برمودا-بر اساس نفت شرکت مالیات دهندگان کمک مالی نمونه برگ برنده دولت را ترس از شفافیت

واشنگتن – دولت ناظر پاسخگو باشد.ما انتشار اطلاعات جدید در برمودا-بر اساس اطلس نفت پس از شرکت در براده SEC نشان داد که آنها اعطا شده بود چک Protection Program (PPP) نجات با وجود فروش تمام دارایی های ایالات متحده در سال 2007 و جابجایی به برمودا. این تحقیقات همچنین نشان داد اختلاف در مقدار گزارش شده توسط شرکت نفت و که آن را نیز دو برابر غوطه ور پس از دریافت اضافی ثروت باد آورده از دولت ترکیه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقاومت به لزوم شفافیت و پاسخگویی است که به طور مستقیم مربوط به این واقعیت است که بزرگ و حتی خارجی متعلق به شرکت های بزرگ که نمی اقامت در خاک ایالات متحده آمریکا باید نقد را به فساد است. تا زمانی که کنگره خواستار شفافیت کامل این ادامه خواهد داد به یک فاجعه کامل است که به طور کامل از خط خارج هر صورت ظاهر از یک عادلانه اقتصادی” گفت: Jayson اونیل پاسخگو باشد.ما سخنگو.

هفته گذشته دولت پرسش در مورد اینکه آیا وجود دارد خواهد بود افشای کامل از کمک های صندوق دریافت کنندگان. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: دولت نمی خواهد را PPP وام داده های در دسترس عموم مردم بر اساس مبهم نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی حتی اگر محدود اداره کسب و کار کوچک (SBA) وام داده شده است برای چندین دهه است. در واقع جدید ترین PPP اطلاعات منتشر شده توسط SBA نشان داد که 62 درصد از خصوصی ‘معدن’ شرکت های بزرگ از جمله نفت و گاز و فعالیت های مرتبط با اعطا شده بود حدود 4.5 میلیارد دلار کمک مالی بودجه. معلوم نیست اگر اطلس گنجانده شده است در مجموع به دلیل آن را در برمودا. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بدون توضیح ساخته شده خارجی متعلق به شرکت های واجد شرایط در مدت کوتاهی قبل از برنامه راه اندازی شد.

در اواخر شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که انتشار اطلاعات اولیه در PPP وام گیرندگان بیش از 150.000 دلار. این در آمد آشکار پاسخ به رشد فشار افکار عمومی بر دولت به دنبال از طریق با وعده های خود به انتشار تمام اطلاعات فردی. اما, تحت, جدید, در حال تحول, دستورالعمل افشای تنها 14 درصد از کمک مالی دریافت کنندگان اطلاعات اولیه منتشر خواهد شد.

متاسفانه اطلس نفت نیست تنها خارجی استخراجی شرکت است که اعطا شده است مالیات دهندگان پول از طریق SBA. در حالی که برنامه در صورتحساب یا لیست به عنوان یک تاسیسات برای خیابان اصلی کسب و کارهای کوچک و کارگران خود را در تلاش برای زنده ماندن تاریخی COVID-19 سلامت و بحران اقتصادی پاسخگو باشد.ما از طریق آن تهمت کمک مالی ردیاب در معرض که نیست همیشه مورد بوده است.

برمودا-نفت بر اساس شرکت در سه ماهه دوم براده SEC نشان داد که آن را به حال اعطا شده است $626,000 PPP نجات اما شرکت مدیر عامل روشن برای سهامداران است که با توجه به آن متعدد وابسته و تابعه اطلس تا به حال در واقع اعطا شده است و بیش از 2 میلیون دلار در مالیات دهندگان بودجه. به طرز حیرت انگیزی در همان جلسه اطلس مدیر عامل شرکت به اطلاع سهامداران که در آن مورد نیاز خواهد بود به بازپرداخت برخی از کمک مالی اعتراف است که آن را ممکن است برای استفاده غیر هزینه های حقوق و دستمزد. اطلس به جبران آن میلیاردر مدیر عامل سخاوتمندانه به لحن نزدیک به 4.5 میلیون دلار در طول دو سال گذشته.

