‘لوبیا برای مغز’: منتقدان می گویند تهمت عکس ترویج گویا روشن می سازد Ivanka را صدای جیر جیر بود و هیچ اشتباه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه حمایت خود را به صورت گویا مواد غذایی بعد از, دختر, Ivanka آمد زیر آتش برای ترویج این شرکت در پی تحریم تهدید بیش از نظرات ساخته شده توسط مدیر عامل شرکت رابرت Unanue در رویداد هفته گذشته است.

در یک عکس ارسال شده به خود را Instagram حساب رئیس جمهور دیده می شود به دو شست را به عنوان او نشسته در مصمم میز با مجموعه ای از گویا محصولات در مقابل او. Ivanka همچنین یک مقام ارشد کاخ سفید مشاور در سه شنبه شب مطرح شده برای یک عکس ارسال شده به توییتر برگزاری می توانید از این شرکت لوبیا سیاه و سفید.

به عنوان رویاهای مشترک قبلا گزارش روز شنبه, Ivanka Trump, به tweeting در حمایت از این شرکت دیده می شد به عنوان یک احتمال نقض اخلاق توسط تعدادی از ناظران از جمله باز کردن اسرار محقق آنا Massoglia.

“کاخ سفید مشاور Ivanka Trump ترویج گویا به نظر می رسد مانند آن را می تواند بالا بردن پتانسیل اخلاق مسائل” Massoglia پرسیدم پس مجریه کارکنان دیگر از رئیس جمهور ممنوع از استفاده از دفتر عمومی ‘برای حمایت از هر محصول و یا خدمات شرکت.'”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن مدیر اجرایی نوح Bookbinder موافقت کرد و اشاره کرد در توییتر بعد از ظهر چهارشنبه که این حرکت توسط رئیس جمهور دختر به نظر می رسد به وضوح نقض قوانین اخلاق.

“همه چیز در مورد Ivanka Trump را صدای جیر جیر ستایش گویا که در مواجهه واکنش پس از آن مدیر عامل شرکت ستایش رئیس جمهور نشان می دهد تخطی از قانون در برابر ترویج کسب و کار خصوصی با یک مقام رسمی گفت:” Bookbinder.

با رئیس جمهور ارسال یک پیام مشابه به Instagram گفت: مدیر سابق ایالات متحده از دولت اخلاق والتر Shaub پیام از کاخ سفید است بی تردید.

“این است که یک مقام رسمی کمپین با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حمایت گویا ساخت آن را بیشتر از همه روشن است که Ivanka را صدای جیر جیر بود و تخطی از سوء استفاده از موقعیت و مقررات” توییتی Shaub.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>