زمانی که تری Nunn پیوست با جان کرافورد و دیوید الماس از کلاسیک صف برلین چند سال پیش او کشف کرد که همکاری آسان تر بود بار دوم در اطراف.

“من فکر می کنم مردم واقعا بهتر است. آن را بسیار لذت بخش تر به کار” هم اکنون Nunn تأیید طی یک مصاحبه تلفنی اخیر.

“ما اصلا به همان ترس و غرور نیاز به اثبات خودمان و مبارزه برای همه چیز. مقدار زیادی از انرژی است که خوب است هنگامی که شما 20, اما آن را نیز واقعا استرس زا باشد. [برای من], مسن تر سرد است. من آرام و هنوز هم هیجان زده در مورد موسیقی است.”

در تابستان گذشته در برلین منتشر شد “Transcendance” سه نوازندگان اولین آلبوم استودیویی با هم در 35 سال است. مثبت دریافت پیشی گرفتن از انتظارات است.

قبل از مصاحبه این خواننده آماده شد برای چند کالیفرنیای جنوبی کنسرت شروع با پاسادنا در فوریه. 21 با اعطا با Devo را جری Casale مورد جدید معرفی تصویری برای sextet. هر دو برلین و Devo در جدید جهان بی رحمانه جشنواره که می آید به کارسون ممکن است 2.

موسس نوازنده بیس/خواننده/ترانه سرا کرافورد آغاز برلین در اورنج کانتی در اواخر دهه 1970 داشتن کشیده شده است به Kraftwerk و Ultravox. Nunn, یک بازیگر که به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد (“بارنابی جونز” “لو گرانت” “تله John M. D” “T. J. هوکر”) و فیلم (“خدا را شکر این جمعه”) پیوست جدید موج باند به طور خلاصه چپ و بازگشت به صورت اول آن تنها انتشار “مترو” در سال 1981.

این گروه رفت و بر روی رسیدن به یک پلاتین و طلا-فروش آلبوم لطف دیگر به یاد ماندنی دوران بازدید مانند “بیشتر کلمات” “فیلم (من),” “بالماسکه” و “Take My Breath Away.” دومی پاپ نمودار-شکوه عشق تم از بالا “تفنگ” برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب برای تولید کننده/آهنگساز Giorgio Moroder. سپس برلین را شکست تا در سال 1987 در اوج موفقیت آن است.

Nunn رفت و rejiggered برلین با اعضای جدید اواخر ’90s. یک کاتالیزور برای پردازنده سه گانه را دوباره شد VH1 سری واقعیت “گروههای پیوست” در سال 2004. اعضای اصلی راه جداگانه خود را رفت بعد از آن اما برخی از معمولی باقی ماند. کمی بیش از یک دهه بعد کرافورد به نام Nunn به دریچه خود را در مورد طلاق و الماس رابطه طولانی به پایان رسید. ناگهان زمان به نظر می رسید برای یک آغاز جدید است.

نسبى به موجود برلین صف شد یک فرایند تدریجی است.

“در ابتدا دیوید شروع به بازی با ما برای تفریح” Nunn گفت. “جان آمد به چند نشان می دهد و آن را دوست داشتم” Nunn توضیح داد. “سپس ما را دید او را به آینده. هر دو (بچه ها) از موسیقی برای یک مدت زمان طولانی است.”

آهنگسازی شروع برای حدود یک سال قبل از آنها همکاری با استرالیا تولید اندی و تهم Mak که همکاری و نوشت: نیمی از مواد کشنده “Transcendance.”

برادران “واقعا الهام جان و من” با آوردن انواع ترتیبات و “اضافه شده خیلی” که آهنگ “واقعا زنده است.”

یک حس آرامش به اطلاع چندین آهنگ از جمله اثیری عنوان مسیر و یک جفت ارز اختصاص داده شده به Nunn شوهر و پدر بود. دیگر انتخاب آستانه و پس از حک و Pet Shop Boys موسیقی قلمرو.

“مردم آن را دوست دارم زمانی که من فراموش تصنیف و بسیاری از موضوع وام خود” به این نوع صدا است.

دزدکی dance-pop standout “به من نشان بده امشب” حول محور بدن و مسائل مربوط به “همیشه هولناک که با تبلیغات و عکس و همه به من گفتن که من به اندازه کافی خوب نیست. من آن مبارزه و آن را سخت” Nunn اعتراف کرد. “من تا به حال این فانتزی در مورد یک sleazy تجاری گوینده گفتن شما این همه …” در یک آهنگ. “سپس من تصور گرفتن madder و عصبانی تر به عنوان او نگه داشته صحبت کردن است.”

بنابراین Nunn خواسته SiriusXM 1 موج DJ ریچارد تیغه یک دوست دیرین و برلین حامی در طول زمان خود را در KROQ و فراتر از آن برای پر کردن نقش است.

“او به من فرستاده شده بیش از خشن پیگیری و من فکر کردم” این است برای رفتن به یک آهنگ بزرگ,'” گفت: تیغه در یک مصاحبه جداگانه. “من مرتب کردن بر اساس بازی در مقابل نوع…آن را سرگرم کننده بود. شما رو قادر به خنده در خود. به بخشی از یکی از بهترین آلبوم ها همیشه یک افتخار است و یک هیجان است. من ایمیل تقریبا هر روز” پرسیدن که آیا من واقعا یک آهنگ.

آخرین آلبوم همچنین شامل یک ریمیکس نسخه “فیلم (من)” در حال حاضر با یک تازه EDM-آهنگ پرنیان. Nunn به تیغه یک نسخه پیش به نظر او (جفت مورخ مدتی که برلین رو به افزایش است; این لحن صریح است بر اساس رابطه خود را). DJ خواست او را به دریافت نسخه نهایی پایین است که او می تواند بازی در رادیو.

“این خیلی خوب است و مربوط به امروز موسیقی” تیغه شاداب توصیف پیچ و تاب و برلین بر روی آن قرار داده به عنوان “منحصر به فرد و تازه است.” به خصوص زمانی که گروه نقش آن زندگی می کنند “این واقعا یک درپوش نشان می دهد.”

اگر شما بروید

پاسادنا: 7 p. m. Feb. 21, دره عمیق و باریک در رز 245 E. سبز سنت $24-$38. 888-645-5006 یا ticketmaster.com

مونتکلیر: 7 p. m. Feb. 22 در دره عمیق و باریک, Montclair محل 5060 E. مونتکلیر پلازا #2020. $24-$48. 888-645-5006 یا ticketmaster.com

سانتا کلاریتا: 7 p. m. Feb. 28 در دره عمیق و باریک, Westfield, والنسیا شهر مرکز 24201 والنسیا بلوار. #1351. $24-$38.888-645-5006 یا ticketmaster.com

آگورا هیلز: 7 p. m. Feb. 29 در دره 28912 کنار جاده رانندگی کنید. $24-$38. 888-645-5006 یا ticketmaster.com

رامونا: 7 p. m. در مارس 20 رامونا Mainstage, 626 Main St., رامونا, $35, 760-789-7008.

سان جوان کاپیسترانو: 8 بعد از ظهر 21 مارس در مربی خانه 33157 Camino Capistrano, San Juan Capistrano, $30, 949-496-8930, thecoachhouse.com.

کارسون: جهان بی رحمانه جشنواره مارس 2, شان, سلامت, ورزش, پارک, 135 دلار و بالاتر. cruelworldfest.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im