B1-B بمب افکن مستقر به گوام

مارس 4 (UPI) — چهار B1-B Lancer بمب افکن و 200 نیروی هوایی اعزام شده بودند به اندرسن پایگاه نیروی هوایی گوام از تگزاس برای آموزش عملیات نیروی هوایی ایالات متحده اعلام کرد در روز دوشنبه.

سه Lancers پرواز به گوام در حالی که یک پرواز “در شرق ژاپن به انجام آموزش با نیروی دریایی ایالات متحده دارایی های عامل در منطقه قبل از رفتن به اندرسن AFB” نیروی هوایی در بیانیه ای گفت:.

هواپیما و پرسنل بخشی از 9th, تیم ملی بمب 7th بمب بال Dyess پایگاه نیروی هوایی در تگزاس است. طول کارگیری نشده بود را اعلام کرد.

عمل چرخش بمب افکن ماموریت از طریق گوام برای شش ماه استقرار به پایان رسید دو هفته پیش در حمایت از یک کمتر قابل پیش بینی برنامه استقرار این هواپیما در پایگاه های سراسر جهان است. گوام-بر اساس ماموریت های درگیر گشت بیش از شرق و جنوب چین دریاها به پروژه هوایی آمریکا قدرت به کره شمالی و چین و روسیه است.

ب-1s که می تواند بزرگتر موشک حمل بار از B-52 بمب افکن شد و آخرین اعزام به هند و اقیانوس آرام منطقه در سال 2017.

“استقرار مثل این اجازه می دهد ما در نیروی هوایی به منظور افزایش آمادگی و آموزش لازم برای پاسخ به هر گونه بحران احتمالی و یا چالش در سراسر جهان” سرهنگ اد Sumangil 7th بمب افکن بال فرمانده در بیانیه ای گفت:. “آن را نیز فراهم می کند یک فرصت ارزشمند برای ادغام بهتر با ما متحدان و شرکای طریق مشترک و ترکیب عملیات و تمرینات است.”

این هواپیما وارد در گوام در جمعه روز پس از ایالات متحده آمریکا Indo-Pacific Command تایید کرد که دو B-1Bs انجام 32-ساعت پرواز بیش از دریای چین جنوبی از Ellsworth AFB, S. D. منطقه فعال بوده است با پرواز گشت از جمله نظارت هواپیما پس ممکن است مشکلات سلامتی از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گزارش شده است.

یکی دیگر از داکوتای جنوبی بر اساس B-1B Lancer یکپارچه با ژاپن هوایی دفاع از خود مجبور به انجام دو جانبه و تئاتر آشنایی آموزش نزدیکی ژاپن در هفته گذشته نیروی هوایی اعلام کرد. 29-ساعت دور سفر شامل teaming با شش آمریکا F-16 Fighting شاهین هفت JASDF F-2s و هشت JASDF F-15s بیش از Draughon محدوده به عنوان بخشی از ماموریت مشترک بین ایالات متحده Indo-Pacific Command و ایالات متحده استراتژیک فرماندهی بمب افکن های نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de