واشنگتن – توجه داشته باشید: امروز کشور ایالات متحده بخش نهایی برنامه اجازه می دهد تا شرکت های انرژی برای بهره برداری از زمین های عمومی در یوتا خرس گوش بنای یادبود ملی و بزرگ Staircase-Escalante ملی بنای تاریخی است. در اوایل این سال های شهروند منتشر تجزیه و تحلیل پیدا کردن که مشتریان سابق از برنارد را صرف نزدیک به 30 میلیون دلار لابی دولت فدرال پس از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این sellout به شرکت نفت می آید که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش اندازه دو بناهای تاریخی در اواخر سال 2017 است که بیشتر شواهد بسیار تنگ روابط بین وزیر کشور ایالات متحده دیوید برنارد و صنعت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

میلیون ها نفر در هزینه های لابی شخصی و روابط بین لابی و مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی بخش ثابت کرده اند ویرانگر برای امریکا اراضی عمومی و آشکار ثروت باد اورده نفت و گاز ، برنارد همواره مورد علاقه صنعت بیش از منافع حفاظت و بهداشت عمومی. به جای گوش دادن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که می خواهند برای حفظ این ارزش آثار ملی کشور بخش به طور مداوم انتخاب به فروش ما زمین های عمومی به بالاترین پیشنهاد. باز کردن این مناطق به بهره برداری تهدید فرهنگی و منابع طبیعی که هرگز نمی تواند جایگزین شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im