علاوه بر این اطلس اعلام کرد که آنها دو-شنا با توجه به قانون تصویب شده توسط دولت ترکیه که در نتیجه سود اضافی از حدود 360,000. این شرکت درآمد خالص شده است وارونه به مدت حداقل چهار سال گذشته است.

مداوم پیگیری پروژه پاسخگو باشد.ما در TrumpBailouts.org اسناد و مدارک میلیارد دلار شرکت ها و دیگر شرکت های بزرگ که با دریافت مالیات دهندگان کمک های تحت مراقبت در عمل و چه مزایا و دارایی های آنها در حال رفتن به COVID-19 بحران است که اکثر کسب و کارهای کوچک هرگز نمی تواند دسترسی داشته باشید.

قبلی بحث PPP دریافت شامل نفت و شرکت های بزرگ که با صرف میلیون ها نفر در سهام buybacks یک ایندیانا مبتنی بر زغال سنگ شرکت با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی خود را به عنوان لابی گر حداقل دو شرکت که بازار توانایی خود را به کشتی آمریکا تولید شغل در خارج از کشور, عمده لوکس هتل های زنجیره ای, یک مدل مد آژانس و حتی L. A. لیکرز.

اطلاعات بیشتر در مورد منافع خاص سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخگو باشد.ما و دولت تلاش های مداوم برای حک کردن بیشتر بزرگ نفت و زغال سنگ در ایتالیا WesternValuesProject.org یک پاسخگو باشد.ما پروژه متمرکز در زمین های عمومی حفاظت.

برمودا-بر اساس اطلس نفت حذف جزئیات کلیدی در مورد PPP نجات آن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دو جدا کردن براده SEC

مستقر در پناهگاه های مالیاتی برمودا نفت شرکت اطلس نفت گزارش دریافت مالیات دهندگان ایالات متحده بودجه زیر چک حفاظت از برنامه

در Q2 سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته به نفت و گاز شرکت اطلس نفت $626,000 تحت فدرال چک حفاظت از برنامه…

اقیانوس اطلس است که “بین المللی نفت و گاز شرکت است.” “ما بین المللی نفت و گاز, شرکت های درگیر در کسب اکتشاف توسعه و تولید است. ما باید با تمرکز عملیات ما در کشورهایی که تاسیس شده و در عین حال underexplored نفت و سیستم های خالص واردات نفت موجود است و نفت و حمل و نقل زیرساخت ها و ارائه مطلوب کالا, قیمت گذاری, حق التالیف, نرخ و نرخ مالیات برای اکتشاف و تولید شرکت است.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. 10-K, 03/25/20]

اطلس ادعا آن را دریافت $626,000 کمک مالی از طریق چک حفاظت از برنامه. [اطلس نفت با مسئولیت محدود. 2020 نشست سالانه 5 ژوئن 2020 دیده 06/05/20]

…با وجود اصل ترکیب در کانادا در حال حرکت به برمودا و فروش تمام دارایی های آمریکا در سال 2007.

اطلس در اصل ثبت شده در کانادا در سال 1985 و پس از نقل مکان به برمودا در سال 2009. “اطلس نفت گنجانیده شده بود در سال 1985 تحت قوانین بریتیش کلمبیا تغییر اقامتگاه به آلبرتا کانادا در سال 1997 و پس از آن به برمودا در سال 2009.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. تاریخچه دیده 06/05/20]

اطلس فروش آن منافع آمریکا را در سال 2007. “در سال 2007 این شرکت مصمم به خروج از آن ایالات متحده عملیات و تمرکز بر توسعه آن خشکی خواص بین المللی. به این منظور اقیانوس اطلس به دست آورد اضافی مجوز اکتشاف در ترکیه تبدیل بخشی از آن درهم شناسایی مجوز به دو مجوز اکتشاف واگذار آن بریتانیا در دریای شمال مجوز و فروش آن منافع ایالات متحده.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. تاریخچه دیده 06/05/20]

در حالی که در ثانیه اسناد ثبت شده قبل و بعد از سهامداران تماس ادعای $626,000 در PPP بودجه اطلس مدیر عامل شرکت N. مالون میچل نشان داد در 5 ژوئن 2020 سهامداران تماس بگیرید که این شرکت در واقع با دریافت حداقل 2 میلیون دلار در PPP بودجه.

