به دلیل شکست NRA ‘طول می کشد یک جنبش’ مارس برای ما زندگی بنیانگذار شرکت می پیوندد ساندرز مبارزات انتخاباتی به عنوان تفنگ پیشگیری از خشونت مشاور

از بنیانگذاران مارس برای زندگی ما گروه تشکیل شده توسط بازماندگان از پارک فلوریدا, تیراندازی مدرسه در سال 2018 پیوست بهداشت ، برنی ساندرز’ کمپین شنبه گفت که او معتقد است که “جنبش” که اسیر حمایت از افراد جوان در سراسر کشور است که آنچه مورد نیاز است برای مبارزه با خشونت اسلحه و تفنگ قدرتمند لابی.

مت Deitsch که رهبری ملی مردمی pro-کنترل اسلحه گروه استراتژی خدمت خواهد کرد به عنوان ساندرز’ تفنگ پیشگیری از خشونت مشاور ساختمان سناتور خشونت اسلحه سیاست همکاری نزدیک با دیگر بازماندگان کنترل اسلحه طرفداران و سازمان.

“امریکا خشونت اسلحه بیماری همه گیر بهداشت عمومی بحران است که نیاز به اختصاص داده شده سازماندهی. مجتمع نظامی صنعتی آلوده سلامت ما در سراسر آمریکا و در خارج از کشور” Deitsch در بیانیه ای گفت. “من افتخار می کنم سناتور ساندرز’ رشد و تعهد برای پایان دادن به خشونت اسلحه و ما را برنده این مبارزه برای همه ما ایمنی مگر ما سازماندهی در یک تاریخی سطح. و این چیزی است که ما در حال راه برای انجام این کار با این تلاش است.”

و اشاره کرد که ساندرز را به دست آورد برخی از انتقاد بیش از سال های anti-تفنگ گروه برای حمایت اجباری چک های پس زمینه برای خرید تفنگ در 1990s و حمایت از ایمنی از پرونده های حقوقی برای تولید کنندگان اسلحه دیگر طرفداران پیوست Deitsch در کف سناتور برای تکامل خود در مورد این مسئله به عنوان خشونت اسلحه در ایالات متحده به دست آورد ملی بیشتر توجه و سهل انگار مقررات ساخته شده اند تیراندازی مرگبار تر.

“من درک برنی ساندرز’ صادق و متفکر شرح تکامل او تا به حال در اسلحه ایم” پیتر Ambler, مدیر اجرایی Giffords, در طول شب جمعه دموکراتیک بحث است. “او خواهد بود نیرومند دشمن برای NRA به عنوان رئیس جمهور.”

مارس برای زندگی ما نیز تحسین ساندرز بحث در طول زمانی که او صحبت می کرد در مورد اهمیت به دست آوردن حمایت از رای دهندگان جوان—به عنوان او با توجه به متعدد نظرسنجی های اخیر—به منظور پیروزی دموکراتیک اولیه و کلی انتخابات در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در علاوه بر این به سازماندهی pro-کنترل اسلحه تظاهرات و تعطیل و لابی اعضای کنگره, مارس برای زندگی ما شده است فعال در ثبت نام رای دهندگان جوان پس از آن تشکیل شد و در سال 2018 است.

“افراد جوان در زمینه مبارزه با خشونت اسلحه در این کشور است و من افتخار می کنم که مت ما ملحق خواهد شد برای کمک به ساخت این جنبش هم گفت:” ساندرز به عنوان مبارزات انتخاباتی اعلام کرد Deitsch نقش جدید. “ما در نهایت باید در عظیم و فاسد قدرت NRA و متوقف کردن بیماری همه گیر از خشونت اسلحه فاکتورها باعث ایجاد پلاک در کشور ما.”

ساندرز تفنگ ایمنی پلت فرم شامل گسترش زمینه بررسی و پایان دادن به تفنگ نشان دادن راه گریز است که اجازه می دهد تا خریداران به سرعت خرید اسلحه بدون بررسی زمینه های منع فروش و انتقال سلاح حمله منع ظرفیت بالا و مجلات و فشار برای “پرچم قرمز” قوانین برای کمک به نگه داشتن اسلحه از دست کسانی که به احتمال زیاد برای صدمه زدن به خود یا دیگران.

“تفنگ خشونت را نمی توان به سادگی به پایان رسید از طریق فدرال سیاست” Deitsch شنبه تاکید کرد. “در آن طول می کشد یک جنبش است.”

پیشرو در مبارزات انتخاباتی تلاش در جلوگیری از تفنگ خشونت Deitsch برنامه ای برای کار با دیگر طرفداران به “مقابله با تمام عوامل مرتبط با خشونت اسلحه و تروما با توجه به بسیاری از اشکال خشونت اسلحه”—از جمله تیرباران های دسته جمعی و همچنین خشونت در جوامع خشونت و تیراندازی پلیس از شهروندان است.

“تفنگ پیشگیری از خشونت است برنده موضوع” Deitsch توییتی. “این یک موضوع صرفه جویی در زندگی و این کمپین این است که مجموعه ای را برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر