Back-to-back طوفان معنی سرد و مرطوب هفته هوا در سراسر جنوب کالیفرنیا

طوفان از اقیانوس آرام به ارمغان آورد باران و درجه حرارت سرد به جنوب کالیفرنیا در روز یکشنبه, مارس 22. در آب و هوای مرطوب باید باقی بماند برای بسیاری از هفته ملی خدمات آب و هوا گفت.

  • رو تشویق ؟ بابا می گوید: سلام از کرونا خانه بالکن. کوه برف دربسته در محیط ایجاد یک افت زمستانی به دنبال به سمت پومونا در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • کال پلی پومونا در پیش زمینه است در برابر کوه های برف پوش در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است. بسته پردیس خالی بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • رانندگان در طول 57 عازم شمال آزادراه برف دربسته در محیط نمایش در پومونا در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

بین 1/2 اینچ تا 1 اینچ از آسمانی بود و هوا به پایین آمدن شب یکشنبه به دوشنبه در سراسر بسیاری از لس آنجلس, نارنجی, سان برناردینو و رودخانه, شهرستان, NWS هواشناس Ryan Kittell گفت. بین 1 تا 2 اینچ از باران بود و انتظار می رود در مناطق کوهستانی با سنگین ترین بارندگی در سن گابریل و سان برناردینو کوه.

طوفان ممکن است تخلیه مقدار زیادی از برف بر روی قله در جنوب کالیفرنیا اما نباید به طور قابل توجهی تاثیر جاده Kittell گفت. بارش برف به طور خلاصه ممکن است رخ دهد در ارتفاعات پایین به عنوان 4,500 اما اکثریت خواهد بود بالاتر از 6000 پا.

“آن را به شمع تا در جاده” Kittell گفت.

دماهای بالا و پایین پیش بینی برای روز شنبه شامل 63 و 53 در مرکز شهر لس آنجلس 64 و 51 در سانتا آنا; و 61 و 47 در سان برناردینو.

هواشناس هشدار داد از دوره های شدید بارندگی یکشنبه شب است که می تواند منجر به موضعی شهری جاری شدن سیل در بخشهایی از اورنج کانتی و همچنین غربی شهرستان ریورساید و سان برناردینو. میزان و فراوانی آسمانی قرار می گیرند باید به طور چشمگیری در دوشنبه تنها با دوش پراکنده انتظار می رود در طول روز و کاهش به جدا sprinkles در روز سه شنبه.

دوم طوفان برسد جنوب کالیفرنیا در اوایل سه شنبه شب با توجه به NWS. آینده الگوی آب و هوا خواهد بود سردتر از یکی از قبلی است اما حمل کمتر رطوبت Kittell گفت. پایین ابرها و متناوب دوش معلق در هوا با درجه حرارت پایین به اواسط دهه 60 باید ادامه یابد تا جمعه. این سیستم می تواند در پایین سطح برف که ممکن است بر کوه جاده Kittell گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im