در یک Official SEC تشکیل پرونده ارسال شده در ژوئن 4, 2020, اطلس گفت: آن را به حال قرض $626,000 تحت حفاظت پرداخت برنامه….

به عنوان بخشی از رسمی آن 8-K ظ در ژوئن 4 سال 2020 به SEC شرکت در گفت و گو با قرض $626,000. “در سه ماهه دوم سال 2020 ما قرض گرفته شده در حدود $626,000 موجب به آمریکا چک Protection Program (PPP) برای پوشش برخی از حقوق و دستمزد و سود و هزینه های اجاره. ما پیش بینی است که مقدار قرض گرفته شده و یا دریافت شده به موجب این PPP بخشوده خواهد شد برای جریان نقدی اهداف است. راهنمایی های جدید در ضوابط بخشش در ادامه منتشر خواهد شد و ما در حال حاضر انتظار می رود که اکثریت از مقدار قرض گرفته می شود و در عین حال-به-می شود-تعیین مقدار نیاز به بازپرداخت شود. علاوه بر این در سه ماهه دوم سال 2020 دولت ترکیه با تصویب قانون اجازه کارفرمایان برای کاهش ساعات کار کارمندان کاهش حقوق و دستمزد و سود هزینه از طریق پایان ماه ژوئن سال 2020 است. کاهش پیش بینی شده در حقوق و دستمزد و سود هزینه ها با توجه به این ترکی قانون در حدود $360,000. وضعیت مالی جریان نقدی زمان عدم قطعیت” [SEC رکورد شماره 0001564590-20-028413, 06/04/20, اطلس, نفت, LTD.; EX-99.1, 06/05/20]

…روز بعد, ژوئن 5th,مدیر عامل شرکت خود اعتراف کرد که این شرکت تا به حال در واقع دریافت بیش از 2 میلیون دلار است.

میچل اعتراف کرد که به دلیل تمام شرکت های قرض گرفته شده بیش از 2 میلیون دلار آنها خواهد بود موضوع را به ممیزی. “به عنوان بسیاری از شما می دانید قوانین همچنان به تغییر از دولت است. و بدیهی است که وجود دارد کاملا یک موضوع مرتبط با شرکت های دولتی به دلیل البته با توجه به قانون گذاران ما هر شرکت عمومی نامحدود دسترسی به هر آنچه که سرمایه آنها می خواهند. به همین ترتیب آنها اعلام کرد که هر کسی که در زمان $2 میلیون یا بیشتر وام خواهد بود موضوع را به حسابرسی. بخشش آنها انتظار آن را 5 ماه اگر شما به موضوع ممیزی. و سپس آنها تعریف شده 2 میلیون دلار وام به عنوان وام جمع میان هر طرف که خود را — که در حال درمان به عنوان وابسته. و من ممکن است کمی اشتباه ما رو تعدادی از ما وکلا و حسابداران در اتاق اما من فکر می کنم تحت هر یک از این طبقه بندی که همه شرکت ها با هم چرا که ما مالکیت در نظر گرفته خواهد شد وابسته. و چون همه شرکت ها در ترکیب قرض گرفته شده بیش از 2 میلیون دلار ما خواهد بود موضوع را به ممیزی. بنابراین افزایش عدم اطمینان در مورد هر دو هم به بخشش مقدار بخشش و گرفتار شدن در برخی از معامله سیاسی است که می گوید شما بیش از حد بزرگ شما باید برخی از دسترسی دیگر و یا شما را در مکان های که نیست که کاملا روشن به عنوان آن را در روز که در آن برنامه های کاربردی ساخته شده بودند و پول قرض گرفته بود. به طوری که مسئله قطعا.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود سالانه سهامداران نشست ژوئن 5th, 2020, دیده 06/12/20]

اقیانوس اطلس را ارائه همان پر کردن دوباره در ژوئن 8th, 2020, حاکی از این شرکت دریافت کرده بود $626,000 تحت PPP.

