Barr متهم به “گرفتن سیستم عدالت’ برای بهره مندی از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان DOJ قطره پرونده مایکل فلین

دولت ناظران در روز پنج شنبه به نام وزارت دادگستری ایالات متحده تصمیم به رها کردن آن پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین “خشم” گفت: این حرکت ساخته شده بود برای سیاسی به نفع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آمریکا وکیل تیموتی شیا نوشت: در یک پرونده که وزارت دادگستری بود و دیگر متقاعد شده است که فلین باید تحت پیگرد قانونی قرار برای دروغ گفتن به اف بی آی در سال 2017 مورد بحث های خود را با سابق سفیر روسیه سرگئی Kislyak در طول سال 2016 انتخابات.

“اشتباه نکنید: امروز روز بار حرف از مبارزه با جرم و جنایت آشکارا به تسهیل آن است.”
—هنجار ایسن, موسسه بروکینگز

“دولت متقاعد نمی کند که Jan. 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس و در نتیجه باور نمی کند آقای فلین اظهارات مواد حتی اگر نادرست” شیا نوشت.

با شنیدن این DOJ تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلین یک “جنگجو” و “یک مرد بی گناه” با وجود این واقعیت است که فلین دو مجرم به اتهام.

نوح Bookbinder, مدیر اجرایی, شهروندان مسئولیت و اخلاق در واشنگتن متهم کرد دادستان کل ویلیام Barr از دخالت “در تعقیب برای کمک به رئیس جمهور و دوستان و متحدان.”

“دادستان کل بر, همواره در عمل به صورت شخصی و سیاسی به نفع رئیس جمهور تهمت به جای انجام وظیفه خود به عنوان رئیس افسر اجرای قانون ایالات متحده گفت:” Bookbinder. “امروز اخراج از پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین قبلا تأیید دادستان و قاضی و یک گناه از فلین خود را باید از طریق دیده می شود که لنز. ما باید عمیقا شک و تردید در این است که هر چیزی به غیر از یک بیشتر گرفتن از ما سیستم عدالت کیفری به نفع رئیس جمهور است.”

مورد بود کاهش یافته و تقریبا سه ماه پس از Barr استخدام خارج دادستان به بررسی پرونده بر یک حرکت که باعث اتهام دخالت های سیاسی است.

فلین وکلا را متهم به DOJ محققان از سوء رفتار در طول پروب فلین FBI مصاحبه. براندون ون Grack سرب دادستان در این مورد بارها و بارها هدف فلین وکلا در دادگاه براده برای آنچه که آنها به نام “باور نکردنی میشوند.”

در آنچه که نیویورک تایمز به نام “ممکن است نشانه ای از اختلاف نظر” با گروه تصمیم ون Grack انصراف ناگهانی از حالت پنجشنبه ساعت قبل از DOJ آن کاهش یافته است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اخراج فلین مورد نشان دهنده “یک روز تاریک برای وزارت دادگستری” نوشته کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان در رسانه های اجتماعی متهم بار کار به نمایندگی از رئیس جمهور به جای مصالح و منافع آن ،

با توجه به بار رئیس جمهور مشاوران هفته گذشته خواست او را به نگه داشتن در صدور عفو برای فلین و به جای آن اجازه می دهد تا به DOJ مورد به پایان خواهد رسید.

“رئیس جمهور نیازی به صدور رضایت به دوستان خود هنگامی که دادستان کل به نظر می رسد مایل به خاتمه موارد خود را قبل از عدالت می تواند در خدمت” گفت: Bookbinder.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net