به دلیل تهدید از Coronavirus تبدیل یخ بازداشت به ” اردوگاه های مرگ,’ گروه محوری به خانواده های برگزار شده در سراسر کشور

به عنوان قانونی طرفداران ظ اضطراری کت و شلوار از طرف خانواده ها و کودکان توسط ICE در بازداشت فعالان در سراسر آمریکا نشان داد در برابر ادامه بازداشت مهاجران توسط آژانس فدرال به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

آژانس بازداشتگاه شناخته شده برای خود خطر گسترش بیماری مرگبار به زندانیان و این موضوع از زمانی که—اگر—این بیماری می رسد در یک مرکز و آلوده صدها یا هزاران نفر از مردم.

“یخ ساخت اپیدمی خطرناک تر برای همه” توییتی خبر واقعی در روز یکشنبه.

واصل طرح دعوی در دادگاه در واشنگتن توسط حقوقی گروه RAICES سریع دفاع شبکه و ALDEA—مردم مرکز عدالت خواستار است دولت بلافاصله آزادی خانواده های بازداشت شده در سازمان خانواده مراکز اقامتی (FRC).

به عنوان گروه گفت: در آزادی مطبوعات:

این سازمان نماینده به نمایندگی از خانواده های مهاجر که به دنبال حفاظت از آزار و اذیت و شکنجه و که در حال بازداشت در یخ بازداشت مودبانه در Berks خانواده بازداشتگاه های Karnes خانواده بازداشتگاه و Glazer خانواده بازداشتگاه. خانواده های مسکونی مرکز Karnes خانواده بخش مسکونی مرکز و جنوب تگزاس خانواده های مسکونی مرکز. سه FRCs تنها مهاجرت خانواده مراکز بازداشت در ایالات متحده است. هر FRC از FRCs hashave شکست خورده را به اتخاذ اقدامات مناسب برای حفاظت از بازداشت این خانواده ها از COVID-19 و هیچ توجیهی برای به خطر می اندازند این خانواده ها’ ایمنی و بهداشت. انجام این کار همچنین خطرات به طور فزاینده ای تیره و تار محلی سیستم بهداشت و درمان آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی باید به این خانواده ها قرارداد COVID-19 در حالی که در بازداشت به قرارداد coronavirus عفونت است.

مهاجران در امکانات قرار نیست در هر نقطه این سازمان اضافه شده است.

“خانواده هایی که زندانی در این بازداشتگاه امکانات هیچ سابقه جنایی و نمی مطرح هر گونه تهدید و آنچه به امنیت عمومی و پرواز خطر-همه آنها به ایالات متحده آمد به دنبال پناهندگی هستند و به طور فعال به دنبال حق باقی می ماند در ایالات متحده” گروه گفت. “این خانواده ها مطرح پرواز خطر در همه.”

در همین حال فعالان داخل و خارج از بازداشتگاه اقدام به عقب راندن علیه ادامه بازداشت مهاجران در میان بهداشت جهانی بحران.

در نیوجرسی بازداشت شدگان در حال بدست گرفتن بخشی در اعتصاب غذا در سه بازداشتگاه بیش از غیر بهداشتی کثیف شرایط و آینده شروع بیماری است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“آنها در حال مصرف هر گونه اقدامات برای محافظت از ما” یکی از بازداشت شدگان گفت: معاون. “آنها انجام نداده اند هر گونه تمیز کردن. ما صرف سه روز بدون صابون.”

به گفته معاون:

در Hudson County اصلاحات و مرکز توانبخشی—یک زندان شهرستان با یک قرارداد به خانه یخ زندانیان—زندانیان شروع یک اعتصاب غذای سه شنبه با دیگران به پیوستن به آنها را پنج شنبه. این زیر مداوم اعتصاب غذا در زندان در, Essex County, که برای اولین بار اعلام کرد.

روز یکشنبه یک اعتراض سازمان یافته هرگز دوباره عمل معلوم شد نزدیک به 100 خودرو در نیروی برای نشان دادن مخالفت از ادامه عملیات Hudson County بازداشتگاه و تقاضا فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی آزادی بازداشت شدگان است.

بازداشت مراکز باید تخلیه شود قبل از آنها به نوبه خود به اردوگاه های مرگ” هرگز دوباره اقدام توییتی.

“این قابل توجه است اعتراض انجام شده با اجتماعی فاصله” گفت: مهندس مارک Hedlund.

هرگز دوباره نیز برگزار شد در اعتراض خارج از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و خواستار آزادی بازداشت شدگان در گلدن استیت.

عمل مورد نیاز است در حال حاضر در امکانات حقوق بشر حقوقی همکار ربکا Gendelman گفت: معاون.

“در یک روز عادی شرایط در بازداشت مهاجر بسیار وخیم” گفت: Gendelman. “وجود دارد دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی مراقبت است که اغلب کافی نیست و نه بهداشت و تمیز کردن. و همه این است که قبل از وجود دارد جهانی همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de