Reince Priebus ارسال شده در عروسی عکس. توییتر ثابت آن است.

بسیار زیبا: روز یکشنبه استفان “گوبلز” میلر که شده کابوس سیاست های مهاجرتی که pointlessly rip قهوه ای کودکان از پدر و مادر خود و کتی Waldman که به نام زنان مهاجر بودن teargassed “خشونت اوباش” شد “شریک در جنایت علیه بشریت” و ازدواج – در یک مغلوب ساختن پیشی جستن, هتل, شوهر. قبل از گرفتن hitched به شیطان تخم ریزی این عروس دوست داشتنی با حضور در دانشگاه فلوریدا که در آن او مشهور شد برای از بین بردن صدها نسخه از روزنامه مدرسه در طول یک دانشجو, دولت, انتخابات, پس از آن تایید و حریف خود را. او در ادامه به کار برای Kirstjen نیلسن, بی شرمانه از خانواده جداسازی و او در حال حاضر با این نسخهها کار برای مایک پنس انجام هر چه شر است که در این کار مورد نیاز. عروسی drew جمعیت هولناک عربستان sycophants – کوشنر, Mnuchin, سارا ساندرز میک Mulvaney – شما می کشتن برای جلوگیری از حلق آویز کردن با. برخی از گزارش بخش خصوصی نگران است که Waldman, در حالی که او به نظر می رسد خوب به نظر نمی آید کاملا کارشناسی ارشد-racey به اندازه کافی. دیگران امید Waldman را تبدیل به “خود ما Magda Goebels” که در نزدیکی پایان جنگ جهانی دوم معروف شش فرزند او را کشته چرا که او “نمی خواهم به زندگی در جهانی بدون هیتلر.”

عروسی, ویژه, الویس از قبر و مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه بخشنده “شوخی” آن قطع شده خود را “رئیس جمهور” در روز است. در همین حال رسانه های اجتماعی در پاسخ با نفرت در ایده این جفت ارز ممکن است تولید مثل -“Please don’t نژاد” – و بسیاری از سوالات: بود سفید supremacist کیک تمام سفید ؟ آیا آنها ثبت نام در قفس تولید کننده? خواهد فرزندان خود را سم? باید آنها را برداشت قفس برای اتاق کودک? دیگران در زمان عمل. میلر عمو دیوید Glosser که بیان “ترس و افزایش وحشت” در برادرزاده اش را سیاست افتخار این رویداد به دنبال کمک به HIAS, یهودی پناهندگان سازمان است که به کمک خانواده خود مهاجرت در سال 1906. تمام پیشانی را Samantha Bee ارائه طنز سایت “یک مسابقه ساخته شده در متنفرم.” این شامل یک تاریخچه از بازی – “ملاقات ما در یک لحظه نادر – کاخ سفید نشست خبری…بعد از آن روز بر خلاف خانواده های مهاجر در مرز ما جدا شد” – و یک مبارز رجیستری به دنبال آرزوها برای موارد غیر انتفاعی است که کمک به پناهجویان و مهاجران “که حقوق عقب کشیدن سریع تر از استفان رویش.” نیز وجود دارد که به نقل از خانواده و دوستان و از جمله میفرماید: “من شیء.” هیچ کلمه ای در برنامه ماه عسل, اما زن و شوهر خوشحال هستند که کاملا فاشیست امیدواریم به زودی قفس کودکان خود را.

مدل نقش جوزف گوبلز.

 الویس شبیه او مطمئن بود این بود که ارزش سفر را برای یک ناسیونالیست گیگ.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

شوهر صمیمی

عروسی, پارتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de