آیووا حزب دموکرات منتشر شده حدود 62 درصد از آن مقام حزبی نتایج سه شنبه شب نشان داد که سناتور. برنی ساندرز پیشرو شمارش آراء در حالی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دارای مزیتی در دولت داشت.

“ما می خواهیم برای تشکر از مردم آیووا” گفت: ساندرز مشاور جف ویور, در بیانیه ای. “ما احساس خشنودی که در بخشی از اطلاعات منتشر شده تا کنون آن را روشن است که در دور اول و دوم بیشتر مردم رای دادند برنی بیش از هر نامزد دیگر در این زمینه است.”

بر اساس ناقص و جدول بندی Sanders, دریافت 1,190 رای بیشتر از Buttigieg اما با توجه به آیووا انجمن قوانین Buttigieg دریافت 25 بیشتر نمایندگان ایالت (363 به 338) به عنوان برخی از مناطق روستایی در حال وزن بیشتر به شدت و به او اجازه طعمه به ساندرز’ منجر شود.

“پس از دموکرات ها بر این باورند که این رای مردم است که مسائل این به این معنی برنی برنده است, راست?” توییتی رهگیری ویرایشگر Glenn Greenwald.

همانطور که نیویورک تایمز توضیح داد:

هر حوزه رای گیری جوایز “هيئت دولت معادل” به نامزدها در خشن نسبت به رای خود را به اشتراک بگذارید. نامزد با بیشترین هيئت دولت معادل به طور سنتی به برنده آیووا قفقاز.

“ما به یک سد در پایان گزارش داده گفت:” آیووا حزب دموکرات (IDP) صندلی Troy قیمت در یک مختصری در کنفرانس مطبوعاتی قبل از شماره منتشر شد. “اما من می خواهم شما را به دانستن اطلاعات دقیق است.”

قیمت در زمان پرسش از مخاطبان از جمله یک مرد که پرسید: “چگونه می توانید به ما اعتماد شما در حال حاضر؟”

نتايج حاصل نمی شد روز دوشنبه اعلام کرد پس از یک سری از بی نظمی ظاهر با یک گزارش برنامه طراحی شده توسط فن آوری شرکت سایه Inc., یک شرکت متفقین با تأسیس حزب دموکرات و متعلق به غیر انتفاعی دموکراتیک استراتژی شرکت مخفف. به IDP قرارداد این شرکت با وجود هرگز تست نرم افزار و سوء ظن از وزارت امنیت داخلی بیش از امنیت.

ساندرز که کارزار مستقر مستقل حزبی شمارنده برای سایت در آیووا دوشنبه شب گزارش شماره های مختلف در اوایل روز سه شنبه با آنچه در مبارزات انتخاباتی ادعا کرد که یک تعداد به نمایندگی از حدود 60 درصد از دولت و حقيقت است.

با توجه به الفبای سیاست خبرنگار Kendall Karson دموکراتیک کمیته ملی ممکن است در مورد به گام در.

“یکی از دموکراتیک رسمی با من صحبت کرد که گفته بودن که DNC است ‘بیش’ حسابداری از نتایج” گفت: Karson. “این مقام گفت این است که به دانش خود را از این هرگز اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im