بن McAdams جلوتر از بورگس اونز در منطقه 4 پول مسابقه

سالت لیک سیتی — یوتا تنها دموکرات در کنگره Rep. بن مکآدامز در حال حاضر قابل توجه مالی لبه بیش از 4 کنگره منطقه جمهوری, حریف, بورگس اونز با توجه به موضوعات مالی فدرال آشکار است.

McAdams گزارش داشتن بیش از $2.6 میلیون دلار پول نقد در دست که از تاریخ 30 ژوئن از آخرین فدرال کمیسیون انتخابات دوره گزارش در حالی که اونز سابق NFL بازیکن و مکرر رادیو فردا مهمان بود فقط زیر $91,000 موجود به صرف.

اما در 30 ژوئن نیز بعد از یوتا توافق اولیه انتخابات که اونز برنده با نزدیک به 44 درصد آرا بیش از سه دیگر خواهان — دولت تشکر. کیم کلمن, R-West Jordan; سابق KSL Newsradio میزبان Jay Mcfarland; و غیر انتفاعی مدیر عامل ترنت کریستنسن.

و در حال حاضر که اونز امن خود را از نامزدی وجود دارد کمی شک مبارزات انتخاباتی خود را شروع به دیدن بیشتر پول است. او به پایان رسید تا به بالا بردن بیش از $767,000 در پیشبرد اولیه از جمله بیش از $128,000 در هفته های آخر قبل از انتخابات. McAdams, اما در آورده تقریبا $567,000 در طول همان دوره زمانی.

McAdams, که موفق به کسب صندلی در سال 2018 از یک جمهوری خواه سابق دو دوره Rep. میا عشق با کمتر از 700 رای بوده و هدفمند به عنوان یکی از کشور های آسیب پذیر ترین اعضای کنگره در حال اجرا برای گروههای ملی و توافق سازمان در حال حاضر بعد از او رفته.

برخی از ملی تحلیلگران همچنان به نفع McAdams در مسابقه حتی اگر جمهوری خواهان برگزاری یک مزیت در منطقه 4 که شامل بخشهایی از Salt Lake, یوتا, شهرستان. هر دو “کوک, سیاسی, گزارش” مستقر در واشنگتن و دانشگاه ویرجینیا “Sabato کریستال توپ” رای منطقه به عنوان “خم دموکراتیک است.”

اونز که اغلب صحبت از کشور رو مارکسیستی و سوسیالیستی دشمنان ممکن است بیش از حد شدید برای منطقه “کوک, سیاسی, گزارش” خانه سردبیر دیوید واسرمن پیشنهاد به تازگی در تماس تلفنی خود با شعارهای جذاب به یمن پایه, اما به احتمال زیاد “برای ارتباط با مستقل که تفاوت در این منطقه است.”

نامزدها در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای آنچه پیش بینی شده است به رقابتی ترین انتخابات عمومی مسابقه در ایالت یوتا است.

اونز سخنگوی جسی Ranney عنوان تفاوت در اندازه مبارزات انتخاباتی خود را حساب.

“هیچ مقدار از پول می تواند در پنهان کردن این واقعیت است که بن McAdams آرا با چپ رادیکال بیش از 80% از زمان” Ranney گفت. “بورگس دریافت کرده است ابراز حمایت و به نظر می رسد به جلو به اشتراک گذاری پیام خود را از وحدت و احترام با رای دهندگان ایالت یوتا است. در ضمن بن McAdams ساکت مانده و در مهم ترین مسائل رو 4 کنگره منطقه است.”

McAdams’ مدیر کمپین اندرو رابرتز گفت: “ما همیشه شناخته شده ام این خواهد بود یک مسابقه رقابتی و در حالی که ما خوشحال و با توجه به آن شکل گیری این کنگره نیست چیزی مصرف مسلم و ادامه خواهد داد به کار سخت برای هر رای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>