برنارد? یا باتلاق هیولا ؟ تصویری به اجرا سهشنبه خارج از کشور وزارت نشان می دهد که تمایز دشوار است به

واشنگتن – چه: یک کامیون با یک غول صفحه نمایش تلویزیون را پارک خارج از U. S. Department of the Interior برای هشت ساعت در روز سه شنبه, در حال اجرا یک حلقه فیلم برای رهگذران و داخلی در بخش کارکنان و بازدید کنندگان است.

این ویدئو همراه با موسیقی شبح وار را نشان می دهد که آن را دشوار است برای تمایز بین وزیر کشور دیوید برنارد – سابق نفت و گاز لابی – و مخلوق از واشنگتن دی سی “باتلاق” از لابی و شرکت های بزرگ cronies که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمسخر به عنوان یک نامزد اما در حال حاضر پذیرای از صمیم قلب.

در حالی که این ویدئو اجرا می شود که برگ برنده دولت میزبان یک جلسه عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به روده ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) به طرز چشمگیری پوسته پوسته شدن پشت محیطی بررسی الزامات مورد نیاز برای, کثیف, انرژی گیاهان چاه های نفت و خطوط لوله. انجام این کار اجازه خواهد سوخت های فسیلی شرکت های قلاب برای آلودگی و آسیب به آب و هوا و همچنین سود برنارد سابق مشتریان.

برنارد بود که معاون وزیر و سپس وزیر از بخش قبل از تایید به عنوان وزیر در مارس 2019 است شاید بهترین و شناخته شده برای حمل یک, index card, لیست تمام شرکت های او در لابی برای قبل از رفتن به بخش. لیست آنقدر گسترده است که او نیاز به یک مرجع مفید. یک فعال لباس پوشیدن و به عنوان یک هیولا باتلاق با حضور برنارد را تایید شنوایی نشسته چند ردیف پشت سر برنارد, برای تقویت خود در صنعت ارتباطات.

عمومی شهروند کارکنان دست از آگهی به رهگذران تاکید بر خطرات ناشی از صنعت نفت و گاز لابی متهم به حفاظت از زمین های عمومی. (Spoiler alert: اراضی عمومی نمی انجام این کار هست.)

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

که در آن: وزارت کشور

1849 C خیابان شمال غربی واشنگتن

*کامیون تنظیم خواهد شد تا در C خیابان NW بین 18 و 19 خیابان NW

وقتی: 9:30 صبح تا 5 بعد از ظهر, سه شنبه, فوریه. 25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>