خم شدن و قوس: trump’s استفاده از نماد نازی ها را نشان می دهد “ماسک خود را در حال خاموش”

واشنگتن – خم شدن و قوس منتشر شد بیانیه زیر را در روز پنج شنبه در مورد Facebook ads از رسمی کمپین صفحات رئیس جمهور تهمت مایک پنس و تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است که با استفاده از یک نماد نازی ها برای زندانیان سیاسی به گسترش دروغ در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان:

“اشتباه نکنید رئیس جمهور ایالات متحده است که مبارزه برای انتخاب مجدد با استفاده از یک اردوگاه کار نازی ها نماد” گفت: Stosh کاتلر, مدیر عامل شرکت از خم شدن و قوس: یهودی عمل است. “نازی ها با استفاده از مثلث قرمز به علامت زندانیان سیاسی و مخالفان و در حال حاضر تهمت و RNC با استفاده از آن به لام میلیون ها نفر از مردم معترض نژادپرستانه و خشونت پلیس. ماسک خود را خاموش هستند.”

“سالها تهمت و همدستان او استفاده کرده اند با دقت هدف قرار شعارهای یهودستیزانه و تصاویر به پس از مخالفان خود را در حالی که تحریک به خشونت علیه یهودیان و مسلمانان مردم, مهاجران, سیاه مردم و مردم از رنگ. این باید در نهایت متوقف کردن در حال حاضر. ما از تمام مقامات جمهوری خواه به محکوم کردن این اقدامات و نگه داشتن حزب خود پاسخگو برای قرار دادن زندگی در معرض خطر به منظور نگه داشتن بر روی قدرت. و ما در Facebook به توقف ارزش نهادن سیاسی خود را درآمد حاصل از تبلیغات بر زندگی ما و دموکراسی ما.”

کامل جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن و راست با استفاده از شعارهای یهودستیزانه و تصاویر را می توان در یافت HowToFightAntisemitism.com که آهنگ های گسترش یهودستیزی و توطئه از راست گرایان که گرفته اند بیش از ایران.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در سال 2016 خم Arc: یهودی اقدام بسیج تنها کشور یهودی در واکنش به توقف مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما قبل از این دیده ام” کمپین (به نام با ارزش ترین و فعال کمپین 2016 توسط ملت) یک هشدار از مغلوب ساختن پیشی جستن استبداد و خطر برای جوامع ما — یک هشدار بود که متاسفانه ثابت شده درست است.

در سال 2020 خم Arc: یهودی اکشن است که ساختمان در آن شهرت به عنوان یک رهبر مقاومت یهودیان از طریق “افزایش ما به عنوان یک” کمپین بی سابقه جنبش یهودیان و متفقین رو به افزایش در همبستگی با هم برای شکست دادن سفید ناسیونالیسم در صندوق های رای و برگزاری قهرمانان خود را پاسخگو باشد.

Image

Image

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im