Bengals انتخاب نقب زدن, دلفین ها دریافت Tagovailoa مجازی در سال 2020 پیش نویس NFL

مارس 23 (UPI) — جو نقب زدن و توا Tagovailoa شد اولین quarterbacks انتخاب شده در پنجشنبه 2020 پیش نویس NFL. نقب زدن — شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید — را برای Cincinnati Bengals. دلفین میامی برداشت Tagovailoa در شماره 5.

“پرش به شماره 1 به طور کلی انتخاب دیوانه است” نقب زدن گفت. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

Ohio State هم تیمی های تعقیب جوان و جف Okudah رفت و با شماره 2 و شماره 3 به طور کلی میدارد بود. جوان را برای واشینگتن ردسکینز, در حالی که Okudah است که رهبری به Detroit Lions.

گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس بود شماره 4 به طور کلی انتخاب کنید. توماس رهبری به New York Giants. سابق, اورگان, ستاره جاستین هربرت فراخوانده شد بلافاصله پس از Tagovailoa. هربرت خواهد کت و شلوار برای لس آنجلس شارژر.

به Carolina Panthers در زمان Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای, با شماره 7 به طور کلی انتخاب کنید. آریزونا کاردینالز برداشت Clemson linebacker اشعیا سیمونز در شماره 8 به طور کلی.

فلوریدا cornerback C. J. Henderson رفت و به Jacksonville Jaguars با شماره 9 انتخاب کنید. کلیولند براونز گرد کردن به بالا-10 میدارد با Alabama توهین آمیز مقابله با Jedrick بخواهد.

بالا, کالج, چشم انداز نشست با خانواده های خود در حالی که در خانه در طول سابقه مجازی پیش نویس است. سالانه عمومی بازیکن فرآیند انتخاب در ابتدا برنامه ریزی شده بود برای Las Vegas, اما لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما ثابت قدم در که رفتن به” Bengals مربی زک تیلور گفت: از نقب زدن. “ما معتقد به مرد. وجود دارد هیچ چیز است که می تواند ما را به تجارت انتخاب به دور است.”

نقب زدن به اتمام 76.3 درصد از خود می اندازد برای 5,671 متری 60 touchdowns و شش interceptions در 2019-2020 برای قهرمان ملی ببر. 2019 Heisman جایزه برنده شده است به طور گسترده ای انتظار می رود به اولین بازیکن در پیش نویس.

این Bengals به دست آورده بالا انتخاب کنید بعد از ارسال league-بدترین 2-14 رکورد فصل گذشته. Cincinnati هنوز کهنه کارفرمایی اندی دالتون در آن فهرستی اما Bengals انتظار می رود به داماد نقب زدن به دراز مدت استارت.

نقب زدن می پیوندد Bengals تیم بود که یکی از بدترین جرائم در NFL فصل گذشته. این 2019-2020 Bengals به ثمر رساند فقط 17.4 امتیاز بود و گردش مالی دیفرانسیل منفی-14.

دلفین ها دارای بیشترین تراکم در دور اول با انتخاب 5 18 و 26. سان فرانسیسکو 49ers و Jacksonville Jaguars هر دو در دور اول میدارد.

نیویورک جتز در حال حاضر بر روی ساعت.

2020 پیش نویس NFL نتایج

1. Cincinnati Bengals: LSU کارفرمایی جو نقب زدن

2. Washington Redskins: Ohio State پایان دفاعی تعقیب جوان

3. Detroit Lions: Ohio State دفاعی پشت جفری Okudah

4. New York Giants: گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس

5. Miami Dolphins: آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa

6. لس آنجلس شارژر: Oregon کارفرمایی جاستین هربرت

7. Carolina Panthers: Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای

8. Arizona Cardinals: Clemson linebacker اشعیا Simmons

9. Jacksonville Jaguars: فلوریدا cornerback C. J. Henderson

10. Cleveland Browns: آلاباما توهین آمیز مقابله با Jedrick بخواهد

11. New York Jets

12. لاس وگاس Raiders

13. San Francisco 49ers

14. Tampa Bay Buccaneers

15. Denver Broncos

16. Atlanta Falcons

17. Dallas Cowboys

18. Miami Dolphins

19. لاس وگاس Raiders

20. Jacksonville Jaguars

21. Philadelphia Eagles

22. Minnesota Vikings

23. New England Patriots

24. New Orleans Saints

25. Minnesota Vikings

26. Miami Dolphins

27. Seattle Seahawks

28. Baltimore Ravens

29. Tennessee Titans

30. Green Bay Packers

31. San Francisco 49ers

32. Kansas City Chiefs

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im