به عنوان بخشی از آن در ماه ژوئن 8th, 2020 تشکیل پرونده اطلس آخرین پیشرفتهای علمی در این نمایشگاه همان حاکی از آن دریافت کرده بود $626,000 تحت PPP. [SEC رکورد شماره 0001564590-20-028641, 06/08/20, اطلس, نفت, LTD.; EX-99.1, 06/04/20]

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در همان سهامداران تماس اطلس مدیر عامل به آن اعتراف “یک مقدار” آنها می دانستند “را مجبور به بازپرداخت شود” نشان می دهد آنها در حال صرف PPP بودجه در چیزهایی که آنها “می دانستم که نمی خواهد اجازه داده می شود در زیر متن”

اطلس مدیر عامل میچل گفت: “این بسیار محتمل است که ما را مجبور به بازپرداخت بخشی از وام که” نشان می دهد آنها در حال صرف پول در غیر هزینه های حقوق و دستمزد

در یک سهامدار تماس در ژوئن 5, 2020, میچل گفت: اطلس بود “یک مقدار که [آنها] می دانستم که باید بازپرداخت شود “بودجه مجبور به بازپرداخت” آن را “بسیار محتمل” این شرکت را مجبور به بازپرداخت وام. “در سه ماهه دوم و پس از به نقطه بعدی و این قطعا ما را تحت تاثیر قرار توازن پول نقد. در سه ماهه دوم سال 2020 ما قرض گرفته شده در حدود $626,000 موجب به آمریکا چک حفاظت از برنامه به نام PPP. و تحت این اساس ما اجازه داده شد که وام گیرندگان 2.5 ماه از حقوق و دستمزد. ما در حال حاضر به اتمام اوایل مقدماتی بخشی از آن است. در حال حاضر به تازگی در هفته گذشته هر دو مجلس سنا و مجلس باید تصویب اصلاحات مربوط به آن برنامه که در آن وجود دارد یک دوره طولانی از زمان است و ممکن است کمی متفاوت باقی مانده است. آن را بسیار محتمل است که ما را مجبور به بازپرداخت بخشی از این پول است. برای جریان نقدی اهداف ما بودجه را مجبور به بازپرداخت چه بود — چیزی که ما — آنچه که ما می دانستم که نمی خواهد اجازه داده شود تحت چارچوب زمانی که ما قرض آن است. بنابراین ما تا به حال یک مقدار که ما می دانستم که باید بازپرداخت شود. ما در نظر گرفته شده برای بازپرداخت است که بلافاصله پس از درخواست بخشش از PPP.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود سالانه سهامداران نشست ژوئن 5th, 2020, دیده 06/12/20]

در علاوه بر این به دولت آمریکا بودجه اطلس دو غوطه ور در دولتی COVID کمک مالی بودجه با اضافی $360,000 در منافع از دولت ترکیه

براده SEC نشان می دهد اطلس نیز دریافت $360,000 در حقوق و دستمزد و سود هزینه از قوانین تصویب شده توسط دولت ترکیه

