم که وجود دارد به خصوص (شخصیت) … من فکر می کنم بسیاری از داستان گفته شده است که آغاز شده و با اصلی جهان است. من می خواهم علاقه مند به دیدن کاملا جدید جهت در داستان و شاید شخصیت های جدید در یک زمان کاملا متفاوت دوره خواهد بود واقعا جالب است.”
  • این Russo برادران گفت: ComicBookMovie.com آنها علاقه به پریدن به “جنگ ستارگان” در نهایت.
  • Joe Russo گفت: “این یک جهان شگفت انگیز است. قطعا در برخی از نقطه آن خواهد بود هیجان انگیز برای بازی در گودال ماسهبازی اما من فکر می کنم در بسیاری از داستان ها گفته بودن در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از فیلمسازان مشغول به کار در آن در حال حاضر است.”

کوین فیگ می تواند کمک به

مارول رئیس کوین فیگ شنود گذاشته شده است به منظور توسعه یک جدید “جنگ ستارگان” در کنار لوکاس فیلم جمهور کاتلین کندی به من نوشت: برای Deseret News. او بنا به گزارش ها تا به حال یک “بازیگر عمده” در ذهن برای یک نقش خاص در فیلم.

فیگ کار با روسیه و برادران به ایجاد “Avengers: Infinity War,” “Avengers: آخر بازی” و “کاپیتان امریکا: جنگ داخلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>