ایده های حزب کارشناسی است که در لاس وگاس

تبریک می گویم در پیدا کردن کسی که می خواهد به ازدواج با شما. اما قبل از مسابقه پایین تغییر دهید فراموش نکنید که حزب لیسانس! اکثر احزاب لیسانس در لاس وگاس باشگاه با پوشش هزینه خدمات بطری و برگشت به اتاق هتل به عنوان خورشید می آید. اگر شما آشنایی با این فیلم خماری, شما می دانید منظورم چیست. اما در حال وگاس باشگاه تنها راه برای رفتن است ؟ چرا مسابقه به شهر گناه به صرف پول بیشتری از شما برنامه ریزی شده زمانی که شما می توانید برخی از سرگرم کننده کمی نزدیک تر به خانه ؟ یکی از بهترین احزاب لیسانس من تا به حال شده است برای یک آخر هفته سرگرم کننده سطل لیست آیتم های سمت راست در شهر لس آنجلس است. در اینجا برخی از ایده های جایگزین است که خود را حزب لیسانس یک کتاب!

Go-Karts

این تجربه بسیار عالی شما را در خود ماریو Kart مسابقه با تمام دوستان خود را. آیا شما می خواهید به یک مهمانی خصوصی در مسیر مسابقه ؟ هیچ مشکل.

شما درایو هر روز به محل کار و مدرسه و همه جا در میان است. اما نه مثل این. Go-carts رویکرد سرعت حدود 45 مایل در ساعت با تاب و چرخش شما به تجربه. آن را هیجان انگیز تر و برخی شرط چون خود را با رویداد خصوصی شما یک جایزه مراسم را به نگاه به جلو به در پایان مسابقه خود را.

آبجوسازی رقص

فقط به خاطر اینکه شما در حال رفتن به لاس وگاس به این معنا نیست که شما نمی توانید هنوز هم خوب است! برای هر عاشق آبجو در شیراز, شما می دانید وجود دارد مناطق شناخته شده برای خود را به کارخانه های لبنی. اگر شما در OC آناهایم دارای یک لیست از مضمون کارخانه های لبنی برای مقابله با; و اگر شما در لس آنجلس راه خود را به هنر منطقه برای جلوگیری از سر در هر کوچه و خیابان. ایجاد یک لیست از کارخانه های لبنی و عبور از آنها را یکی یکی.

نوار محلی رقص

شاید شما باید برخی از کسانی که “من نمی نوشیدن آبجو” دوستان در حزب لیسانس خود را. بدون مشکل! هنوز هم وجود دارد برخی از مکان های بزرگ برای رفتن است که باید مورد علاقه خود را, آبجو, سبز, شراب و seltzers – هر چه سبک خود را. لاس وگاس ممکن است بزرگ قمار اما سایت هایی مانند مرکز شهر فولرتون که دارای 10 میله داخل بلوک را تشکیل می دهند برای آن که یک بارگذاری سوار دور از خانه.

اجاره دافی قایق

لطفا به من گوش میدی. هر گروه یک دوست که همیشه مسئول راننده تعیین شده. قرار دادن یک کلاه ملوان که دوست و تماس با آنها را کاپیتان! این دافی تجربه قایق در حدود 200 دلار برای دو ساعت پس از دعوت 12 دوستان و همه را با این نوشیدنی شما می خواهید. با مکان در ساحل نیوپورت و شما باید گزینه را انتخاب کنید. زمان زیادی آن را در آب تا زمانی که شما اقامت در قایق! بهترین بخش این است که این اسکله از این جاذبه ها در شهرستانها بیشتر به انجام هنگامی که حزب خود را به عقب است با خیال راحت به ساحل.

چتربازی

شما در حال حاضر در حال گرفتن یک جهش از ایمان در زندگی خود را. شما نیز ممکن است یک پرش به بیرون از هواپیما کاملا خوب! دوستان خود را در به دنبال پس از عجله آدرنالین شما می توانید پیدا کنید. بهترین مکان برای پرش در هاوایی, Oceanside و لیک ال سینور. پرواز 13,000 پا و اجازه دهید حرفه ای انجام آنچه آنها بهترین – ارائه شیرجه رفتن از یک عمر. سقوط آزاد برای یک دقیقه تا زمانی که شما کشیدن این رشته به باز کردن چتر نجات خود و بازگشت به زمین با خیال راحت. ارزش آن را انجام یک بار در زندگی خود – دان مرغ را در حال حاضر!

پیاده روی و پرش با طناب از ارتفاع

شاید هواپیما بیش از حد برای شما – که خوب! وجود دارد بیشتر به انجام است که شما را حفظ خواهد کرد و نزدیک به زمین – مانند طناب از ارتفاع بپرم. نگاهی به پیاده روی به پل به هیچ جا فقط در خارج از شهر لس آنجلس زندگی است. پیاده راه خود را به پل که بسیار خود را با طناب از ارتفاع پریدن جاذبه است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک پرش از روی یک پل برای رفتن با سریع هوا در صبح است.

سفر

بله شما همیشه می توانید با رفتن به لاس وگاس اما بسیار دیگری وجود دارد در جهان برای دیدن! آمار دیگری جای خود را در سفر bucket list. رفتن به یک کشور دیگر یا حتی در جایی در یک ایالت دیگر در آمریکا! دریافت به حزب لیسانس خود را با هم و ببینید که در آن وجود دارد بیشتر به انجام این کار برای حداقل گران قیمت. شما در حال حاضر در حال پرتاب یک عروسی, بنابراین شما لازم نیست برای رفتن بیش از حد دیوانه. اتمام کارخانه های لبنی در پورتلند BBQ در تگزاس سواحل میامی یا زندگی شهر نیویورک. برخی از سرگرم کننده قبل از روز بزرگ با پسر در حالی که شما می توانید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im