موانع توپ آب دستگیری: نتانیاهو رفتار هزاران نفر از معترضان اسرائیلی در برابر فساد مانند فلسطینی ها

نیر حسون و نوار Peleg در روزنامه “هاآرتص” گزارش داده است که تظاهرات دوباره شکست روز شنبه در تل آویو و بیت المقدس به عنوان به خوبی به عنوان برخی از شهرهای کوچکتر در برابر نخست وزیر بنیامین نتانیاهو ،

جمعیت شامل مجموعه ای متنوع از گروه های برخی از آنها خشمگین است که نتانیاهو اجازه داده شد یک دوره دیگر به عنوان نخست وزیر حتی اگر او را در مدت کوتاهی رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی. دیگران ناراحت هستند با حمله به دادستان کل و در قانون به طور کلی. هنوز هم دیگران تقصیر او برای فقیر دست زدن به coronavirus همه گیر و بحران اقتصادی است که در گرفت. (برخی از انکار نیاز برای کاهش اقدامات; دیگران به نظر می رسد به احساس به عنوان اینکه آنها نمی خواهد هنوز هم لازم است اگر نتانیاهو به حال باز به عقب بیش از حد به زودی در اواسط ماه مه).

اسرائیل ثبت شده 1,324 جدید کروناویروس موارد در شنبه, و نه جدید و مرگ و میر در شب جمعه آوردن مرگ کل به 401 با توجه به زمان من=اسرائیل است. با توجه جمعیت اسرائیل از 8.8 میلیون دلار است که معادل 50,000 روزانه موارد در ایالات متحده و از روزانه مرگ و میر 337 یا بیشتر. این متناسب بالغ هستند و تنها کمی کوچکتر از تعداد واقعی این ماه ژوئیه در آمریکا که یکی از بدترین فاصله از این بیماری همه گیر به دلیل ضعیف فدرال پاسخ تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

حکومت وحدت ملی از نتانیاهو و Benny Gantz موافقت کرد که این کشور تا به حال برای رفتن به مستند در تلاش در کاهش, آغاز این آخر هفته. آنها می خواستند به رستوران به جز غذای آماده و تحویل در شب جمعه به تعویق افتاد اما این اقدام تا روز سه شنبه به دلیل آن به نظر می رسید که این رستوران خواهد سرپیچی از دستور یکهو. آنها نزدیک دیگر موسسات محدود کردن تجمعات غیر از اعضای خانواده به ده داخل و بیست و خارج از منزل.

محمود Mujadaleh در Arab48 گزارش می دهد که هزاران نفر از معترضان با تجمع در تل آویو در حالی که برخی از 1500 نفر خارج از نتانیاهو اقامت در اورشلیم. در هر دو شهرستانها کلید معابر بودند بسته شد. اورشلیم معترضان عمدتا برگرفته از سیاه پرچم مبارزه با فساد حرکت.

در یک حادثه پلیس تبدیل آب کنون در این معترضان که جنگیدند و در زمان کنترل آب و شیلنگ راه اندازی یک درگیری با پلیس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جمعیت عظیمی از چندین هزار نفر در تل آویو در ابتدا با حضور در چارلز Klore پارک و سپس تقسیم به چند دسته را از طریق خیابان به Habima مربع است. در طول راه وجود دارد درگیری میان معترضان و پلیس در آن پلیس شکایت دارند که تظاهرکنندگان با استفاده از اسپری فلفل بر روی آنها. آنها بازداشت 13. بخش مهمی از تل آویو تظاهرات بودند خود اشتغالی کسب و کار کوچک مردم و رستوران که سعی کرده بود برای سوار شدن تجمع در چهارشنبه اما حاضر اجازه ظاهرا به دلیل مشکل اجتماعی فاصله. خود اشتغالی و کسب و کارهای کوچک باید صدمه دیده اند خاموش شدن ناگهانی موجب تجدید حیات این بیماری همه گیر در اسرائیل است. آنها شعار می دادند برای نتانیاهو به استعفا و با توجه به i24 که “خود فساد است ما را می کشد.”

اسرائیل به مدت طولانی رنج می برد از درآمد قطبش بودن یکی از جوامع نابرابر در میان کشورهای OECD. اما در حالی که بیش از همه نابرابری کمی پهن (با ضريب جينی است 35.5) در گی, تفاوت بین پایین نهم decile و بالا decile واز خیلی بدتر با توجه به Ctech. ترجمه: حداقل مرفه کارگران پرداخت کمتر و کمتر در شرایط واقعی.

نتانیاهو شده است یک نماینده از کلاس جدید از میلیاردرهای اسرائیلی و توانایی های خود را به انگشت شست خود را بینی در قانون را به نفع خود غنی مشتریان شروع به رنده در اسرائیل در زمانی که اقتصاد کشور است که درد و رنج از Covid-19 رکود است.

تظاهرات هستند و بنابراین احتمالا به درک در برخی از راه به عنوان در برابر اسرائیل نسخه از نئولیبرالیسم.

آنچه که به من زده بود و شباهت این گزارش چگونه معترضان درمان شدند توسط پلیس اسرائیل و راه معترضان فلسطینی در حال درمان در کرانه باختری است. البته فلسطینی ها درمان می شوند و حتی بدتر. اما نهم decile از اسرائیلی ها و اکثر کشور است که نمی خواهد با رای مستقیم آمریکا یا متحدان نزدیک هستند به وضوح دیده می شود توسط دولت به عنوان یک خطر به وضع موجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>