“بازگشت به حالت عادی” تفکر و چرا تهمت ضد ماسک موضع بوده است به طوری مرگبار

به عنوان اکثریت قریب به اتفاق شرکت ها با عجله به بازگشایی و مردم با عجله بازگشت به زندگی عمومی آنها در حال افتادن به دام “برگشت به حالت عادی است.” آنها متوجه نیست که ما در حال رفتن به یک دوره از امواج از محدودیت یک بار دیگر با توجه به بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به زودی.

در واقع برخی از کشورهای به باز کردن زود هنگام به بعد در حال حاضر reimposed برخی از محدودیت. این نشان می دهد که همانطور که من پیش بینی در یک روزنامه, سرمقاله راه بازگشت در شروع این بیماری همه گیر در تاریخ 10 مارس سال 2020 ما را تا حد زیادی دست کم گرفتن همه گیر و نیاز به آماده سازی به صورت نورد امواج از محدودیت ها و خاموش شدن ناگهانی تا یک واکسن. برای اجتناب از دام عادی ما نیاز به درک تشابه بین آنچه که در حال حاضر و آنچه اتفاق افتاده است در شروع این بیماری همه گیر.

بسیار برجسته بسیاری از کسب و کار و سیاسی رهبران عنوان همه گیر در مراحل اولیه آن. به عنوان یک نتیجه, بسیاری از صاحبان کسب و کار و مقدار زیادی از شهروندان عادی در ابتدا درک این بیماری همه گیر به عنوان کمی بدتر از سرماخوردگی.

این تصور اولیه لنگر نظرات خود را به سمت به حداقل رساندن خطرات ناشی از COVID-19. در علوم اعصاب و رفتاری و اقتصاد پژوهش تماس با ما چنین برداشت اولیه از یک “لنگر.” ذهن ما تمایل به سقوط خطرناک قضاوت خطا به نام مهار تعصب و یا focalismکه در آن ما را بیش از حد اعتبار اولیه قطعه از اطلاعات دریافتی در یک موضوع و درک بقیه اطلاعات از طریق فیلتر که تصور اولیه.

بله برداشت اول واقعا مهم بیش از حد برای خود ما خوب است! این بدان معناست که به عنوان اطلاعات جدید در دسترس قرار گرفت در مورد خطر COVID-19 مردم گیر اولیه خود را برداشت. آنها احساس بسیار تمایلی به تغییر ذهن خود را بر اساس شواهد جدید. هیچ جا این شواهد بیشتری از راهنمایی در پوشیدن ماسک.

در ابتدا CDC نشان داد که وجود دارد بدون نیاز به پوشیدن ماسک برای محافظت از خودتان و یا دیگران از COVID-19. در طول زمان به عنوان تحقیقات شواهد انباشته شده بر روی مزایای پوشیدن ماسک CDC خود را تغییر دستورالعمل هایبرجسته اهمیت پوشش ،

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

که علم چطور کار می کند: تغییر شواهد در نتیجه تغییر دستورالعمل. اما این که چگونه مغز ما کار حداقل برای کسانی که بدون آموزش در ارزیابی انتقادی از شواهد.

نتیجه ؟ بسیاری از نادیده جدید ارشاد به خصوص اگر کسانی که در نظر آنها چهره های قدرت نه تقویت آن. با توجه به روانی blindspot به نام احساسی سرایتما تمایل به اتخاذ دیدگاه های کسانی که ما را به عنوان چهره های قدرت. با راهنمایی ما می توانید غلبه اولیه مهار; بدون آن ما را به چوب اولیه ما چشم انداز.

فقط به عنوان خطرناک خطرناک است قضاوت خطا است که دانشمندان علوم اعصاب شناختی تماس عادی تعصب. این روان blindspot اشاره به این واقعیت است که ما دل و روده واکنش های ما را به احساس می کنید که در آینده حداقل در کوتاه مدت و میان مدت از چند سال آینده خواهد تابع در حدود همان راه گذشته: به طور معمول. به عنوان یک نتیجه, ما تمایل به بسیار دست کم هر دو امکان و تاثیر فاجعه قابل توجه ما است. علاوه بر این, ما را با عجله به عقب بر گردیم به حالت عادی حتی زمانی که ما باید به آماده سازی برای پس لرزه یا ادامه فاجعه است.

در حالت عادی تعصب مهار تعصب و احساسی سرایت هستند و سه نفر از بیش از یک صد روانی blindspots که دانشمندان علوم اعصاب شناختی و رفتاری اقتصاددانان مثل خودم تماس شناختی تعصبات. خوشبختانه تحقیقات اخیر توسط خودم و دیگر دانشمندان به ما نشان داده که ما چگونه به طور موثر می تواند شکست چنین خطرناک قضاوت خطا است.

اول شما نیاز به درک و ارزیابی که در آن شما خود و سازمان خود را کاهش یافته است به هر یک از این تعصبات و ارزیابی خسارت ناشی از انجام این کار است. سپس شما نیاز به در نظر بگیرید در واقع به نتایج بلند مدت و برنامه ریزی برای یک سناریو واقعی که آدرس احتمال اختلالات عمده.

آماده شدن برای مقابله با امواج محدودیت و loosenings برای مسافت های طولانی به خصوص که این احتمال وجود دارد که coronavirus بدتر خواهد شد در پاییز که آب و هوا سردتر می شود. به یاد داشته باشید حتی اگر شما ساخته شده برخی از تصمیم گیری های بد در گذشته شما همیشه فرصت برای تصمیم گیری بهتر به جلو رفتن برای زنده ماندن و رشد از طریق این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de