‘متعلق در لاهه’: آنلاین انزجار شرح زیر ستایش درخشان برای جورج دبلیو بوش Covid-19 پیام

جورج دبلیو بوش را ثبت در دفتر شد موضوع متعدد توییتهایی پس از یک پیام ویدئویی منتشر شد شنبه از رئیس جمهور سابق بدستآمده ستایش از برخی از دموکرات ها.

در بیانیه ویدئویی به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط George W. Bush Presidential Center, بوش مردم را گرد هم می آیند به صورت “تهدید مشترک” از coronavirus بیماری همه گیر. رئيس جمهور سابق گفت: “ما با آن مواجه بار تست قبل” اشاره به 9/11, دوره, زمانی که او گفت: ملت رز “به عنوان یکی سرند با عزادار”—یک دوره زمانی دولت او نورد از آن جنگ و ترور که شامل یک برنامه.

مترقی روزنامه نگاران تحت فشار قرار دادند در برابر کسانی که به نظر می رسد مطابق با اصول بهداشتی بوش را ثبت و نشان می دهد او ترجیح داده شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نوشتن در سال 2018, Andy Worthington, روزنامه نگار و نویسنده این گوانتانامو فایل هایبا انتقاد از “عجیب و غریب گرایش در بخشی از کسانی که در این مرکز و در سمت چپ سیاسی در ایالات متحده زندگی به دنبال بازسازی قبلی جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.”

Worthington با اشاره به یک نظرسنجی پیو به عنوان برگ برنده آن نشان می دهد که 48 درصد از آمریکایی حمایت استفاده از شکنجه در برخی شرایط گفت این نشانه ای از پایدار قدرت دولت بوش bellicose pro-شکنجه maneuverings در پی 9/11 حملات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im