به عنوان بخشی از رسمی آن 8-K ظ در ژوئن 4 سال 2020 به SEC شرکت نیز بهره مند به لحن $360,000 از COVID-19 نجات مصوبات دولت ترکیه. “در سه ماهه دوم سال 2020 ما قرض گرفته شده در حدود $626,000 موجب به آمریکا چک Protection Program (PPP) برای پوشش برخی از حقوق و دستمزد و سود و هزینه های اجاره. ما پیش بینی است که مقدار قرض گرفته شده و یا دریافت شده به موجب این PPP بخشوده خواهد شد برای جریان نقدی اهداف است. راهنمایی های جدید در ضوابط بخشش در ادامه منتشر خواهد شد و ما در حال حاضر انتظار می رود که اکثریت از مقدار قرض گرفته می شود و در عین حال-به-می شود-تعیین مقدار نیاز به بازپرداخت شود. علاوه بر این در سه ماهه دوم سال 2020 دولت ترکیه با تصویب قانون اجازه کارفرمایان برای کاهش ساعات کار کارمندان کاهش حقوق و دستمزد و سود هزینه از طریق پایان ماه ژوئن سال 2020 است. کاهش پیش بینی شده در حقوق و دستمزد و سود هزینه ها با توجه به این ترکی قانون در حدود $360,000. وضعیت مالی جریان نقدی زمان عدم قطعیت” [SEC رکورد شماره 0001564590-20-028413, 06/04/20, اطلس, نفت, LTD.; EX-99.1, 06/05/20]

اطلس میلیاردر مدیر عامل پرداخت شده است میلیون ها نفر در جبران در حالی که تلاش برای به دست آوردن همه از سهام این شرکت

اطلس پرداخت آن مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بیش از 2 میلیون دلار در مجموع خسارت برای هر سال 2018 و 2019….

در سال 2019 اطلس مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره N. مالون Mitchell, دریافت حقوق و دستمزد $229,082 سهام جایزه در مجموع $72,409 و دیگر جبران مجموعا $1,748,265 در مجموع $2,047,756. [اطلس Holdings Ltd. DEF 14A, 04/20/20]

در سال 2018 اطلس مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره N. مالون Mitchell, دریافت حقوق و دستمزد $276,863 سهام جایزه در مجموع $50,725 و دیگر جبران مجموعا $2,101,837 در مجموع $2,429,425. [اطلس Holdings Ltd. DEF 14A, 04/20/20]

…حتی اگر او گزارش شده است که یک میلیاردر.

با توجه به مجله فوربس میچل شبکه $1.4 میلیارد دلار در سال 2011 است. [فوربس دیده 06/05/20]

میچل تاسیس Mitchell گروه در سال 2007. [اطلس نفت با مسئولیت محدود. سرمایه گذار ارائه دسترسی 06/05/20]

با توجه به وب سایت خود را: “Mitchell گروه (میلی گرم) به شدت معتقد است که در ‘Vertigration’ مدیریت کنترل سبک و استراتژی در عملیات کسب و کار. میلی گرم اتخاذ این رویکرد توسط لایه بندی اکتشاف و تولید نفت و در زمینه خدمات تحت یک شرکت.” [Mitchell گروه دیده 06/05/20]

اطلس نفت گنجانیده شده بود در کانادا به فروش می رسد و تمام دارایی های ایالات متحده نقل مکان کرد و به برمودا در سال 2007

مالون میچل و میچل گروه ارائه شده برای به دست آوردن 100% اطلس سهام. “در تاریخ 21 آوریل سال 2020 کمیته ویژه از هیئت مدیره (‘کمیته’) اطلس, نفت, Ltd. (“شرکت””) دریافت ناخواسته ارائه (به ‘پیشنهاد’) از N. مالون Mitchell 3rd, شرکت, مدیر ارشد اجرایی و رئیس هیئت مدیره به نمایندگی از یک گروه از شرکت سهامداران فعلی (از “Mitchell گروه”) برای به دست آوردن 100 ٪ از شرکت ممتاز سهام عادی منوط به شرایط خاصی است. یک کپی از این پیشنهاد متصل شده است بدین وسیله به عنوان نمایشگاه 99.1 و گنجانیده شده در اینجا توسط مرجع. این کمیته در روند استخدام یک مشاور مالی برای کمک به آن را بررسی و ارزیابی پیشنهاد و هر گونه ارائه می دهد که ممکن است دریافت شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که ارائه خواهد شد در نتیجه فروش شرکت و یا هر گونه معامله.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. 8-K, 04/23/20]

…با وجود اصل ترکیب در کانادا در حال حرکت به برمودا و فروش تمام دارایی های آمریکا در سال 2007…

اطلس در اصل ثبت شده در کانادا در سال 1985 و پس از نقل مکان به برمودا در سال 2009. “اطلس نفت گنجانیده شده بود در سال 1985 تحت قوانین بریتیش کلمبیا تغییر اقامتگاه به آلبرتا کانادا در سال 1997 و پس از آن به برمودا در سال 2009.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. تاریخچه دیده 06/05/20]

اطلس تصمیم به خروج از ایالات متحده در سال 2007. “از سال 2005 تا 2007 این شرکت در ایالات متحده متمرکز شده و تعطیل آن نیجریه مالکیت که فروخته شده در سال 2005. اقیانوس اطلس را به دست آورد و یک مجوز اکتشاف در مراکش و رومانی و ترکیه و انگلستان در دریای شمال در طول این زمان. همزمان این شرکت به دست آورد خواص در تگزاس و اوکلاهما و لوئیزیانا. در سال 2007 این شرکت مصمم به خروج از آن ایالات متحده عملیات و تمرکز بر توسعه آن خشکی خواص بین المللی. به این منظور اقیانوس اطلس به دست آورد اضافی مجوز اکتشاف در ترکیه تبدیل بخشی از آن درهم شناسایی مجوز به دو مجوز اکتشاف واگذار آن بریتانیا در دریای شمال مجوز و فروش آن منافع ایالات متحده.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. تاریخچه دیده 06/05/20]

…با بیش از 80 درصد از کارکنان خود واقع در خارج از کشور در ترکیه و بلغارستان.

اطلس دارای 117 کارکنان در ترکیه پنج در بلغارستان و 25 در تگزاس است. “از تاریخ 31 دسامبر 2019 ما اشتغال 117 نفر در ترکیه 25 نفر در آدیسون تگزاس و 5 نفر در بلغارستان.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. 10-K, 03/25/20]

اطلس نفت است که عمدتا تولید شده در ترکیه و فروخته شده به اشخاص

با توجه به اقیانوس اطلس نزدیک به 98 درصد از آن 2019 درآمد آمد از نفت فروخته شده به یک نهاد TUPRAS. “در طول 2019, 78.5 درصد از نفت ما تولید است که دلار آمریکا ایندکس شده بود متمرکز در Selmo و بهار های نفتی در ترکیه است. TUPRAS خرید قابل ملاحظه ای از نفت ما تولید. در طول سال 2019 ما به فروش می رسد $65.8 میلیون دلار نفت به TUPRAS نمایندگی 97.7 درصد از کل ما درآمد. ما فروش همه ما جنوب شرقی ترکیه نفت به TUPRAS طبق داخلی نفت خام خرید و فروش قرارداد. خرید و فروش قرارداد TUPRAS خرید نفت تولید شده توسط ما است که با تحویل به TPAO را بتمن مخازن از آن است که پمپ به TUPRAS کشتی در درتیول گیاه از طریق ملی خط لوله توسط BoruHatlari ile بنزین Tasima ع (“BOTAŞ”). […] دیگر خریداران نفت ما اختصاص بیش از 10 درصد از کل درآمد است.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. 10-K, 03/25/20]

در طول سال 2018 و 2019 اطلس به فروش می رسد $65.8 میلیون و 68.2 میلیون دلار نفت به TUPRAS یک “متعلق به بخش خصوصی پالایشگاه نفت در ترکیه است.” “در طول سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و 2018 ما به فروش می رسد $65.8 میلیون و 68.2 میلیون دلار به ترتیب نفت به Türkiye بنزین Rafinerileri A. Ş. (“TUPRAS”), a متعلق به بخش خصوصی پالایشگاه نفت در ترکیه که به نمایندگی از حدود 97.7% و 96.4 درصد از کل درآمد بود.” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. 10-K, 03/25/20]

“در طول سال 2019 قابل ملاحظه ای همه ما از تولید نفت متمرکز بود در جنوب شرقی ترکیه…” [اطلس نفت با مسئولیت محدود. 10-K, 03/25/20]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net